[Nasze Zestawy AV] Mój skromny zestaw :)

Borixon

Active member
Bez reklam
c828b9aa287396e67a6a55b8c349dbf4.jpg


Dostawa :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Teraz siie dopiero zacznie.
Wkladka, pokrywa, lampowy przedexmcniacz i polowanie na czarnule. Nie wiem czy uswiadamiesz sobie w co si pakujesz;)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Dywan nie jest czerwony, czarny pasuje do wszystkiego i bardzo mi się podoba. :)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Też od dłuższego czasu zastanawiam się nad gramofonem. Byłeś na odsłuchu, czy kupiłeś w ciemno? Może słyszałeś jak gra TEAC TN-300 w porównaniu do Twojego?
 

Borixon

Active member
Bez reklam
wyszedlem z prostego zalozenia, najwazniejsza w gramofonie jeat wkladka/igla wiec cala reszta czym prostrza tym wydala mi sie lepsza, jest tylko wlacznik pod spodem i to tyle nawet obroty regulujesz ulozeniem paska.
Co do Teac to nie potrzebne mi USB i wbudowany przedwzmacniacz, myślę że skoro oba kosztują tyle samo a project jest goły nadrabia dźwiękiem.
lubie minimalizm wiec mi pasuje. kurzu zbiera jak glupi, musze kupic chyba gilgator, sprawdza sie koledzy?? przerabialiscie juz temat. kazde wytarcie szmatka zostawia ryski na pokrywie.
 
Ostatnia edycja:

rabit

Active member
Bez reklam
Usb i przedwzmacniacz też bym sobie darował. Nie jest mi to do niczego potrzebne. Na zagranicznych forach TEAC ma dużo pozytywnych recenzji i bardziej mi się podoba wizualnie, więc ot moje poprzednie pytanie. Ale już nie zaśmiecam Ci wątku. Pozdrawiam.
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Spokojnie, Pro-ject na żywo robi lepsze wrażenie niż na zdjęciach to ramię fajnie się prezentuje. Zrobisz jak będziesz uważał.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

rabit

Active member
Bez reklam
Chyba się pofatyguję do głównego przedstawiciela na Polskę (mam do nich 15 km) i zobaczę na Pro-jec-ty. :) Ale i tak biorę to na spokojnie, bo nie jestem pewny czy chcę iść w tą stronę. Dźwięk z gramofonu zawsze mi się podobał, ale obawiam się, że jak będę z Media M Bielsko (najlepiej zaopatrzony sklep w Polsce w muzykę ) zawsze wychodził z taką ilością winyli co z CD, to pójdę z torbami. :) A już mam długą listę, którą musiałbym kupić od razu. :)
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Wrzucę spoko, muszę kompa znaleźć bo tablet nie czyta kart SD a taka mam w aparacie ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Borixon

Active member
Bez reklam
Proszę, trochę jeszcze muszę poustawiać na półce i będzie git:
 

Attachments

  • DSC_0001.jpg
    DSC_0001.jpg
    38,3 KB · Wyś: 62
  • DSC_0002.jpg
    DSC_0002.jpg
    42,4 KB · Wyś: 74
  • DSC_0003.jpg
    DSC_0003.jpg
    43,6 KB · Wyś: 63
  • DSC_0004.jpg
    DSC_0004.jpg
    29,9 KB · Wyś: 77
  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    33,6 KB · Wyś: 58
  • DSC_0006.jpg
    DSC_0006.jpg
    39,6 KB · Wyś: 67
Do góry