LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

daras34

New member
Zwilżona mikrofibra (mam taką włochatą, bardzo miękka i tylko do tv używam ) .Nie używam środków chemicznych, płynów itd. ..Zauważyłem, że oled nie przyciąga tyle kurzu co wcześniej LCD ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli tak jak miało być.
Gratulacje !
Mogłeś się zapatrzyć już na C8, miałbyś już z układem sztucznej inteligencji.
 
Pytanko do tych u których TV wisi na ścianie. Po zamontowaniu TV na ścianie okazało się, że nie dałem tej osłonki, klapki... w miejscu gdzie przykrywa się stopkę. Jest to konieczne ? ;)
 

arielio

New member
Czesc Panowie.

Wrócę jeszcze do wypalen. Mentalnie uważam się za przyszłego nabywce C8 lub E8 (zobaczymy jak różnica w cenie będzie sie miała do -subtelnych pewnie - różnic). I zastanawiam się jak serwis LG reaguje na zgłoszone wypalania? Nadal wymieniają matryce na nowe?? Robią to bez problemu? Będę wdzięczny za opinie kogoś kto miał z tym problem i ma rozwiązanie. Pytam poniewaz :
1. Swego czasu reklamowalem powidoki na telefonie LG G4 i serwis w Mlawie bez problemu wymienił ekran na nowy. 2 lata później w LG G5 żony ten sam problem. Ten sam serwis się na mnie wypiął tłumacząc się "takimi właściwościami paneli LCD" - bzdura, ale zmiana podejścia serwisu LG zastanawia.
2. Jak wydam kilkanaście tysi za tv i mi się coś wypali, to mnie trafi szlak.

P. S. Sporo sie pisze o wypaleniach pasków na kanałach informacyjnych. Dziś sie temu przyjrzałam na tvn24 - przecież oni nadają swoje paski kilka - kilkanaście minut a potem walą 15min reklam, więc to chyba rozwiązuje problem...?

Pozdrawia zadowolony i długoletni użytkownik plazmy Panasa :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jak miałeś plazmę - to miałeś mieć podobne wątpliwości.
Nowe modele 2018 są dodatkowo zabezpieczone.

Jeśli łączna liczba paska dziennie będzie 8 godzin i codziennie tylko TVN.
To nie wiem czy wytrzyma. Wówczas możesz sięgać po LCD.
Jeśli normalne użytkowanie po różnych programach , będzie rewelacja.
 

jaro0508

Member
mysle ze kiki to obiektywnie ocenil .Chcesz jechac na maxa na tvn24 albo info po 12h na dobe wez lepiej leda .A jak normalnie bedziesz uzytkowal to nie powinno sie nic stac z oledem...wlasnie nie powinno....
 

arielio

New member
Dzięki kiki,
Dzięki jaro.

Oglądam tv dość zróżnicowanie. 1-2 godziny z ps4 tez się trafia co jakiś czas. Z tym tvn24 przejaskrawilem dla przykładu. Moja vt20 działa bez zarzutu, więc chyba zaryzykuje za czas jakiś. Nawyków użytkowania tv nie zmienię nagle. Szczerze to jeszcze czekam na opinie użytkowników 8 generacji, czego przez kolejne kilka miesięcy nie uświadczymy.

A wracając do serwisu LG (wiem, jestem nudny) - wypalanie podlega gwarancji? Kiki, Ty napewno będziesz wiedział. Pytam z czystej ciekawości. Pamiętam, że chyba w 6 generacji wymieniali matryce bez problemów.
 

jaro0508

Member
Jeśli masz obecnie vt20 i tak jest jak piszesz.. to możesz być spokojny o oleda. Inaczej jeśli przy takim użytkowaniu jak napisałeś miałby oled za sporą kasę szlag trafić, to byłoby to jakąś pomyłką - produkowanie i kupowanie takiego TV. Co do Sony czy LG ja bardziej ufam Sony i ich serwisowi niz LG ale to wyłącznie moja subiektywna ocena :) Musisz sam zobaczyć oba TV w, akcji - tak by było najlepiej. Ale nie wodotryski bo to piana marketingowa tylko jakas platforma cyfrowa, filmik z pena. W marketach maja zakaz umożliwienia obejrzenia własnego materiału. Doświadczyłem tego w Media Markt w Żorach. Pracowników nie winie mimo szczerych chęci nie mogli...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wypalanie - wysłaliśmy setki oledów. Nikt do nas nie zgłaszał , więc nie wiem.
 

Alf2

New member
Wypalanie - wysłaliśmy setki oledów. Nikt do nas nie zgłaszał , więc nie wiem.

A czy orientujesz się może, czy można się już gdzieś dodatkowo ubezpieczyć od ewentualnych wypaleń, coś na zasadzie "przedłużenia" gwarancji TV na 5 lat?
Czytałem gdzieś o tym na jakimś zagranicznym forum...
 

Attack30stM

New member
Witam,
Kto chętny z okolic Lublina na zakup LG OLED B7 55" w cenie 5045,40 zł z sieci Euro. Warunkiem takiej ceny jest zakup dwóch sztuk. Cena nominalna to 5600 - 20% rabatu na drugą sztukę. Więc dwie wychodzą za 10090,80 zł. Proszę o kontakt.
 
Ostatnia edycja:

pablov7

Member
Dziś rano w pracy zmieniałem ceny i miło się zdziwiłem jaką odwalili dobrą cenę na B7 :)
Prawdopodobnie lada moment cena wróci do poprzedniej bo takiej ceny normalnie nie robią gdzie jest niższa niż na stronach typu kajtek.pl
Info do znajomych i dwie sztuki sprzedałem tak jak wyżej kolega napisał.
 

moodzel

New member
Aktualnie w Euro RTV AGD jest promocja drugi produkt 20% taniej. Za 1 sztukę OLED55B7V wychodzi wychodzi 5045,40 zł. Minus, że trzeba kupić 2 sztuki ale zawsze można się z kimś dogadać...

Jeżeli ktoś jest zainteresowany żeby zakupić zemną na razem 2 sztuki to proszę o kontakt na moodzel na [gmail.com]
 
Status
Zamknięty.
Do góry