Liga sprawiedliwości

Bipo

Active member
Bez reklam
Niestety ale HBO GO to chyba najgorszy możliwy obraz i dźwięk. Do oceny obrazu i ścieżki dźwiękowej czekam na płytę bo do kolekcji trafi na pewno... :)
 

ralfik77

Member
Bez reklam
31.7 GB, ma wersja z HBO Max, 4k Atmos.
Zakładam że na płycie będzie ze 120GB.

Bipo, teraz się przyda Twój ekran 16:9.
Bo ja na kinowy, to chyba nawet nie będę tego 4:3 wrzucał...
Na TV obejrzę.
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Niestety ale HBO GO to chyba najgorszy możliwy obraz i dźwięk. Do oceny obrazu i ścieżki dźwiękowej czekam na płytę bo do kolekcji trafi na pewno... :)

Niewątpliwie jakość jest średnia, lekko mówiąc przy wielu pozycjach, ale akurat przy tym filmie byłem bardzo zaskoczony, bo naprawdę dobrze to wyglądało jak na film , że tak powiem z TV , pierwszy plan pełen szczegółów, a jak jest pokazywany dalszy plan też nie ma tragedii tak jak to bywało przy wielu innych filmach czy serialach, jak choćby w serialu Gra o tron. NA pewno nie jest to jakość obrazu i dźwięku jak choćby na BR , czy o 4k nie wspominam... Choć pomysł na taki format obrazu :-( Sam film mi się podobał, a scena z ciężarówką trzy razy sobie oglądaliśmy, mega , oczywiście dla mnie.. oczywiście są pewne niedoróbki, ale to jak w wielu filmach (jak choćby u konkurencji w marvelach) i nawet nie patrzę na to, że WW skaczę w bucikach na obcasach i jej jak i butom nic się nie dzieje, ale w końcu to nie jest taka zwykła kobieta :), zresztą Gal jakby nawet z pałacu kultury skoczyła w takich obcasikach to dla mnie nie ma znaczenia, bo to czysta przyjemność oglądać ją w filmie, jest mega. I nikt tego nie zmieni.. Film fajny...
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Tylko wiesz jak to jest w kinie Imax masz obraz jak autostrada czteropasmowa, a w domu to nawet jak ktoś ma 80 cali tv to taki format robi swoje... ale obraz i dźwięk tak jak napisałem, naprawdę jest spoko patrząc jaka czasem jest kaszana z filmami, czy też z serialami na HBO GO.
 

SDman

Banned
Niewątpliwie jakość jest średnia, lekko mówiąc przy wielu pozycjach, ale akurat przy tym filmie byłem bardzo zaskoczony, bo naprawdę dobrze to wyglądało jak na film , że tak powiem z TV , pierwszy plan pełen szczegółów, a jak jest pokazywany dalszy plan też nie ma tragedii tak jak to bywało przy wielu innych filmach czy serialach, jak choćby w serialu Gra o tron.
Potwierdzam co prawda tylko na 50" PDP ST60 -jakość i klimat rewelacja (53lata)
HBO Go z Canal+ box 4K.
Gra o tron również rewelacyjna jakość (plastyka obrazu, głębia ostrości) -fakt tyko FHD ale za to
na 50"
 

Piramida

Well-known member
Bez reklam
Tylko wiesz jak to jest w kinie Imax masz obraz jak autostrada czteropasmowa, a w domu to nawet jak ktoś ma 80 cali tv to taki format robi swoje... ale obraz i dźwięk tak jak napisałem, naprawdę jest spoko patrząc jaka czasem jest kaszana z filmami, czy też z serialami na HBO GO.

Nie masz zooma ? ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
W tym tv FHD tam jest opcja rozszerzenia, ale lipa to wychodzi, jest nienaturalnie.. a w tv 4k ni ema takiej opcji, wiec nie ma jak spróbować..
 

Pakolo

Active member
Bez reklam
Potwierdzam co prawda tylko na 50" PDP ST60 -jakość i klimat rewelacja (53lata)
HBO Go z Canal+ box 4K.
Gra o tron również rewelacyjna jakość (plastyka obrazu, głębia ostrości) -fakt tyko FHD ale za to
na 50"

Widzę kolega żartowniś, zapomniałeś dopisać że odcinek z bitwą w nocy miażdży jakościowo :lol:
 

bl4ck

Active member
Bez reklam
@SDman
Ale co ty niby potwierdzasz? Przeczytaj co on napisał.. bo ty piszesz coś wręcz przeciwnego.
HBO go ze wszystkich serwerów ma jedną z najgorszy jakości obrazu, a gra o tron w porównaniu do BD to totanie g. . .
 
Ostatnia edycja:

SDman

Banned
Pozwól się nie zgodzić, oczywiście pewnie nie dorówna BD ale
na tylko 50" skalibrowanej plazmie + moim zdaniem świetnym box TV
HBO gra bardzo dobrze.
Chociaż możesz mieć rację zapominam, że jak ja jestem audiofilem mogą być videofile, hmm.. pewnie tak jest.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
@SDman
Ale co ty niby potwierdzasz? Przeczytaj co on napisał.. bo ty piszesz coś wręcz przeciwnego.
HBO go ze wszystkich serwerów ma jedną z najgorszy jakości obrazu, a gra o tron w porównaniu do BD to totanie g. . .

Potwierdzam Gra o Tron na HBO Go jest słabiutki i to widać nawet bez porównywania do BR, a o 4k nie wspominam. Miałem pożyczony jeden sezon na BR i różnica bardzo duża.. w szczególności w ciemniejszych scenach, czy choćby w scenach w pomieszczeniach, gdzie było mniej światła..


Niestety mi nie ma czego gratulować :) Oby wszystko jej się ułożyło i aby cała i zdrowa wróciła na plan filmowy do kolejnego filmu.
 
Do góry