Little Big Planet 2

plast

New member
Jedynka to jedna z tych gier, dla ktorych warto miec PS3. Ogolnie jedna z najlepszych platformowek ever. Jesli dwojka jej dorowna to pewnie za jakis czas kupie.
 

tomiga

New member
to fakt, momentami rzeczywiście jest pozytywnie odjechana - po prostu nie mój klimat....:(

No to po prostu powiedz ze nie moj klimat a nie uzywasz takich slow
"Dla mnie cała ta gierka to shit....pomysł, grafika, animacja - ogólnie wywołuje u mnie nudę powiązaną z wymiotami...."

Nie Twoj klimat i tyle.. a mowienie o shitcie to kompletna pomylka bo pod wzgledem ideii i techniki to "state of the art"
 

pav3l

New member
Bez reklam
No to po prostu powiedz ze nie moj klimat a nie uzywasz takich slow
"Dla mnie cała ta gierka to shit....pomysł, grafika, animacja - ogólnie wywołuje u mnie nudę powiązaną z wymiotami...."
Nie Twoj klimat i tyle.. a mowienie o shitcie to kompletna pomylka bo pod wzgledem ideii i techniki to "state of the art"
...zapomniałeś dodać "dla ciebie", ja mam inne poczucie estetyki jeśli mówimy o "state of the art"...
 

Palpiboy

New member
@Peek
A nie lepiej kupić jedynkę w wersji GOTY za jakieś nieduże pieniądze i wypróbować? Jak skończysz się bawić i Ci podpasuje, to akurat dwójka będzie też już dostępna w atrakcyjniejszych cenach. ;)

Pozdrawiam
 

Ogr

New member
Bez reklam
Przestajemy się kłócić panowie ;) Myślę że dwójka będzie jeszcze bardziej zjawiskowa :D

p.s. dla mnie GT5 to padaka hahah :p
 

Peek

New member
Bez reklam
@Peek
A nie lepiej kupić jedynkę w wersji GOTY za jakieś nieduże pieniądze i wypróbować? Jak skończysz się bawić i Ci podpasuje, to akurat dwójka będzie też już dostępna w atrakcyjniejszych cenach. ;)

Pozdrawiam

dzieki za rade, ale doszedłem do wnosku, że jednak nie ma co kupowac czegoś na siłę i poczekam na Killzone 3lub Bulletstorm.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Przyznam ziom, ze do ciekawego wniosku doszedłeś ;) bez urazy lecz nie kumam :shock: może dlatego że dziś miałem badania psychotechniczne :D (zdałem hehhe)
 

Ogr

New member
Bez reklam
Żeby nie było to LBP to fajna gra ;)heehhe :D jeszcze nie ! Taka praca co dwa lata wysyłają na badania i znowu wynik imponujący hahhaha jedno z badań sprawnościowych to naciskanie zapalających się lampek ;) oczywiście liczy się refleks .My gracze raczej z tym problemu nie mamy :) aaa nie jarze tego co ma KZ3 I Bulletstorm do LBP ? WYBACZCIE OSTATNIO MAM OKRES DZIWNY CZEPLIWY BARDZO ;(
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
dzieki za rade, ale doszedłem do wnosku, że jednak nie ma co kupowac czegoś na siłę i poczekam na Killzone 3lub Bulletstorm.

Warto kupić LBP GOTY, bo wg mnie (choć jeszcze nie grałem w drugą część) to LBP 1 może być lepsze od LBP2 (chociażby ze względu na długość rozgrywki) a poza tym masz tam masę dodatków za śmieszną cenę :krol:
 

tomiga

New member
No to po prostu powiedz ze nie moj klimat a nie uzywasz takich slow
"Dla mnie cała ta gierka to shit....pomysł, grafika, animacja - ogólnie wywołuje u mnie nudę powiązaną z wymiotami...."

Nie Twoj klimat i tyle.. a mowienie o shitcie to kompletna pomylka bo pod wzgledem ideii i techniki to "state of the art"

...zapomniałeś dodać "dla ciebie", ja mam inne poczucie estetyki jeśli mówimy o "state of the art"...

Nie zapomnialem bo nigdzie nie mowilem o estetyce (gusta sa rozne) "state of the art" odnosilo sie do technikaliow (a nie wrazen estetycznych).
 

Peek

New member
Bez reklam
Taka praca co dwa lata wysyłają na badania i znowu wynik imponujący hahhaha jedno z badań sprawnościowych to naciskanie zapalających się lampek ;) oczywiście liczy się refleks .My gracze raczej z tym problemu nie mamy :)

Oj chyba wiem o jakiej pracy mówisz, kiedyś też byłem na uslugach tej "firmy".

aaa nie jarze tego co ma KZ3 I Bulletstorm do LBP ? WYBACZCIE OSTATNIO MAM OKRES DZIWNY CZEPLIWY BARDZO ;(

Ma się tak, że zainteresowałem się LBP2 tylko dlatego, że od końca listopada trwa niesamowita posucha i nie ma co kupić, ale jednak zaczekam do końca lutego i kupie Killzone 3 lub Bulletstorm.
 

Marszałek

New member
Peek, WARTO! Choćby po to żeby się przekonać czy ma się zacięcie do tworzenia. Bardzo fajnie gra się z koleżeństwem w trybie kanapowym albo przez neta. Gra jest do wyrwania za groszowe 40 zł na Gametrade.
 

Peek

New member
Bez reklam
Mimo wszystko dogram to co mam i zaczekam na Killzone z Move albo Bullestorm. Nie wiem czy nie miałbym do siebie niesmaku, że gram w gruncie rzeczy grę kierowaną do grupy wiekowej do lat 7... a tak na serio jakimś inzynierem-konstruktorem się nie czuję, dlatego tej gry nie chciałem recenzować na łamach gameonly.pl i dlatego też nie kupię żadnej z obu części.
 

Peek

New member
Bez reklam
Aż tak mocnych słów bym tu nie używał, po prostu gra jest troche dziecinna i temu raczej nikt nie zaprzeczy.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Dla mnie to jest dziecinne:
"a tak na serio jakimś inzynierem-konstruktorem się nie czuję, dlatego tej gry nie chciałem recenzować na łamach gameonly.pl i dlatego też nie kupię żadnej z obu części."

Ale oczywiście każdy ma wybór na co wyda swoje pieniądze i nic nam do tego :)

Pozdrawiam,
 
Do góry