LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

Misiekk67

Klub HDTV.com.pl
VIP
Kiki, napisałem do Ciebie w tej sprawie, ale odp.brak.
Czy cena 77" w tej specjalnej ofercie promocyjnej LG jest lepsza od propozycji, którą mi złożyłeś 13.04?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Odpisałem - tak jest lepsza. Ale promocja tylko na MŚ w Piłce. Więc czasu masz miesiąc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Duża odległość- jeśli kasy brak to brałbym 55C8 lub Philipsa 55POS9002.
Obydwa są w super cenie.
Ale jestem zawsze za wielkością obrazu o ile wystarczy kasy .

Brałbym 65B8 Lob 65Oled 873 - masz specjalne promocje na obydwa.
Ale musisz być niebieski.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Philipsy są na matrycy z 2017r. Dopiero w drugiej połowie roku mają wypuścić organicznego, na panelu LG.display z 2018r.

Sony zresztą ma podobną sytuację - dopiero AF9 przewidziany na Q3 będzie miał świeżą matryce.

Jezeli rozważa się obecnie zakup to najoptymalniejsze technologicznie pozostają na ten moment LG C8 oraz seria FZ od Panasonic.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Zakup, ze względów osobistych najpewniej przeniosę na ostatni kwartał tego roku.

Przy 65” chciałbym się zmieścić w 10-11 tysiącach. Jezeli miałbym brać AF9 to pewnie dodatkowo z gwarancją 5 lat.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
E to się przeciągnąć może na dłużej - bo zawsze wejdzie coś extra , ale dlatego że extra będzie drożej właśnie ... Miałem użytkownika co przez 6 lat czekał na coś nowego... I kupił na przeczekanie tani i znów czeka....
 

Jacek144

New member
A ja się pochwalę-mój C7 po prawie 10 miesiącach odmówił współpracy ze mną. Nie chce się uruchomić ze stanu czuwania i koniec. Pyknie tylko przekaźnik i jest cisza i ciemność idealna.
 

turzol

Member
Mam pytanie do użytkowników C7 w 55''. Czy ktoś używa go razem z soundbarem LG SJ8? Zauważyłem w prezentacji tego soundbara na YT że można go zintegrować z TV i używać jako stopki za pomocą adaptera.
Ktoś posiada takie połaczenie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry