Medal of Honor

Matios

New member
Witam , na normalnym poziomie grę można przejść w niecałe 4 h , co prawda sceneria fajnie zróżnicowana ,ale akcja się kończy tak na prawdę wtedy kiedy można by było ją bardzo fajnie rozkręcić . Wiele niedopracowań , niewidoczne ściany (strasznie irytujące) , żeby nie było , podobał mi się soundtrack w grze no i całkiem przyzwoite eksplozje , zanim zdążyłem zaobserwować więcej szczegółów w grze , wnet się skończyła.

Pozdrawiam.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Ta gra to jakaś parodia zrobiona na szybko !!! Mataman dziwię się bardzo twojej opinii :niewiem: Parodia to lot helikopterem gdzie nie mozemy sterować ! DNO I TYLE !!!!!!!!!!!!!!
 

pa3

New member
Bez reklam
Jak dla mnie gra bardzo fajna, ja dziś kupiłem i nie żałuje ani jednej wydanej złotówki.
hmm, jak zagrywasz na małym tv to możliwe że dużo rzeczy nie rzuca się aż tak w oczy, jednak odpalając na wielkim ekranie, wszystko widać jak na dłoni.
Zresztą pomijając sam fakt jak gra wygląda, rozgrywka pozostawia wiele do życzenia, dzisiaj włożyłem 3 raz płytkę do napędu i już widziałem napisy końcowe - toż to dodatki DLC są dłuższe, po za tym nie ma żadnych "smaczków" czy klimatycznych scen w grze co by "wryły się" w pamięć na dłużej.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
4 godziny gry to przegięcie. Sorry, ale nie wydał bym na to kasy. Pamiętam z Segi Saturn grę Panzer Dragoon II Zwei, gdzie było do wylatania tylko 2 godziny, ale była to wtedy najlepsza strzelanka, jaką świat widział, z nieprawdopodobną grafiką i ogromnymi pokładami miodu. Grę przechodziło się z przyjemnością kilkanaście razy.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Nie narzekajcie fakt ze nie mozna porownywac z BC2 ale i tak jest bardzo udana. Singiel klimatyczny i autentyczny a wiadomo ze w kwesti wojny to juz nas niczym nie zaskocza, od realizmu po akcje filmowe kazdy juz to widzial - multi szybkie grywalne bardziej taktyczne niz COD nie ma skaczacych dzieciakow, no i MOH ma ogromna przewage nad BC2 brak respawnu na druzynie dla mnie to jest najwieksza lipa BC2 ktore poza tym jest najlepszym fpsem do tej pory stworzonym oprocz OFP yhhyhy. Grafika moze byc mogliby tylko poprawic balistyke i motoryke broni ot to wsio. Mila odskocznia od BC2.
Wiec nie narzekajcie bo jak dla mnie to jest solidny poczatek na przyszlosc MOHa.
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Call of Duty 4: Modern Warfare to najlepszy fps tej generacji. Średnia powyżej 94% i 14mln sprzedanych egzemplarzy na samych konsolach :krol: Tyle w temacie, dzięki. Half Life 2 i epizody nie liczę, bo to nie FPSy.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
No ze COD ma dobre oceny i kupila go masa dzieciakow nie znaczy nic. Sam gralem w COD ale naprawde malo gier ma odpowiedni klimat i "ciezar" gdzie czujesz autentyzm sytuacji i ekwipunku, dzialania w zespole gdzie otoczenie zyje. Ghost recony Operation Flashpoint Armed Assault i pare innych tytulow to nie sa typowe fpsy i maja to cos, BC2 ma to cos i dodatkowo jest troszke ulatwien dla grywalnosci. Pewnie kilku z was moze kojarzy Vietcong gre ktora nie byla szczytem techniki ale czesi zrobili naprawde kawal dobrej autentycznej i grywalnej wojny w dzungli z kapitalnym dzwiekiem i "ciezarem". Wracajac do MOHa to singiel jest bardzo klimatyczny moze akcja nie jest filmowa ale jest wlasnie autentyczna i wciaga bo granie to odtwarzanie i udzial a nie bezmyslne latanie i klikanie w coraz to lepszej oprawie audiovideo . Gra ma pomoc wyobraznii, najwazniejszy jest klimat. Wszyscy czepiaja sie grafiki w grach powiem wam tak - AUDIO to jest podstawa tworzenia klimatu i to dzwiek jest czyms czego czlowiek sobie nie moze wyobrazic. A akurat w MOHu dzwiek jest miodny i jak gram to odpalam hifi na maksa :krol: Buziaczki
 

Carbon_

New member
Bez reklam
No ze COD ma dobre oceny i kupila go masa dzieciakow nie znaczy nic.
To co ma znaczenie, Twoje zdanie? Każdy niech ma swoją opinię, ale oby osiągnąć porozumienie, dobrze się na czymś miarodajnym oprzeć.

BTW. Modern Warfare nia ma dobrych ocen. Ma oceny rewelacyjne. I to nie tylko jako FPS, ale jako gra ogólnie.
 

DOMEL9

New member
Bez reklam
Moje zdanie nie wazne ja tylko mowie ze tak naprawde sukces komercyjny nic nie znaczy, Adolf tez miał sukces swojego public relations i ludzie to kupili. Umowmy sie ze to co kupuja dzieciaki stanowi o tym co beda produkowac. To smutne bo poprzeczka w grach spada - coraz latwiej coraz szybciej blyskotki i tyle - a niestety klimat odchodzi na drugi plan bo dzieciaki chca miec kolorowe cukierki. Liczy sie grafa !!! i szybkosc latwosc zabawy !!! i najlepiej kody na niesmiertelnosc:krol:
 

pa3

New member
Bez reklam
Moje zdanie nie wazne ja tylko mowie ze tak naprawde sukces komercyjny nic nie znaczy, Adolf tez miał sukces swojego public relations i ludzie to kupili. Umowmy sie ze to co kupuja dzieciaki stanowi o tym co beda produkowac. To smutne bo poprzeczka w grach spada - coraz latwiej coraz szybciej blyskotki i tyle - a niestety klimat odchodzi na drugi plan bo dzieciaki chca miec kolorowe cukierki. Liczy sie grafa !!! i szybkosc latwosc zabawy !!! i najlepiej kody na niesmiertelnosc:krol:
Nic dodać, nic ująć,
np. pierwsze MoH'y stawiały na dłuższą rozrywkę, lokacje były jakieś takie bardziej rozbudowane / większe, no i klimacik. Jednak EA widząc popularność CoD, przeniosło na siłe Battlefielda i Medala do dzisiejszych czasów, a skutki zwłaszcza tej drugiej serii widać po notach - 6/10
 

Ogr

New member
Bez reklam
Najlepszy sieciowy FPS Killzone 2 dla prawdziwych klanowych graczy :p:p Najlepsze single COD ! Moje skromne zdanie .
 
Ostatnia edycja:

mataman

New member
Bez reklam
Zgoda. Ale mówienie/pisanie ze nowy MoH to szrot bez klimatu to lekka przesada. Jest łatwy, nie za piękny ale klimat bardzo mi przypadł do gustu. Dla mnie mocne 7/10.
 

pav3l

New member
Bez reklam
Ja też uważam, że niektóre komentarze są mocno przesadzone. Gierka nie jest taka zła, choć nie wiem czy mogę się wypowiedzieć do końca, bo kończę dopiero drugi akt....
Graficznie oczywiście odbiega od Modern Warfare 2, ale nie przeszkadza to mocno.
 

pav3l

New member
Bez reklam
...pograłem wczoraj do późnej nocki, równolegle gram też w Modern warfare 2 na poziomie o jeden trudniejszym niż normalny (nie pamiętam teraz jak konkretnie się nazywa), tak czy inaczej - MOH ustawiłem na najtrudniejszym poziomie trudności (bo są chyba 3 do wyboru) i....jedyne co uderza mocno w oczy, to w porównaniu do MW2 gra jest dużo, ale to dużo łatwiejsza. Graficznie (obie mam ustawione na 1900x1200) COD jest dużo lepszy, wierniejszy rzeczywistości, ale jednocześnie w MOH grafa wcale nie przeszkadza (po prostu MW2 to dzieło sztuki). Generalnie MOH - bardzo fajny fps. Klimat ma.
 

mataman

New member
Bez reklam
Jestem już pod koniec i to nie jest klimat. To MEGA klimat. W misji z apachami i generalnie w całej grze tzw radio chat buduje taką atmosferę ze głowa mała. To jest gra o prawdziwej wojnie a nie obrona budki z haburgerami.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Kurcze jak my wszyscy bardzo się różnimy heh (bez tego było by nudno ;));) Dla mnie to jedna z gier w której cieszy fakt ze to już koniec :lol: Na poważnie .Peace !
 

pa3

New member
Bez reklam
Też jestem tego zdania,
ja już się pozbyłem tej domówki i na prawdę dziwie się jak niektórzy tutaj wypisują "ohy, ahy" nad tym średnim DLC :) No ale o gustach się nie dyskutuję
 
Do góry