Medal of Honor

Ogr

New member
Bez reklam
Beta była beznadziejna ! Graficznie jak i grywalnie dla mnie PADAKA .Połączenie Namiastki COD,A z BBC2.
Możliwe że single będzie ok.
 

klemens007

New member
Beta faktycznie była lekko mówiąc marna. Ale jak widać po materiałach w necie gra przeszła gruntowny lifting. Jeśli o mnie chodzi to mocno liczę na ten tytuł tak w singlu jak i w multi. A co do ocen to trzeba brać na nie poprawki. Już w piątek zweryfikujemy jak to wyszło w praniu
 

Peek

New member
Bez reklam
Ja pewnie tak jak zawsze - w multi grał nie będę, dlatego cieszy to, że multi i single robią osobno 2 firmy na 2 silnikach.

Rzeczywiście beta została poprawiona pod wieloma względami, ale dalej jest to klon bad company 2 czego po prostu nie trawie.

Za to single według mnie zapowiada sie wyśmienicie, chociaż Neo napisało, że grafika nie jest jakaś rewelacyjna, ale tez nie rozpieszcza, jednak już po filmikach z singla krążących w necie mozna usłyszeć jak genialne jest udźwiękowienie.
 

premek111

Active member
Bez reklam
Ja tez ze wzgledu tego że to częściowo klon Bad Company 2 nie jestem specjalnie zainteresowany.Może sie skusze na singla ale nie teraz.Z FPS`ów to tej jesieni tylko CoD Black Ops.
 

pa3

New member
Bez reklam
Jak dla mnie nowy Medal of Honor to taki cień CoD'a, który imo zapowiada się o wiele ciekawiej: tropik, filmowe sceny - yeahh. Odwzorowanie Afganistanu przypomina Modern Warfare, które chyba się już wszystkim przejadło po dwóch odsłonach.

EA powinno powrócić do czasów drogiej wojny światowej + widowiskowe misję jak w MW i mamy pewniaka, bo teraz zapowiada się po raz kolejny odgrzewany kotlet, gdzie odpowiednikiem CoD'a jest już Bad Company, więc robić jeszcze raz to samo pod inna nazwą jest czystym żerowaniem na znanej marce.
 

klemens007

New member
Ocena grafy to rzecz umowna. Po pierwszych recenzjach BC2 rozpisywali sie że grafa jest super, w skali 0-10 podchodzi pod 10. Pamiętam że po odpaleniu byłem mocno wkurzony na grafe co by nie powiedzieć wkur..... Co to jest za kibel???? Taka była moja pierwsza relacja z tym tytułem. Potem po ograniu się już i harcach w multi grafa zeszła na dalszy plan a tytuł okazał się być bardzo dobry. Jednak troszkę mu zabrakło do MW2 w którego gram zresztą do dziś a zarazem mam dość:?. Dlatego tak mocno liczę na medala bo poniekąd ma to być mix tych dwóch zacnych gier. Na zasadzie ciekawostki napisze że dostałem cynk od brata pracującego w saturnie w złotych tarasach że już jutro będzie pierwszy rzut medala wersji Tier ale w niestety małym nakładzie. Jeśli rzeczywiście tak będzie to jutro skrobnę że nie był to rzaden farmazon.
 

Peek

New member
Bez reklam
Nowy Medal wygląda właśnie na grę z klimatem, ja osobiście bardzo na niego czekam, zdziwiłem się, że w gazecie napisali, że gra wyglądą średnio, bo po filmikach wydawało mi się, że graficznie jest bardzo dobrze.

Na Black Ops też czekam, ale... tak naprawde to trzecia gra na silniku pierwszego Modern Warfare, który według mnie pod względem grafiki wcale nie jest usprawniany (zobaczymy jak Black Ops, ale MW 1 i 2 miały porównywalną grafikę). Fajny jest koncept na nowego CoD'a, ale ja chyba mimo wszystko wieksze nadzieje pokładałbym w Medalu.
 

ThoR_82

New member
Nowy Medal wygląda właśnie na grę z klimatem, ja osobiście bardzo na niego czekam, zdziwiłem się, że w gazecie napisali, że gra wyglądą średnio, bo po filmikach wydawało mi się, że graficznie jest bardzo dobrze.

Na Black Ops też czekam, ale... tak naprawde to trzecia gra na silniku pierwszego Modern Warfare, który według mnie pod względem grafiki wcale nie jest usprawniany (zobaczymy jak Black Ops, ale MW 1 i 2 miały porównywalną grafikę). Fajny jest koncept na nowego CoD'a, ale ja chyba mimo wszystko wieksze nadzieje pokładałbym w Medalu.

I podobnie ja myślę :) COD'a już mam dosyć zwłaszcza przez te debilne punkty i rodzaje odradzania... np. startujesz na mapie biegniesz kilkanaście metrów obracając się i myśląc że jest już bezpiecznie i jeb zostajesz zabity seria w plecy... :| ehhh i tak samo campy nabijają fragi... co mnie strasznie irytuje i muszę często wyłączyć grę żeby czegoś nie rozwalić ;D Dlatego mam wielką nadzieje że medal da radę konkurować z COD'em i będę mógł spokojnie sprzedać MW2 i przestać się bulwersować na każdym kroku he he... i o ile się upewnię że w BO nie będzie podobnie to go kupie inaczej kaszana na maxa :/

pozdro.
 

pa3

New member
Bez reklam
Na forum xbota ludzie już pogrywają w kopie i wynika z tego że jest to średnia gra z niby słabą grafiką, nie wyróżnia się niczym szczególnym - ciekawe?. Możliwe że w multi będzie dużo nadrabiać, ale ja i tak grywam tylko w singla, więc jeszcze poczekam ale możliwe że zarezerwowane 2 stówki wydam na produkt od Activision :)
 

pa3

New member
Bez reklam
Byłem dzisiaj w MM nastawiony na kupno Enslaved, niestety nie mieli, przeleciałem po półkach i nowego MoH'a również nie widziałem, więc jako że narobiłem sobie apetytu właśnie zamówiłem na alledrogo Medal of Honor - zauważyłem że jest dostępna wersja z grą MoH: Frontline (ok. 15 zł droższa)

Myślę że w tydzień powinienem ją wymuskać, później mogę odsprzedać (może znajdą się chętni ;)) nieco taniej i zabiorę się za Enslaved, chociaż na horyzoncie jest Fallout: New Vegas
 
Do góry