LG LS570S -nowość?

Zingeer

New member
Dzięki za informacje odnośnie sieci. Jest jeszcze druga sprawa dotycząca odświeżania, która była tu poruszana pare postów wcześniej. Jaka jest rzeczywista częstotliwość odświeżania tego modelu? 100HZ czy mniej?
 
Ostatnia edycja:

cisy13

New member
Witam,jestem nowy, ogólne Dzień Dobry.
Stałem się posiadaczem LG 37LS570s i mam jeden problem.
Po ustawieniu Trybu Obrazu za każdym razem po pewnym czasie wraca
do ustawienia ŻYWY. Jak temu zaradzić, strasznie denerwujące.
W Was nadzieja, plss o pomoc.
 

paeru

New member
Bez reklam
Czy przy pierwszym uruchomieniu nie został przypadkiem wybrany tryb "sklep", lub lokalizacja, zamiast "dom" to "sklep"? Nie jestem pewien jak to było w telewizorach LG, ale tak właśnie się zazwyczaj dzieje, jak mamy działający TV w trybie sklepowym - pokazowym.
 

paeru

New member
Bez reklam
Najlepiej byłoby przywrócić TV do ustawień fabrycznych, jeżeli jednak nie chcesz tracić ustawień, możesz poszukać opcji "lokalizacja" czy coś w ten deseń - najlepiej szukać w opcjach słówka "sklep" i zmienić na "dom", chociaż nie jestem pewien czy da się to w LG ustawić z poziomu opcji.
 

mikocm

New member
Korzystał już ktoś może z nagrywania DVR? W instrukcji jest napisane o minimalnej pojemności nośnika 40GB. To nagrywanie działa również przy wyłączonym telewizorze? Jaki pendrive / dysk jest z tym tv kompatybilny?
 

haze90

New member
Witam,

3. Podczas grania w PS3 zwróciłem uwagę, że obraz często się zacina, a np. podczas grania w Euro 2012, piłka często zostawia za sobą ślad. Jak to wyeliminować?


Witam,
Ma ktoś jeszcze takie problemy? Zastanawiam się nad tym telewizorem no i jeśli rzeczywiście miało by tak być to jest to niedopuszczalne :p
 

ANS

New member
Czy najnowsza wersja oprogramowania pozwala już korzystać z napisów do filmów w formacie .txt- bez potrzeby przeróbek?
 

zibi1969

New member
Mam Pytanie, jak przełączać w tym TV wybór programów pomiędzy kablówką analogową, cyfrową i tv naziemną cyfrową ? Mam wszystkie podpięte 1 kablem antenowym. Gdy oglądam tv cyfrową i chcę przejść na analogową to muszę od nowa szukać kanałów analogowych i po zapisaniu znikają kanały cyfrowe.
 

jacekoz52

New member
Pilot magic

Czy ktoś z kolegów używa w tym tv pilota Magic ? Mam AN-MR 300 i nie mogę go zarejestrować , może ktoś używa AN-MR 200 . /może ten pasuje ?/

Pozdrawiam
 

jacekoz52

New member
Zarejestrowałeś go ? Działa wskaźnik ? Ja kombinowałem na wszystkie sposoby i nic /an-mr300/ , jako normalny pilot działa bez problemu /już chciałem kupować MR200/ .Jeszcze powalczę .

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

leszekol

New member
Zarejestrowałeś go ? Działa wskaźnik ?
Działa. Zadam Ci pytanie z tych głupich ;) : masz podłączony pod USB odbiornik tego pilota? (z tego co pamiętam ten model jest "magic ready", nie ma wbudowanego odbiornika.
jako normalny pilot działa bez problemu
A tego nie rozumiem. Magic ma tylko kilka przycisków i jego filozofia działania opiera się na wskazywaniu kursorem, kręceniu kółkiem i klikaniu. Trudno go nazwać "normalnym pilotem".

Pozdrawiam
 

jacekoz52

New member
Działa. Zadam Ci pytanie z tych głupich ;) : masz podłączony pod USB odbiornik tego pilota? (z tego co pamiętam ten model jest "magic ready", nie ma wbudowanego odbiornika.

A tego nie rozumiem. Magic ma tylko kilka przycisków i jego filozofia działania opiera się na wskazywaniu kursorem, kręceniu kółkiem i klikaniu. Trudno go nazwać "normalnym pilotem".

Pozdrawiam

Dzięki za szybką odpowiedź , masz rację nie mam odbiornika na usb / a taki powinien być - tak dzisiaj napisano mi z LG/ . Niestety gdy go kupowałem nie było nic oprócz pilota . Jeżeli chodzi o drugie zagadnienie tzn. mogę tym pilotem włączyć tv , przerzucić kanały i regulować głośność . Działa też przycisk "home' i "back" . Teraz problem z odbiornikiem na usb :-( . ciekawe czy można taki gdzieś dokupić .
Dzięki za szybką odpowiedź i pozdrawiam .
 

jacekoz52

New member
Myszka

Jeżeli kogoś zainteresuje , to potwierdzam wypowiedź z tematu . Kupiłem myszkę bezprzewodową i sprawdza się super . :bober:

Pozdrawiam
 

leszekol

New member
Jeżeli chodzi o drugie zagadnienie tzn. mogę tym pilotem włączyć tv , przerzucić kanały i regulować głośność . Działa też przycisk "home' i "back"
Właśnie o tym mówię ;) Trochę mało tych możliwości jak na "normalny pilot" ;)
Teraz problem z odbiornikiem na usb :-( . ciekawe czy można taki gdzieś dokupić
Problem już poruszany na forum. Nikt nie napisał, że według jego wiedzy jest możliwość zakupu samego odbiornika.
Trochę dziwne, że kupiłeś pilota bez odbiornika. Kupowałeś w sklepie, w pudełku czy z "rynku wtórnego"?
Możesz podłączyć mysz, ale to nie to samo: myszą możesz tylko poruszać kursorem po ekranie i klikać, ale i tak najpierw musisz użyć normalnego pilota aby włączyć jakąś funkcję w której możesz poklikać: Home, MyApps, itp.

Pozdrawiam
 
Do góry