LG58UH635V warto?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
No proszę Was, przecież w LG 58uh635v jest matryca 50 Hz, a Panasonic ma matrycę 100Hz.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam ale mieszacie z tymi matrycami.Tylko w Panasonicu 58DX750 jest matryca MVA-120Hz.
W innych takich jak:
58DX730-MVA-60Hz
58DX720- MVA-60 Hz
58DX703E-MVA-60 Hz
58DXM710-MVA-60 Hz
58DXU701-MVA-60 Hz
 

RHJG

New member
Bez reklam
Kolega strazakp ściśle mówiąc tylko już zapomniał, porównywał Panasonica 58DX720 do LG58UH630V który ma matryce MVA-60 Hz
 

żona

Banned
Kolega strazakp ściśle mówiąc tylko już zapomniał, porównywał Panasonica 58DX720 do LG58UH630V który ma matryce MVA-60 Hz
Czyli mają te same matryce. Wracając do Twojej specyfikacji matryc powyżej, to jeszcze model Panasonic "750", który pominąłeś też ma 120Hz.
Opss, miało być "780"
 

RHJG

New member
Bez reklam
Nie pominąłem DX780,ten model nie był rozważany,i jest oczywiście na matrycy 120 Hz tak samo jak DX800,DX900
 

turdusmerula

New member
Witam,

Posiadam ten tv, filmy 4k z youtube bardzo fajne, materiały sd kiepsko, hd z nc+ ładne ale chyba potrzebna kalibracja. Posiada ktoś może jakieś ustawienia do tego tv?
 

gabdziol

New member
@Roberto_PL jest możliwość uzyskania jakiejś kalibracji do tego LG? Chciałem sprawdzić czy będzie jakaś różnica.
Dzięki za odpowiedź.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
 
Znalezione w sieci:

Picture Mode: Vivid (User)
Backlight:: 93
Contrast: 90
Brightness: 55
Sharpness: 30
Colordept: 70
Tint: 0
Colour Temperature: K50
Noise reduction: Auto
Mpeg-noise reduction: High
Black level: low
Real cinema: on
Brightness Control: off
Local dimming: low
TruMotion: off
 

sutor

New member
Panowie jakie ustawienie tv wpływa na efekt teatru ? Albo mam schize albo ten tv właśnie tak wyświetla filmy. Tv oglądam na ustawieniu - ekspert ciemne pomieszczenie , true motion wyłączone a jednak jak by ten obraz by nienaturalny, za bardzo wyostrzony , wypukły , nie wiem do końca jak to opisać ..
 

W1ndy1ndy

New member
Może ktoś ma informację na temat input laga w tym TV? Nie konkretnie ile wynosi bo tego nie znalazłem nigdzie w necie a i LG odpisało że nie posiadają takiej specyfikacji. Czy ten model został objęty patchem poprawiającym Lag w trybie Game Mode przy włączonym HDR? Była akcja LG - poprawka leciała do oledów jak i wielu modeli LCD. W jednym miejscu było info że 630 czyli u nas 635 miał taką aktualizację ale to za mało żebym był pewny. Może ktoś podłączał do Konsoli i grał z hdr i bez hdr i może opisać subiektywne wrażenia?
 
Do góry