Marantz pm6005

sepi

New member
Dzieki panowie

Pierw celowalem w wzmaka do 1000zl lekko nie ma ale suma wzrosla do 1300zeta starczy na tego 6005 do tego dojdzie pewnie wymiana kabli ale mam 2 rodzaje jak nie spasują,zapytam typa w sklepie ktoremu ufam w tych kwestiach
 

sepi

New member
Co do cen to wina dystrybutora,jak bralem Yamahe rxv640 w PL 2999 zl a z DE za1600 zl jakos tak to bylo

Patrzylem na NADy ale musze mieć cyfrowe wejscie póki co bo PS3 jako player FLAC i DLNA mi sluzy chyba ze poszukam jakiegoś lepszego kabla od boxowego
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Hmm to moze powinienes zainteresowac sie amplitunerami sieciowymi Stereo, takimi jak Yamaha RN500 czy Harman 3770? Dobre brzmienie, wejscia cyfrowe, radio, siec wszystko co potrzeba :)
 

sepi

New member
Patrzylem na hk3700 ale wybralem marantz pm 6005
no chyba ze sie coś zmieni w między czasie
Kefy juz w domu:) jest różnica namacalna;-)
 

Pan_Borowik

New member
Patrzylem na NADy ale musze mieć cyfrowe wejscie póki co bo PS3 jako player FLAC i DLNA mi sluzy chyba ze poszukam jakiegoś lepszego kabla od boxowego

Nie warto - tor analogowy w PS3 to raczej dramat, porównywałem PS3 analog vs PS3 optyk do DACa w PM6005 i różnicę słychać od razu.
Jako transport się sprawdza całkiem spoko, jeżeli komuś nie przeszkadza brak wyświetlacza i szum samej konsoli.
Jeżeli ma służyć tymczasowo, to będzie git.
 

sepi

New member
No to ładnie:-( PS3 daje rade więc tylko wzmak z cyfrowym wejsciem
Dzieki Borowik

Lub co Panowie polecicie z USB do otwarzania dzwięku? Lub zostaje opcja HK 3700 tylko jak brzmieniowo bo cenowo 350funa za taki kombajn to ujdzie i do 30dni moge zwrócić
 
Ostatnia edycja:

robix1

New member
Podłapałem temat z cenami w UK i z uwagi na fakt, że mam brata w Londynie, poprosiłem go o zakup PM6005 w richersounds (dealer Marantza w UK). Braciszek dzisiaj się zjawił i mam Marantza PM6005 za 255 funtów czyli 1300 zł.
Jak dla mnie ekstra cena. W razie gwarancji wyślę do brata a on w sklepie będzie załatwiał. Jeszcze w ciągu roku mogę za 25 funtów wykupić gwarancję na 5 lat.

Gra tak jak PM 6004. Różnica to wbudowany DAC. Wejście optyczne potrzebne mi było do TV.

Słuchałem HK3770 i dla mnie marantz go deklasuje. HK dla mnie grał jak zwykły amplituner kina domowego.

PS. Dzięki za podpowiedź z cenami w UK. Swoją drogą oni też tam muszą zarabiać to u nas jest po prostu złodziejstwo.
 
Ostatnia edycja:

sepi

New member
Też za tyle go dorwałem dzisiaj,miodzio co do tego HK 3700 to podejrzewałem go o dzwiek jak ampli a nie wzmak stereo dlatego go olałem.
Dzieki chlopaki za porady
 

Pan_Borowik

New member
Gdzie i za ile kupiłeś cd? Ja się już ze trzy miesiące noszę z zakupem (cd6005 albo cd6004), tylko ciągle mi jakieś nowe wydatki przeszkadzają :(
 
Do góry