LG LS570S -nowość?

Kaloteck

New member
Ciekawostka - dziś włączam telewizor, a tam na dzień dobry wyskakuje komunikat, że jest dostępna nowa wersja oprogramowania i pytanie "Czy chcesz zaktualizować Tak/Nie". Hehe, a to dopiero numer. TV zgłupiał czy jak, przecież nie jest nawet podłączony do internetu, to skąd mógł wiedzieć że gdzieś tam daleko na serwerze firmy LG pojawiła się aktualizacja softu :) Mieliście coś takiego?
 

szymonet

New member
Witam serdecznie,
Czy ktoś może sprawdzić czy filmiki w aplikacji Youtube wbudowenej do smarta ładuja się w rozdzielczości hd i czy widać wyraźnie ze jakość jest słabsza?
 

paweltbg

New member
witam. korzystał ktoś może z tv hybrydowej w tym tv bo niby jest a nie chce się włączyć jak nadają np na meczu. oraz czy można nagrywać inny kanał niż ten co się ogląda bo mi się nie udało. dzięki
 

Kaloteck

New member
Witam,

Może ktoś się już spotkał z takim problemem przy okazji ostatnich zmian w nadawaniu TV cyfrowej. Ostatnio chyba 2-3 dni temu doszły jakieś nowe programy, zrobiłem automatyczne skanowanie i rzeczywiście coś tam się pojawiło. Posortowałem, zrobiłem listę itd. a więc ustawienia zostały zapamiętane. Ale potem wieczorem po włączeniu TV okazało się, że sporo z tych programów zniknęło, np. TV4, Polsat, TVN. Czyli znowu wyszukiwanie i znowu zapamiętanie... tylko po to, żeby po wyłączeniu telewizora znowu się wszystko powtarzało.

Sygnał jest bardzo dobry, nie ma żadnych zakłóceń, tylko takie dziwne "zapominanie" kanałów. O co tu chodzi ?
 
Ostatnia edycja:

szymonet

New member
LG nie ogarniesz :p. Też tak miałem, po aktualizacji muxa, żeby mi nie znikały kanały ale i tak mi one znikały. Włączyłem wiec automatyczne szukanie i szybko wziąłem dalej, żeby nie wyszukało mi żadnych kanałów(żeby się nie dublowały itd.). Jak tak zrobisz to nie masz żadnych kanałów zapisanych i wtedy ręcznie wpisałem sobie muxy jakie mi potrzebne( u mnie nr. 30, 37, 42). no właśnie tylko że ja najpierw wyszukałem 42 później 37 i 30. Po ponownym włączeniu tv nie miałem mux1 czyli kanał 30. no lekkie wkur** . zrobiłem jeszcze raz tak, że wykasowałem kanały, dodałem kanały z tym, że teraz jako ostatni wyszukałem 37. Wyłączam tv, włączam nie ma żadnego programu z tego mux. eh. masakra. Znowu skasowałem sobie kanały i wpisałem po kolei 30, 37, 42 i tak sobie pomyślałem, że jak nie zapamiętuje mi ostatniego mux wpisanego to dam jakiś dublujący np 27kanał i tak nie bede go widział jak wyłączę tv i włączę. No wiec wyłączam, włączam.... i no i nic nie znikło czyli mam niepotrzebnie 2 razy te same programy. Opanowałem się, przestroiłem tv jak wcześniej dodałem kanały 30, 37, 42, wyłączyłem tv, włączyłem... jest tak jak chciałem w końcu. eh . Nie chciałem robić resetu to ustawień fabrycznych bo kanały sat by się skasowały, a to ustawianie później to wiadomo, poza tym kalibracja obrazu i inne ustawienia. Pozdrawiam :)
 

Kaloteck

New member
Generalnie szukanie automatyczne wszystko ładnie wyszukało. Posortowałem sobie to co znalazł i tu nie mam żadnych zastrzeżeń. Problem pojawia się gdy wyłącze TV, a potem włącze, mnóstwo programów zostaje zapomnianych. Czy to takie trudne dla niego ?
 

szymonet

New member
Witam serdecznie, mam kłopot z transporterem 10911 MHz, pol. V, SR 27500 kS/s z hotbirdu. Korzystam z tunera wbudowanego w telewizor lg32ls570s. problem polega na tym, że po wpisaniu ręcznie parametrów czasem jest sygnał, a czasem nie. Gdy uda mi się zaprogramować kanały( zależy mi na stars tv, który jest na tym transporterze) to i tak po jakimś czasie gdy włączę ten kanał wyświetla mi brak sygnału. W czym tkwi problem? Problem tv, ustawień, konwertera czy transportera, źle ustawiony talerz? Dziś chciałem też dodać transporter 11.508 i też brak sygnału.
 
Do góry