LG58UH635V warto?

gabdziol

New member
Witam,
w Media Expert jest właśnie promocja na ten model (LG58UH635V) za 3499zł. Czy warto kupić go za taką cenę? Czy może jest coś podobnego w tej cenie?
Ps. Patrzyłem Philips PUS6561, jednak nie ma za dobrych opinii o nim.
TV posłuży mi zapewne 6-8 lat.


Dzięki za pomoc
Pozdrawiam.
 
Daj linka gdzie masz ten tv w takiej cenie bo ja widzę cene 4499zł

Media Expert z kodem rabatowym

Capture.jpg
 

pepka

Member
Bez reklam
Producent mówi (przynajmniej Polska strona) 100Hz i IPS. Realia mówią, 60Hz i VA. Straszny burdel mają w tym Archeo...
 

Blest

New member
Byłem zobaczyłem i odechciało mi się tego LG. Leciało demo z miarę szybkim ruchem gość jechał na nartach z góry a zanim kwadraciki i poświata jego samego, czyli ewidentnie matryca 60hz w tym LG nie daje rady.
 

gabdziol

New member
Dotarł do mnie TV. To co pisze @Blest w moim przypadku nie sprawdza się. U mnie działa wszystko ok. Być może nie jestem koneserem idealnych obrazów, więc to, co jest dla mnie w zupełności wystarcza. Porównując do poprzedniego TV jest super.
 

gabdziol

New member
Tak jak pisałem. Nic nie widzę. Wcześniej miałem już ponad 6 letni tv więc może dlatego mi to nie przeszkadza.
Dla mnie jest w zupełności ok.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 

RHJG

New member
Bez reklam
Byłem zobaczyłem i odechciało mi się tego LG. Leciało demo z miarę szybkim ruchem gość jechał na nartach z góry a zanim kwadraciki i poświata jego samego, czyli ewidentnie matryca 60hz w tym LG nie daje rady.
Witam jak za nim "kwadraciki" to moim zdaniem kiepski nagrany materiał leciał.Jak to leci codziennie przez parę godzin w trybie sklep,to ma prawo się spieprzyć.Dlatego bez względu na to co widzisz w sklepie dobrze jest mieć swój sprawdzony nagrany fragment meczu czy jakiś test.Co do matryc 58" z tego co wiem LG nie robi matryc w tym rozmiarze,tak wynika przynajmniej z Panelook...
 

apk19

New member
Ja mam model UH 6507 i nie ma żadnego smużenia co do matrycy to mi się wydaje że jednak ma te 100hz a nie jak inni twierdzą ze jest 50hz to dlaczego ma taki ładny obraz .
Jeśli posiadamy zestaw satelitarny NC+ lub Cyfrowy polsat to programy 4K można sprawdzić podłączając kabel antenowy z dekodera do telewizora i wyszukać 4 kanały 4K UHD na częstotliwości 10727 pol. H SR 30000 i 12539 Pol. H SR.30000 .
Wiem że NC+ ma w 2Q 2017 r zaoferować dekodery UHD ale czy im się uda to nie wiem .
Dobra jakość 4K to przynajmniej 20 mb/s ale jeśli Full HD nadają od 3,5 mb/s to myślę że NC+ zaoferuje prędkość w przedziale 9mb/s – 12mb/s bo w innym przypadku nie będzie im się opłacało marnować częstotliwości .:-D
 
Do góry