Little Big Planet 2

Peek

New member
Bez reklam
Rozpoczynam temat o mającym wczoraj premierę LBP2.

Panowie powiem krótko: Nie grałem w jedynkę, warto kupić?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Kupiłem kiedyś jedynkę, pograłem 10 minut i wystawiłem na Allegro. Ogólnie jak dla mnie to poroniona gierka :D
 

Ogr

New member
Bez reklam
Świetna, wyjątkowa gierka :eek:k: zwłaszcza grając w 2 /4 osoby .Gra wcale nie jest prosta,graficznie i fizycznie powala ;-) Myślę że druga odsłona będzie jeszcze lepsza :grin:
 

pav3l

New member
Bez reklam
Po demie 1ki mam takie doświadczenia, że nie chcę tu obrażać niektórych ludzi....dla mnie totalna padaka...:(
PS.
chciałem wkręcić w to żonę, powiedziała, że żadną skarpetą nie ma zamiaru grać, już woli motorstorm....
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Po demku ? :shock: Przecież tam są dwa pierwsze poziomy dziecinnie proste hahahahah :lol:
 
Ostatnia edycja:

pav3l

New member
Bez reklam
no i co z tego. Wywnioskowałeś, że dla mnie za trudne i się poddałem? Gratuluje dedukcji, daleko pociągniesz. Dla mnie cała ta gierka to shit....pomysł, grafika, animacja - ogólnie wywołuje u mnie nudę powiązaną z wymiotami....
kolejna klinika leczenia bezsenności....
-dalej się nie udzielam, każdy ma swoje zdanie. Pokój.
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Cała ta gierka :shock: grałeś tylko w demo :niewiem: Nie stwierdziłem że za trudne dla ciebie lecz banalne nie ukazujące całej esencji gry !!! W połowie zaczynają się takie poziomy że idzie się mocno wkur... w pozytywnym znaczeniu tego słowa :eek:k: Nerwowy z ciebie gośc pewnie nie dał byś rady przejśc :lol:
 

Ogr

New member
Bez reklam
ok rozumię ;) wolnośc słowa i wyznania :) peace. Ekipa która tworzyła tą grę musiała być na niezłej bani hehe
 
Ostatnia edycja:

Ogr

New member
Bez reklam
Podziwiam ludzi którzy wycisnęli 100% Mnie by szlak trafił :mrgreen: Mojej żonie też nie bardzo siadła ...
 

fr3

New member
Pozytywna gra. W głównej mierze przyczyna posiadania przeze mnie ps3. Za ciężka dla casuali;-) W co-opie przy 4 graczach na planszy totalny chaos i dopiero wtedy zaczyna się zabawa:twisted:
 
Ostatnia edycja:

gadulinho

New member
Bez reklam
Dla mnie jedynka (grałem cały czas w dwie osoby) to zdecydowanie jedna z najlepszych gier na PS3! Polecam w 100% (nie wiem jak jest jak się gra samemu, bo dużo frajdy daje właśnie zabawa w co-opie).
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
Ja grałem w 3 lub 4 osoby i jest jazdeczka na maxa, po prostu czysta rewelacja - śmiechu co nie miara, świetna zabawa.

LBP2 na pewno da ognia!

Pozdrawiam,
 

Palpiboy

New member
Świetna gra. Dla całej rodziny. Gram ja, gra moja żona, gra mój bratanek, nawet mój ojciec, który toleruje jedynie Fifę i GT nieźle bawił się jedynie oglądając to co dzieje się na ekranie i reakcje ludzi (szczególnie swojego siedmioletniego wnuka;) ). Powiem więcej, będzie w to grać również moje dziecko, które powoli zmierza na świat;)
 

mg30906

New member
jedynkę przeszedłem razem z 5 letnia córką , pewnie sam bym odpuścił , ale gra daje dzieciom sporo
radości ,nieraz jest dla nich za trudna ale ogólnie gra jest idealna do pogrania z dzieckiem

Dwójka jest dla mnie pozycja obowiązkową.

pzdr
 
Do góry