Marantz UD7007, czy Oppo 103D ?

MontanaTony

New member
Arcam
9648d1400511467t-arcam-blu-gratis-do-avr-bdp-300.jpg


Oppo
oppo-103-inside_550585.jpg


:krol:
 

werf

Active member
Bez reklam
No tak ale cena ponad 5k. Moze kupie jakiś bardzo dobry odtwarzacz sieciowy/strumieniowy i podstawowy bluray. Tylko czy w cenie troche ponad 3k kupie cos lepszego niż Oppo?


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Zerknij sobie na tuningowane Oppo 103 które nazywa się CA BD752 posiada dodatkowe wyjście L P
Coś około 4 tyś do kupienia
 

Maciej_S85

New member
Juz widziałem tego Cambrige Audio Azur BD752. Bardzo fajny ale był ponad 5k. Za 4k jakmpiszesz to chyba cieżko bedzie :)


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

werf

Active member
Bez reklam
Sprawdź cenę u Blackninji może się zdziwisz
Po drugie CA zmienia linię produktów więc stare modele polecą w dół
 

Maciej_S85

New member
Hehe. Faktycznie dobra cena zreszta jak zwykle u naszego forumowego dealera :). Ale ja chyba spasuje i kupie Oppo 103 bo nie chciałem przeznaczać więcej niż 3k na bluray. Ktos kupuje Denona 1713 za 1,4k i tez jest szczęśliwy :).


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

werf

Active member
Bez reklam
Masz na myśli serię CX?
Tam chyba nie zapowiedzieli BD....

Masz racje jeszcze nie mają co przerobić musza poczekać na gotowca od Oppo
Ale zmiana musi być nie pasuje do reszty wizualnie i technologicznie
Ewentualnie pójdą drogą Arcama i przerobią Mante:)

Hehe. Faktycznie dobra cena zreszta jak zwykle u naszego forumowego dealera :). Ale ja chyba spasuje i kupie Oppo 103 bo nie chciałem przeznaczać więcej niż 3k na bluray. Ktos kupuje Denona 1713 za 1,4k i tez jest szczęśliwy :).
Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Za 1 tyś więcej masz niezły odtwarzacz stereo
 

Maciej_S85

New member
103 nie 103D. Nie potrzebuje tej maski wyostrzająca od Darbee :).
No ale ten tysiąc to 33% ceny Oppo.


Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 

Maciej_S85

New member
Hehe, prawda :). Trudna decyzja. Jak dołożę 1k to równie dobrze moge dołożyć jeszcze jednego i szukać Oppo 105.
A tak w jednym zdaniu co moze byc lepsze do flacow w stereo Oppo 103 czy marantz ud7007?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
 
Ostatnia edycja:

fazer58

Member
Bez reklam
A, może zostań przy podstawowym modelu czytającym flac,a dokup sobie DAC-a,wtedy stereo z każdego źródła będzie na dobrym poziomie,a nawet bardzo dobrym.
 

Maciej_S85

New member
Myślałem o tym rozwiązaniu. Chciałem np Denona 1713 ale on odpada bo nie ma wyjsć audio cyfrowych. Trzeba by czego poszukać.
 

SternQuest

New member
Miał być Marantz albo Oppo, a wczoraj jednak dotarł do mnie CA Azur BD752 :). Kolejny, chyba jeden z ważniejszych dla mnie klocków zarówno do kina jak i do muzyki. Emocje, rozpakowanie, podłączenie i już testuję przez weekend :D Mini recenzja na pewno w przyszłym tygodniu. Pozdrawiam.
 

Attachments

  • DSC_6338 a.jpg
    DSC_6338 a.jpg
    131,9 KB · Wyś: 52
  • DSC_6339 a.jpg
    DSC_6339 a.jpg
    131,8 KB · Wyś: 53
  • DSC_6345 a.jpg
    DSC_6345 a.jpg
    120,7 KB · Wyś: 53

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Gratuluje, uzupełnij sygnaturę o posiadany sprzęt, łatwiej będzie identyfikować posiadacza w razie ew. pytań, a tu nie ma za wielu posiadaczy CA ;)
 
Do góry