Lg oled 65cx vs 75xh90

Ampersand

New member
Przecież pisałeś o CX i XH90, które to oba mają DV a porównujesz DV do Samsunga, którego nie masz, dlatego pytam o konkrety bo tego typu info, że Samsung jaśniejszy i DV nie potrzebuje już czytałem. Są mało przekonujące bo brak fachowych wyjaśnień, testów itd.
 

Ampersand

New member
Jeśli jesteś w stanie przetestować DV pomiędzy XH90 czy Q9x to będę Ci bardzo wdzięczny za wszelkie informacje. Za pewne pomogą nie tylko mnie przy zakupie.
 

Petru23

Banned
Mam już cx i xh w domu. Niestety ale xh90 bardzo marnie wypada jak dla mnie. Może troszkę moje przyzwyczajenie z samusnga ks7000 i do barw kolorów ale nie porwał mnie ten tv. Za to LG cx świetny sprzęt. Xh wziąłem w 75 calach i troszkę przesadziłem gdyż odległość 3 metry jest jednak za małą do takiego kolosa. Z LG chce jeszcze z tydzień poobcować i może coś na BF będzie. Tylko w co tu jeszcze można iść aby konkurował z oledem? Może XH95?
Moze porównanie oleda z LCD to marne porównanie ale jednak czegoś mi brakuje.


Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Zobacz Panasonic 65hx940 https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/telewizory/telewizor-panasonic-led-tx-65hx940e
 

fausto1

New member
Bez reklam
Najlepsze jest to , że pierwszy raz podpiąłem dziś xbox series x pod swojego KS7000 i na prawdę daje radę ten telewizorek.. Panas jakoś wogole za mnie nie przemawia.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

fausto1

New member
Bez reklam
Wygrywa bo inna technologia ale co z nim będzie za 2 lata po graniu, tego nie wie nikt

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ano-2013

New member
Ja bym bral lg oled, jeśli w pomieszczeniu nie wali słońce i nie obawiasz się wypalen. Ja mam dużo okien w salonie i kupowalem 75 cali wiec wybrałem 90t

Sony, philips sa na androidzie dla mnie to muły totalne.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Ja bym bral lg oled, jeśli w pomieszczeniu nie wali słońce i nie obawiasz się wypalen. Ja mam dużo okien w salonie i kupowalem 75 cali wiec wybrałem 90t

Sony, philips sa na androidzie dla mnie to muły totalne.
Jestem przyzwyczajony do Ks7000 a on mocno świeci, co czasem w słoneczne popołudnia się przydawało. Jeśli zestawić CX. Z Q90 T to dobra alternatywa?

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
 

Ano-2013

New member
Jeśli ktoś glownie korzysta z zewnętrznego dekodera, konsoli to pewnie nie zauwazy różnicy. Jednak caly smart tv czyli wszelakie aplikację, następnie tuner dvbc/dvbt czy wczytywanie uprawnien z modułu ci to na androidzie dramat :) potrafią do nas zgłosić awarie, brak sygnalu tv przyjeżdżam odpinam kabel sygnal w normie podpinam tv nadal nie dziala. Wyłączam wlaczam tv i dziala. Podobnie jest z zgłaszaniem braku neta na jednym urządzeniu - aplikacja wisi i odłączenie od pradu pomaga. Teraz podczas zgłaszania, juz informują aby uruchamiać tv ponownie bo bylo tego tyle. Inny problem to gdy kablowka jest podlaczona bezposrednio do tv (większość nowych telewizorów ma wbudowany dekoder dvbs,t,c). Czasy ladowania i dekodowania, doprowadzają do tego ze ludzie wybierają zewnetrzny dekoder. Oczywiście, powiecie ze to na każdym tv itd jednak każdego tygodnia obsługuje od kilkunastu do kilkudziesięciu telewizorów i niestety osobiście nie mogę nikomu polecić telewizora na androidzie. Dla mnie lg jeśli oled, samsung lcd.
 
Do góry