LG OLED CX 65" - Ustawienia.

Masta_J

Active member
Bez reklam
Tak, to się zgadza, ale tutaj nikt nie prosi o profesjonalną kalibrację, tylko o ogólne ustawienia żeby wiedzieć co, jak i gdzie zmieniać.
 

irys4

New member
Tak, to się zgadza, ale tutaj nikt nie prosi o profesjonalną kalibrację, tylko o ogólne ustawienia żeby wiedzieć co, jak i gdzie zmieniać.

Tu się z tobą zgadzam i widzę że mało tu jest porad podpowiedzi? też napisałem o konkretne możliwości o tv oled i pilota remont i nic ?
 

claudio

Member
Czy po aktualizacji oprogramowania w 55BX (pewnie w CX jest tak samo) przywracane są ustawienia domyślne czy ustawienia obrazu po kalibracji zostają jak były przed aktualizacją?
 

kaleidpl

New member
W piątek odbieram ten telewizor w wersji 65. Czy ktoś może wysłać mi na priv link do optymalnych ustawień? Z góry dziękuję.

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 

Miki6023

New member
Jn

Witam dołączam się do ogółu mogę prosić o ustawienia lg 55 cx oled chociaż podstawowe by biel nie była taka żółta dodam ze korzystam z trybu kino i wszystkie ulepszaczy wyłączone bilans bieli ciepły 2 i
 

pfm2021

New member
Również proszę o wsparcie w sprawie podstawowych optymalnych ustawień 65CX.
Z góry dziękuję za wszelką podpowiedź
 

kaleidpl

New member
Czy ktoś próbował jeszcze innych ustawień niż te dla niebieskich? Pytam z ciekawości, jutro pewnie wrzucę te ustawienia na mojego CX.

Z tego co dziś na szybko zauważyłem po wybraniu trybu obrazu i dostowania na szybko suwaków możemy wybrać opcję - zastosuj do wszystkich źródeł. Ok.

Ale gdy odpalamy coś w HDR lub Dolby Vision to telewizor sam zmienia tryb pod tę systemy. Czy wtedy też coś dodajecie od siebie w ustawieniach czy nic już nie zmieniacie?

Wysłane z mojego SM-N975F przy użyciu Tapatalka
 
Do góry