LG OLED CX 65" - Ustawienia.

AKI

Member
Dzień dobry
Proszę o przesłanie ustawień tv LG CX również na mój adres: kay111c@interia.pl
Dziękuję i pozdrawiam,
Stefan

Dzień dobry,
proszę o przesłanie ustawień tv LG CX 65" na mój adres: adamskigrzegorz@aol.com
Dziękuję,
grzech300

Będę wdzięczny za przesłanie ustawień dla LG OLED65CX na maila denis.lukas.deo@gmail.com

Dziękuję***

Bądź wspierającym Forum - dołącz do klubu fanów HDTV.. to otrzymasz ustawienia, takie tu są zasady.

A co do samych ustawień to powiem że szału nie ma jak dla mnie, bo i tak tv trzeba ustawić pod konkretne źródło sygnału czy nawet jasności pokoju w którym się będzie oglądało. Co prawda ustawienia pokazały w jaki sposób można regulować obraz a jest co ustawiać nawet bym na to nie wpadł i według tego schematu ustawiłem sobie jak najbardziej odpowiadające dla mnie parametry.
Oled musi się trochę wygrzać, na początku nie byłem zadowolony z jego jakości, przy sygnale 4k HDR lub Dolby Vision to powodował opad szczęki, ale już przy sygnale z dekodera w HD czar pryskał. Teraz jest coraz lepiej chociaż Tv ma swoje fochy nieraz.
 

decklen

New member
Dodać należy , że po każdej aktualizacji softu TV zmieniaj się parametry ekranu i należy od nowa ustawiać każde źródło sygnału. Wielu z Was ma pewnie jeszcze soft 03.11.30 nowszy 03.21.09 już jest w rolloucie do telewizorów a mój dostał dzisiaj kolejny soft 03.21.16
 

irys4

New member
Lg oled 55cx

Witam mam pytanie bo widzę dużo jest tu posiadających TV OLED 55 CX i 65CX ja mam 55cx od paru dni i mam parę pytań może ktoś podpowie ? pomoże ? a więc tak jak ustawić głos żeby był taki sam na tunerze kablówki i podczas przełączania się np. na Netfliks czy radio internetowe ? bo u mnie w trakcie przełączania jest ogromna różnica głosu ! mam podpięty do TV sondbar przez złącze optyczne co dodatkowo robi sie bardzo głośno , i jak ustawić pilot od lg tv żeby można było sterować głośność na tunerze kablówki bo programy mogę przełączać bez problemu po przez parowanie pilota a głos żeby zwiększyć czy zmniejszyć to pilotem z sondbara
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W_piotr, w sprawie kalibracji napisz proszę na PW - to Ci wyślę.

irys4 - napisz na PW dostaniesz kontakt.
 
Do góry