[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
Dziś byłem w kilku sklepach i szukałem vinyli. Empik MM itp, Saturn miał największy wybór tylko ceny z dupy. Za to fajne CD można było kupić za 20-30 zł.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Hm wiesz co patrzyłem co mają raczej, bo jeszcze rok temu nie mieli nawet stoiska. Słucham wszystkiego co dobre, od elektroniki przez instrumenty po rap gdzieś nawet. Na winylu będę chciał kupić sobie takie ulubione perełki a trochę się ich znajdzie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pytam, bo ja ostatnio w Karrot Commando nabyłem kilka płyt...tam raczej alternatywa polska, ale za to prosto od wydawcy.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
b16df51b75a1b2ee0a684067f19e7f7e.jpg
47e2061a5a9b9e5257ab6f6feccfd427.jpg


Znalazłem dziś w kartonie z kablami, czas zapiąć, stare poczciwe IXOS'y :-D

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dziś IXOS'y miały testy na analogu, grają fajnie bardzo kontrolowany bas, mniej ciepłe niż Wireworld Luna, fajny bajer bo skręcane wtyki.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Witam, Panowie nie mamy niestety wątku osobnego na temat analogu wiec może tutaj.
Planuje nabyć przedwzmacniacz gramofonowy. Myślicie że może on poprawić brzmienie w stosunku do tego zintegrowanego w ampli Onkyo ??
Myślałem nad CA 551P lub Pro-Ject Phono box S.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
@bubafat do wymiany wkładki jeszcze daleko, ta nie jest zła a na początek przygody uważam bardzo dobra.
Pomysl padł na przedwzmacniacz lecz chciałbym tym razem porównać do tego w ampli, w ciemno nie kupię.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Hardcore. Ciekawe jak to przegląd przeszło.
Nie chciałby taką zerwaną płytą dostać gdzieś na chodniku ;)
 

rabit

Active member
Bez reklam
Aerodynamika się polepszyła, a róż na kołpakach podkreślił walor artystyczny pojazdu. :) :) :)
 

bubafat

Active member
Bez reklam
There must be a record breaker ;)
Sorry za obcojezycznego puna, ale nie moglem sie powstrzymac.
 
Do góry