Medal of Honor

Peek

New member
Bez reklam
Przeszedłem jakieś 3/4 gry i przyznam szczerze, że gra jest... fantastyczna. Nie dośc, że jest klimat, są epickie akcje, to jeszcze ja - malkontent, który zawsze kręci nosem uważam, że grafika jest bardzo dobra. Zwłaszcza podczas akcji snajperskiej albo z helikoptera.

Ja oceniam grę 8.5/10
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja jestem dopiero tuż za akcją z helikopterem i też gra mi się podoba. KLIMAT JEST! Jak pisałem wcześniej, robienie z tego kupy to jest duża przesada! Jest trochę za łatwa (gram na hard), ale to też nie przeszkadza.....good fun is good fun.
 

sul76

New member
Witam,
ja zakupiłem MOH z jednego powodu - miałem kupić nowego COD'a, ale zapowiedź "zombie" zupełnie zniechęciła mnie do tej gry.
Bardzo lubię BC2 i uważam, że MOH jest od niej świetną odskocznią.
Wg mnie grafika i efekty w nowych COD'ach (poza MW1 - szczególnie misja w czernobylu) jest po prostu przebarwiona i sztuczna.
Po przejściu gry singleplayer uważam ją za coraz lepszą i coraz bardziej podoba mi się w multi.
Wszystko jest jak widać kwestią gustu - ja nowego COD'a nie kupię z powodu jak wyżej, mimo, że cod MW1 jest dla mnie wzorem.
Pzdr
Jacek
 

Peek

New member
Bez reklam
Racja, MoH to coś nowego innego, czy lepszego? Według mnie równie dobrego. MW1 było fantastyczne, a dwójka było zrobiona na doczepke, nie było w niej takiej mocy jak w jedynce (misja w czarnobylu to jest jeden z najlepszych momentów w grach od początku ich powstania).

Co do grafiki zobaczymy jak Black Ops, ale MW1 i MW2 to dokładnie to samo, zero usprawnień graficznych. Dźwięk jest bajeczny (pod tym względem jest to jeden z najlepszych FPSów tej generacji).
 

basiorek40

New member
Jestem już sędziwym graczem(42 wiosenki) zaczynałem od wolfeinsteina poprzez mohaa,cod 1,2 cs1.6 i steam HL mohA potem znowu cod mw mw2 bc2 i od niedawna moh 2010,przepraszam za tak długie wprowadzenie (nie miałem zamiaru się chwalić)ale jak słucham i czytam co niektóre recenzje to żal mi tych ludzi ,widać po niektórych postach ze większość z was sugeruje się recenzjami głupawych pismaków którzy uważają się za fachowców .Dla mnie gra ma być dobrą rozrywką po pracy, odskocznią od codziennego zaganiania ,i moh 2010 w 100% sprawia że zapominam jak szybko leci czas ,i co z tego że grafa troszeczkę odstaje, ale za to klimacik w singlu a już nie powiem o multi jest świetny o oprawie audio nie wspomnę . Gra dla graczy którzy jeszcze nie zatruli swojej wyobraźni co niektórymi głupawymi recenzjami .Dziwne ale większość zachodnich recenzentów ma inne zdanie na temat tej gry. Pozdrawiam i polecam, na długie zimowe wieczory jak znalazł .



Ps.Nie szukajcie panowie recenzenci 100% realizmu w grach ,bo nieraz może to bardzo boleć, albo i zabić.A jak wam mało adrenaliny to bujnijcie się z LOT-em sami do Afganistanu ,i może wtedy zaczniecie odróżniać rozrywkę od realizmu.:cool:
 

pav3l

New member
Bez reklam
przeszedłem wczoraj...

Przeszedłem wczoraj i zostaje przy swoim zdaniu. Bardzo fajna gierka z niesamowitym klimatem. Dodałbym tylko, że mogłaby być ciut dłuższa.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ciężko dokładnie stwierdzić, bo równolegle trenuję Metro 2033, ale ok. 5-6godzin. Jak będę w domu, sprawdzę w "liczniku gry" o ile jest tam coś takiego...Niestety potwierdzam to, co się tutaj mówi, gra jest krótka - jak już się rozkręci i jest "dobra zadyma", to okazuje się, że już koniec. Gra jest jednak bardzo fajna klimatycznie - inaczej pokazany konflikt, tj. od strony zwykłego szarego żołnierza, który musi wykonywać rozkazy "wierchuszki". Niektórym może przeszkadzać mocny nacisk na etos bohaterskich żołnierzy armii USA, ja jednak odebrałem to w sensie - bohaterem jest każdy żołnierz. Trzepotania star spangled banner na tle white house, w każdym bądź razie, na końcu nie było. :wink:
 

Peek

New member
Bez reklam
Przeszedłem wczoraj i zostaje przy swoim zdaniu. Bardzo fajna gierka z niesamowitym klimatem. Dodałbym tylko, że mogłaby być ciut dłuższa.

Też przeszedłem wczoraj, jak dla mnie długość ok, chociaż np od Crysisa 2 oczekuję dłuższej rozgrywki, ogólnie wrażenia mam identyczne. Grę polecam, jak dla mnie (w FPSy gram tylko single) póki co FPS roku, czekamy na Black Ops.
 

nolf

New member
Hej Panowie!

Powiedzcie proszę jak w tej grze wypada online?? Bo mnie single player jakoś ostatnio mało baw :) Przyznam, że uwielbiam BC2 i czy jeśli ktoś sporo grywa (jakieś 250H) w BC2 online to czy ejst sens kupić tą grę jako pewną odskocznie czy raczej nie ma to sensu?? :)

Pozdrawiam serdecznie
Michał
 

Luvczenko

New member
Hej Panowie!

Powiedzcie proszę jak w tej grze wypada online?? Bo mnie single player jakoś ostatnio mało baw :) Przyznam, że uwielbiam BC2 i czy jeśli ktoś sporo grywa (jakieś 250H) w BC2 online to czy ejst sens kupić tą grę jako pewną odskocznie czy raczej nie ma to sensu?? :)

Pozdrawiam serdecznie
Michał

jesli tyrasz BC2 to ci powinno podejsc :wink: tu masz linka jak to wyglada .

YouTube - Medal of Honor - multiplayer mix#!
 
Do góry