Lg pz950

Geezer

New member
bo wyszło 5.10.09 ... mój TV właśnie sobie zassał.

Wreszcie znacząco poprawili YouTube ! Można się zalogować do konta i wygodnie przeglądać filmiki...
 
Ostatnia edycja:

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Oprocz odklejonej foli w rogu, swierszcza w srodku, pompowania jasnosci i serwisu ktory cie zlewa - faktycznie nie ma problemow. :cry:
To jak dasz jakas konkretna odpowiedz podparta faktami czy tylko widzimisie rzucone ,bo jak widze to tylko ccze gadanie.
Nie zebym mial cos przeciw LG ale nie lubie odpowiedzi nie popartych faktami.
Bo zakrywa to czesto na kryptoreklame
 

VIOLATOR74

Member
Bez reklam
Myslenie tez nie boli gdy wyraznie pisze wszedzie o o modelu d6900 a ty wklejasz mi link do D8000 ktory raczej mozna porownac klasowo i cenowo wyzej od LG PZ 950.
I nadal zero konkretow o ktorych pisales odnosnie modelu D6900.
Wiec jesli masz cos o odklejaniu sie foli w modelu D6900,pompowaniu jasnosci to pokaz bo ja niestety nic nie znalazlem.
jedynie co to lekko szumia niektore D6900 :).
I nie mowie ze LG jest lepszy czy gorszy bo po to szukam informacji zeby zebrac plusy i minusy odnosnie tych TV,o Panasonicu to wszedzie pisze jak wiadomo o o koreanskich TV mniej.
 
Ostatnia edycja:

bigxlx

New member
Myslenie tez nie boli gdy wyraznie pisze wszedzie o o modelu d6900 a ty wklejasz mi link do D8000 ktory raczej mozna porownac klasowo i cenowo wyzej od LG PZ 950.

Czy ty wiesz jaki jest temat posta w ktorym wlasnie piszesz? To przeczytaj naglowek raz jeszcze.


Samsung tez nie ma problemow,podobny sprzet,zreszta w tej chwili wszystkie sa podobne,zalezy jak sie trafi.

Ja ci nie pisze ze A jest lepsze od B, jedynie odpowiadam na to co sam napisales "ze Samsung nie ma problemow", a jednak ma... wiec nie mieszaj sie.
 
Ostatnia edycja:

Adir

New member
To ja z innej beczki :)
TV zaktualizował się do wersji 05.01.04, co się zmieniło to nie wiem, ale przestał działać YOUTUBE,(po włączeniu jest czarny ekran) na stronie producenta jest starsza wersja, a downgradu nie chce zrobić bo wyskakuje komunikat, że jest zainstalowana nowsza wersja. Dzwonić muszę do LG czy są jakieś patenty?
 

Adir

New member
Na infolinii twierdza jest aktualizacja YouTube, ale ja jej nie widze.
:?:

Czyli nie tylko mi przestał działać. No trudno trzeba chyba poczekać na kolejną aktualizację. Po moim mailu do pomocy technicznej; LG podziękowali za zwrócenie uwagi, że po aktualizacji nie działa YOUTUBE i zalecili przywrócić ustawienia fabryczne.:cool:
 

zbkw

New member
Mamy już do wyboru:
Software File(Version 05.00.08 and 05.01.05)
wersje do wgrania poprzez USB. YouTube działa. Przyglądam się reszcie. Poza tym posiadam pilota serwisowego, więc mogę trochę więcej wycisnąć ;-)
 
Do góry