Metal Gear Solid 4

WoJoW

New member
Metal Gera Solid 4 to na pewno jedna z najbardziej oczekiwanych premier tego roku na PS3. Wyrażajcie więc tutaj swoje opinie na temat tej gierki. Jestem ciekaw waszego zdania - czy warto wogóle kupić?, czy fabuła jest wciągająca? itp.
 

brx

New member
Chyba jeszcze za mało godzin upłynęło, by wypowiedzieć się w pełni na temat fabuły. Podobno potrzeba ok. 30h, by zapoznać się z całością.
 

Free_Animator

New member
moja kopia dzisiaj jeszcze nie doszla ale widzialem dzisiaj gre w pracy przez 30 min na 50 calowej plazmie i wygladalo to po prostu oblednie/
nie moge sie doczekac jutra ;)

cut scenki bliskie filmom renderowanym_cudne oswietlenie i masa detali
 

Ogr

New member
Bez reklam
Single bez watpienia bedzie dobre !! A co myslicie o multi,czy bedzie tak samo do bani jak beta?
 

keisfot

New member
Mnie tam sie MGO podobało i to nawet bardzo tymbardziej ze niebyłem zbytnio optymistycznie nastawiony i niebardzo sobie wyobrazałem jak taka rozrywka po sieci w swiecie MGSa miała by wygladac(MGS3 online wczesniej niegrałem)A tak wogole to co Ci sie w MGOBeta niepodobało?Pewnie tempo w jakim poruszaja sie postacie tak?
 

keisfot

New member
Wydaje mi sie ze krotko grałes i dlatego tak mowisz..?Co do predkosci to uwazam ze jest ok a juz w szczegolnosci jak sobie ja z levelujesz:)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Hm myśle ze nie jestem sam, wszyscy kumple z którymi gram po sieci byli tego samego zdania:) No wiadomo sprawa gustu;) Gierke kupie dla single a kto wie moze i multi mnie urzeknie .
 

mataman

New member
Bez reklam
Ja nigdy nie mam problemu. 6 sklepów i w każdym dzisiaj będzie. Oczywiście inna sytuacja jest jak ktoś mieszka w niewiadomogdzie. Ale od czego są sklepy internetowe.
 

dienekes' shade

New member
mataman napisał:
Ja nigdy nie mam problemu. 6 sklepów i w każdym dzisiaj będzie. Oczywiście inna sytuacja jest jak ktoś mieszka w niewiadomogdzie. Ale od czego są sklepy internetowe.

Z GT5:p był problem, tzn. w punktach sieci typu Saturn i MM gry nie było dłuuugo po premierze, właśnie w naszej ukochanej stolicy. GTA IV też nie mieli. W niewiadomogdzie będzie jeszcze gorzej ;)
Naturalnie, są i małe sklepy, które dość szybko oferują nowości, ale z tym różnie bywa...
 

mataman

New member
Bez reklam
A kto kupuje gry w MM i saturnie innym, czy empiku ? Nie dość że ceny przeważnie z sufitu to nic nie ma. Robson, madgames, electronic dreams, ultima, świat gier i sara games. O takich sklepach mówiłem.
 
Do góry