MM pojechal z cenami !

przemek1

New member
Potwierdzam panowie wg. mnie MM to sklep dla Idiotów.
W sierpniu kupłem Kamere SONY SR90 w sklepie internetowym i zapłaciłem 1 tys zł mniej niz w Media Markt. Gdybym zrobił na odwrót czyli kupił ja w Media a pozniej zobaczył w necie za 1 tys zł mniej to czuł bym sie idiotą zrobionym w babmuko :) A tak uwazam za idiotów tych ktorzy tam czesto sporo przepłacają :) Aczkolwiek wiem ze sa produkty ktore sa sprzedawane w MM dosyc tanio np gry komputerowe :)
 

Paweldubiel

New member
Sony KDL-32U2000 - 2993 zł plus 6 miesiecy telewizji n
jak wyglada taka promocja? należy zakupic tuner a 6 miesiecy pakietów(ile?) dostaje się za free?
moze ktoś wymienic tak na szybko minusy tego tv? warto?
 

kukes

New member
mam prośbę do Kto To Jest ,czy wiesz coś na temat cen xboxa 360 w Poznańskim MM , wiem że teraz są po 1599, czy spodziewacie się jakiejś obniżki ???mój nr gg 5069061
 
Ostatnia edycja:

pandzik

Member
Bez reklam
Paweldubiel napisał:
Sony KDL-32U2000 - 2993 zł plus 6 miesiecy telewizji n
jak wyglada taka promocja? należy zakupic tuner a 6 miesiecy pakietów(ile?) dostaje się za free?
moze ktoś wymienic tak na szybko minusy tego tv? warto?

chcialem kupić sony u2000 ale okazał się fatalny. nie warto.
lx60 też odrzuciłem , z podobnych względów co sony...
aktualnie już nie wiem co mam kupić... :)

co do n-ki to to jest pelny pakiet chyba, drugie pół roku bedziesz płacił cos kolo 100 zł...
jak dla mnie nie warto, sam bym kupił max dwa pakiety po 16zł...
 

mefix

New member
pandzik napisał:
chcialem kupić sony u2000 ale okazał się fatalny. nie warto.
lx60 też odrzuciłem , z podobnych względów co sony...
aktualnie już nie wiem co mam kupić... :)

co do n-ki to to jest pelny pakiet chyba, drugie pół roku bedziesz płacił cos kolo 100 zł...
jak dla mnie nie warto, sam bym kupił max dwa pakiety po 16zł...
co do N-ki najwyższy abo kosztuje 76zł, jeżeli upłynie 6m. możesz sobie obniżyć abo na najniższy, koszt obniżenia abo na niższy to 20zł. A "prezent" jaki daje n-ka w zamian za kupienio sony to jakieś 670zł (6m. abo + aktywacja+antena)
 

eugens

New member
promocja n-ki

pandzik napisał:
chcialem kupić sony u2000 ale okazał się fatalny. nie warto.
lx60 też odrzuciłem , z podobnych względów co sony...
aktualnie już nie wiem co mam kupić... :)

co do n-ki to to jest pelny pakiet chyba, drugie pół roku bedziesz płacił cos kolo 100 zł...
jak dla mnie nie warto, sam bym kupił max dwa pakiety po 16zł...
No to jakiego soniaka proponujecie do n-ki?:confused:
 

SzymonH

New member
42WL66 w MM

Grigorij napisał:
Toshiba 42 WL 66 za 4999 PLN.
Warto???

Witam.

Za te pieniądze, warto !!! Ale sprawdź czy są one dostępne w sklepie, co zdażyło mi się już kilka razy, że reklama w gazetce była ale towaru nikt nie widział. Za 5000 czy 6000 zł nic nie kupisz lepsze go w tym rozmiarze. Osobiście mam ten TV i jestem zadowolony mimo, że dałem za niego zdecydowanie więcej.

Pozdrawiam

Szymon
 

dzygit

New member
co do sklepow on-line.
Mam pytanko skoro nie pixmania to co , w pixmani kupowalem juz pare zeczy lacznie z monitorem lcd nec ktory odpukac smiga do dzis.
Pytanko to to ktory z pl sklepow ma srednie ceny i mozliwosc placenia karta kredytowa i gwarancje , to mam byc prezet dla rodzicow (ctr 29 padl maja teraz kare :hihi: 21" wiec sami rozumiecie) sam siedze poza Pl wiec jezdzic i czekac az cos bedzie nie bardzo mi sie opyla.

Pozdrawiam.
Dariusz
 
Do góry