LG OLED C7 - najlepszy Oled w historii LG - czyli Himalaje jakości i św Graal dla każdego.

Status
Zamknięty.

barburian

New member
Bez reklam
Teraz C8 jest najlepszy C7 to już szrot , a w przyszłym roku C9 będzie King the best of mada faka :) i tak co rok zmiana na tronie
 

barburian

New member
Bez reklam
No taka kolej rzeczy i tak powinno być, że nowe lepsze od starego, bo gdyby
było odwrotnie to znaczy że dana firma się uwstecznia, a to dobrze nie wróży
dla takiego podmiotu.
 

Jacek144

New member
No taka kolej rzeczy i tak powinno być, że nowe lepsze od starego, bo gdyby
było odwrotnie to znaczy że dana firma się uwstecznia, a to dobrze nie wróży
dla takiego podmiotu.

A szkoda,że firmy nie korzystają ze starych bardzo dobrych rozwiązań,tylko bez sensu ciągle coś "usprawniają". Wide samochody,sprzęt agd itd . I taki sprzęt żyje tyle ile jest gwarancja.
 

P-U-M-A

New member
Panowie mam takie pytanie. Nabyłem omawiany tutaj telewizor. I mam problem. Gdy włączę sobie w dekoderze AX 4K 51 tryb 2160P 50/60HZ to niestety nie wyświetla mi się obraz. W czym może być problem? Dodam że leci to wszystko przez amplituner DENON X3400H. Był bym wdzięczny za jakieś rady.
 

jaro0508

Member
kiki a jak oceniasz ogolnie oledy na rok 2018?? Fakt ze sony dopiero weszlo z AF8 choc to to samo co zeszloroczne A1 -ale za to ogromny plus za wyglad zewnetrzny.Panasonic ma sie "objawic"w czerwcu podobno:) Na jaki TV oled mozna by teraz wydac do 10 tys zl? Zaznaczam wielkosc tylko 55 cali:)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Oled C8 , podobnie jak poprzednik otrzymał tytuł Best of The Best.
Jak będziesz niebieski masz specjalną ofertę.
Masz też wówczas spacjalną ofertę na Oled Sony i Philipsa.
Pytanie jakie masz potrzeby ?
 

jaro0508

Member
ja głównie stawiam na jakość obrazu i jego płynność bo. mam pełną ofertę nc + i oglądam dużo piłki i filmów. Mnie te pierdoly ze Smart tv czy androida albo WebOs. nie interesują wcale od tego mam laptopa. Aby obraz był super i. jego płynność czyli ruch. Już nie wspomnę o wypaleniach tego się chyba najbardziej boję jeśli chodzi o. oleda..
 

daras34

New member
Widać, że oledy tanieją. ..Patrząc na start 65c8 z ceną 13700,to "darmocha " w porównaniu z ceną C7 na początku około 20 paru tysięcy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry