LG OLED 65C8 test - umarł król, niech żyje król. Tworzymy historię, czyli pierwszy inteligentny telewizor na rynku.

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli Masz kasę to 65C8.
Masz spacjalną ofertę dla niebieskich oczywiście z z LG Polska - to bardzo ważne, bo na rynku pojawiły się modele z Węgier po refreshingu.
Ceana dla niebieskich z pakietem za 12.499 zł modele C8 z dodatkowym zabezpieczeniem.
Jednak jeśli codziennie TVN 24 po 4-5 godzin to odpuść sobie.
Masz wówczas LG 65sk9500 za 10.900 z kalibracja i z dostawą.
Kilka dni temu dostał nagrodę EISA.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Aha, przewiduję, że sprzęt generalnie wolniej będzie taniał teraz, niż kiedyś, a to ze względu na podwyżki cen wielu grup komponentów elektronicznych i alokacji na nich. Najgorzej jest z elementami pasywnymi. Oby tak nie było, ale nie zdziwię się, gdybym miał trochę racji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie Oledy są dostępne od ręki Sony, Loewe również.
Sony jaki model ?
Masz raz w extra ofertach modele Philipsa.
- Serwis reaguje !
- dodatkowy piksel przesuwny
- jeśli przez kilka dni non stop TVN 24 po 5 godzin - może być jednak problem.
 

WuMike

New member
Bez reklam
Pisałem niedawno, żebyś pod takie oglądanie, jakie opisałeś rozważał jedynie TV z matrycami tegorocznymi, a pytasz się przed chwilą o modele z panelami z 2017r. Myśl i pytaj o C8, B8, 803 od Philipsa lub FZ800 Panasonica. Resztę odpuść. Najlepiej jednak rozważ zakup dobrego LCD, faktycznie, bo mam wrażenie, że jak coś się będzie działo na świecie, to cały dzień z TVN24 czeka Twój telewizor...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sony 65”af8 za 12.999 zł
Modele 2018 faktycznie mają większe zabezpieczenie.
Czyli 65B8 za 10.999 z Polskiej dystrybucji.
Oled 65C8 za 12.499 zł
Philips 65 Oled803 specjalny pakiet dla niebieskich.
Ale przy 5-ciu godzinach Tvn24 to LG 65sk9500.
 

sworks

New member
Wg testow na innych forach roznica jest w procesorze: B8 ma alpha 7 a C8 ma alpha 9. W teorii lepszy model ma miec lepsza redukcje szumow ale w praktyce sa to niezauwazalne roznice. Ja wybralem C8 bo jeszcze wtedy B8 nie byly dostepne ale teraz to bym sie grubo zastanawial czy warto wydawac wiekszy sos[emoji16]

Wysłane z mojego SM-N920C przy użyciu Tapatalka
 

jaro0508

Member
Ślepy test to jest to ze Ślepy Chlop wybroł Babe w ciymno! a potem narzeka ile to w niej niedoskonałości zauważa- po czasie :) Wybór taki zawsze jest i będzie subiektywny bo jednemu się podobają brunetki innemu blondynki.. a następny pochwali rude. Testy maja nam tylko ułatwić wybór.. nieco nakierować.. obnażyc wady.. pokazać zalety a i tak wybór osteteczny będzie należał do nas ( jak tej przysłowiowej Baby). Inna sprawa ze niejeden marzy o czymś z najwyższej półki ale kasa nie puszcza - to jakbyśmy marzyli np. o Jennifer Lopez :) marzyć możemy :) pytanie czy nas stać na takie marzenia i czy nie warto by było pomarzyć o kimś innym.. równie osobliwym:)
 
Ostatnia edycja:

adi0k0

New member
Witam
Szykuje się do zakupu telewizora, bardzo mnie zainteresowały OLEDy, natomiast obawiam się tego całego wypalania się pikseli. Telewizor by służył do grania na konsoli, Netflix. I tutaj moje pytanie, jak wygląda sytuacja grania w jedną grę nawet do 8h? Rzadko kiedy ale znajduje czas, kiedy ze znajomymi gramy i gramy... Jak wtedy wypada OLED na tle stałych elementów w grach? Czy lepiej poszukać LED?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To na Oleda i tak nie wystarczy.
Masz extra modele
Philips 65pus8602 z QD , soundbarem za 6999 zł i pakiet.
Sony 65XF za 6799 zł
Samung 65 Q6. za 8199 zł
Lg65sk8500 za 8799 zł
Philips 65pus8303 z nano Cell za 6399 zł
 

adi0k0

New member
Wybacz moja wina, nie wspomniałem że interesuje mnie 55' więc ceny będą mniejsze.
A zapytam z ciekawości czy ktoś się orientuje ile maksymalnie można spędzić czasu na jedynym obrazie ( grze ) żeby było to bezpieczne?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Modele 55
Philips 55 PUS 8602 za 4999 zł
Sony 55xf za 4450 zł
Philips 550Pus8303 za 4199 zł
LG 55SK8500 za 5299 zł
Oled Philips 55pos9002 za 5999 zł
LG Oled 55B8 za 6499 zł cashback 200 zł
 
Status
Zamknięty.
Do góry