Metal Gear Solid 4

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Maxavelli napisał:
@Harris - cala seria MGS od 1 do 4 byla od zawsze na platformy Sony i jak zapowiadano kolejnego MGSa to wiadomo przynajmniej bylo jaka platforme kupic ;-). Nie zazdroszcze nikomu X360 - dla mnie ta platforma jest "do rzyci" bo gram w gry japonskie, a X to amerykanska maszynka z masa gier w klimacie hamburgerow. Sorry, nie ten adres. A jesli dla Ciebie MGS 4 byl gniotem to wspolczuje, powiedz to milionom preorderowcow na calym swiecie. A jesli czegos nie rozumiesz to nie wyglaszaj na ten temat opinii ;-)...
Ja wszystko rozumiem tylko Ty nie rozumiesz że to była tylko przenośnia z tym nie-rozumieniem, chodziło mi zwyczajnie o to że piszesz głupoty. Czy dla Ciebie to że miliony ludzi ćpają jest wyznacznikiem tego że narkotyki są dobre? Bo jeśli swoją tezę, jakoby Mgs4 miałby być dobrą grą, opierasz na ilości sprzedanych kopii to ja w takim razie współczuję Tobie (to też tylko przenośnia bo mam to w pupie). Co do twojego pierwszego zdania - jest ono zupełnie bez sensu gdyż jeśli gra ukaże się na większej ilości platform to mniej się będzie trzeba wtedy głowić, którą z nich nabyć by móc zagrać w swoje ukochane Mgs. Dla mnie to zwyczajnie żal ci dupę ściska na samą myśl że coś dobrego miałoby wyjść na ps3.

p.s kurde Szejdi, zaskoczyło mnie to Valkyria Chronicles bo już od dawna szukam czegoś w stylu FFx i po przeczytaniu kilku recek i oblukaniu screenów zaczynam myśleć że to może być "to"

p.s2 - ps3 w serwisie a Resident hula na xklocku i powiem że jest dobrze - 2 pady z moją panną i wypas. (jak trafia w nigga a nie moje plecy heh)

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

dienekes' shade

New member
Ojej, znów serwis. Jak nie x to plejka, heh? Jacyś pechowi jesteśmy albo ten sprzęt jest do dupy... Czekaj, on jest do dupy :D

Dla mnie VC to strzał w przysłowiową dziesiątkę. Z zamiarem kupna nosiłem się od europejskiej premiery w listopadzie 2008 r. (w Japonii gra była już blisko rok temu) ale zawsze pojawiał się inny tytuł, co do którego byłem bardziej przekonany. Demko mnie urzekło, mimo powtarzalności przeszedłem je ok 15 razy.

Dwa dni temu kupiłem VC i jestem zachwycony. Rozumiem, skąd wzięły się bardzo wysokie noty (poziom 9/10;A/A+,95/100 itp, itd) gra jest... fantastyczna! :eek:k:

Z takim mariażem RPG, strategii i przygody jeszcze nie miałem do czynienia. Ciekawa hybryda.

Sprawdź demo z PS Store, jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Polecam też recki na ign (sprawdź tam odnośnik do recenzji z innych serwisów). Prócz zachwytu nie uświadczysz zbyt wiele. Ja to potwierdzam, gra jest rewelacyjna (choć nie beż mini wad :p).

A z tym RE5 tośmy się nie zgrali, co? Po zrobieniu 100% nie widziałem powodów, by składować tak słabo wydaną grę (tak, tak, pudełko tyż jest ważne :mrgreen:) i pozbyłem się na rzecz Valkyria Chronicles, właśnie.

Pozdrawiam
 
Do góry