Marketing szeptany- sztuczne kreowanie wizerunku marki

lm648

Banned
......Napisz na PW dostaniesz info dla niebieskich.

No właśnie:) .... teraz zauważyłem, że krzysztofradio, WiTT jesteście "niebieskimi" .... co znaczy ten niebieski kolor?... kim jesteście dla Admina?.... wyraźnie widać, że z tego tytułu posiadacie pewne bonusy ... np. a to trzy głosy w pewnych ankietach zamiast jednego, ..... a to info na PW w sprawie ewentualnego zakupu sprzętu AV itp. ..... więcej nie wymieniam ale jest to coraz bardziej zauważalne.
Jak uzyskać taki status?, .... też chciałbym go mieć (mam tylko żółty lecz bonusów "0", też nie wiem z jakiego tytułu) :)
 
Ostatnia edycja:
D

Deleted member 121090

Guest
A jestem jak widzę żółty za darmo:)
Nawet nie wiedziałem, że te koloy coś znaczą.
To co oznacza ten nasz żółty?
 

Fenervil

New member
Zgadza się, sprawa stara.
Ale może z drugiej strony:
Nie wiem czy wiecie ale są również firmy które świadczą usługi usuwania negatywnych opinii o danym producencie czy usłudze.

Można też na własną rękę kreować odpowiedzialność i powściągliwość konsumencką wśród forumowiczów. To akurat w związku z problemami globalizacji (korporacje i ich wpływ na masy i pojedynczego konsumenta) oraz w związku z ekologią i zdrowym życiem bez nadmiernego otaczania się dobrami materialnymi.
W Chinach ponoć partia zatrudnia 2 mln forumowiczów- cenzurentów.
A na wszystko patrzą Amerykanie. Robi się coraz ciekawiej...
 

WiTT

New member
Bez reklam
Kurna, ale teorii ;) żółty jest dla wszystkich powyzej 300 postów jesli sie nie myle. Niebieski to osoba ktora wsparla forum a dzieki temu ma kilka udogodnien jak wlasny status, dostep do dzialu testow czy wieksza skrzynke PW. Zreszta o tym jest napisane - na gorze strony wystarczy kliknac klub HDTV.COM.PL zakladke i tam jest opisane. Ale mi tajemnice, bez jaj:)
 

lm648

Banned
Znaczy się niebieski to ..... "niebieskie ptaki"
..... kto pamięta kogo nazywano tym określeniem w zamierzchłych czasach PRL-u? ..... czym oni zajmowali się w swojej pracy zawodowej? :)
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
No jak czym, kazdy wie o co chodzi. Kto nie pamieta cinkciarzy? ;)
Dzis spora ich wiekszosc to szanowani biznesmeni :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Kurna, ale teorii ;) żółty jest dla wszystkich powyzej 300 postów jesli sie nie myle. Niebieski to osoba ktora wsparla forum a dzieki temu ma kilka udogodnien jak wlasny status, dostep do dzialu testow czy wieksza skrzynke PW. Zreszta o tym jest napisane - na gorze strony wystarczy kliknac klub HDTV.COM.PL zakladke i tam jest opisane. Ale mi tajemnice, bez jaj:)
Głownym powodem, dla ktorego wstapilem do klubu było pozbycie sie reklam, raz kiedys jak kupowalem tv u kikego to dla niebieskich byl jakis tam niby rabat, czy jakos tak, a skrzynka? Tak jak napisal Armanig - mimo iz czyszczę regularnie to zdarza sięzapchać ;)
 

lm648

Banned
..............Kto nie pamieta cinkciarzy? ;)
Dzis spora ich wiekszosc to szanowani biznesmeni :)

:) To pionierzy "wolnego rynku" w naszym kraju :)



i tu się mylisz ... "bikiniarz" to nie "cinkciarz" ..... lecz styl mody wykreowany w latach 60-tych XXw, ..... czyli min. skarpetki w kolorowe paski poziome, półbuty zamszowe (brązowe), wąskie spodnie długością do półkostki tak aby widoczne były te skarpetki, bokobrody itd
 
Ostatnia edycja:

WiTT

New member
Bez reklam
Pisałem kiedyś do admina z prośbą o powiększenie (ale to brzmi :p) skrzynki, ale dobiło się bez echa, dałem spokój.

we ride together we die together Bad Boys for life ;)
 
Do góry