LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

radzio99

New member
Czy ktos testowal czy filmy full hd po DLNA w tym BD660 przez nero media home tez sa skalowane do mniejszej rozdzielczosci ? Bo ogladajac pokazuje mi 1080p obrak na oko tez dobry wiec sam juz nie wiem.
 

mlody112

New member
PS3 do tego telewizora

Witam
Czy ktoś gra na tym telewizorze w ps3 bo słyszałem że ponoć są problemy. Mam zamiar kupić ten telewizor no ale jesli konsola na tym nie będzie chodzić to będe musiał szukać czegoś innego????
 

archadeusz

New member
Witam, mam ten telewizor od 8 grudnia i gram na ps3 bezproblemowo. Ograłem już pięć gier, obecnie kończę black ops żadnych komplikacji nie ma.
 

bblleennoo

New member
Witam, nie wiem czemu kino hx806pg nie widzi u nie nero mediahome pomoze ktos jaka moze byc przyczyna?
dodoam ze tv widzi plexa ale nero rowniez nie
 

blendzior

New member
Witam,
własnie zamówiłem lw570s, ale póki co bez pilota magic, ponieważ słyszałem, że można jako pilota używać telefonu. Mógłby ktoś być tak miły i podrzucić mi link z instrukcją do programu działającego z telewizorami lg? :)
 
Ostatnia edycja:

lgfan

New member
Witam,
własnie zamówiłem lw570s, ale póki co bez pilota magic, ponieważ słyszałem, że można jako pilota używać telefonu. Mógłby ktoś być tak miły i podrzucić mi link z instrukcją do programu działającego z telewizorami lg? :)
Też kupiłem tydzień temu 42LW659S bez pilota Magic bo wyczytałem w necie że wychodzi jego nowa wersja i to na nią teraz czekam ;-)
Nowy pilot do Tv LG "Magic Remote" rozpoznaje gesty i słowa - Tech - WP.PL
 
Ostatnia edycja:

banker_2

New member
Dostałem dziś maila od firmy elektro.pl że maja dostepny natychmiast lw570s 47" do tego pilot Magic i 7par okularów gratis
i to wszystko za niecale 4 tys. Mnie się wydaje że to dobra oferta - jest reklamowana na stronie LG przy opisie tego modelu i pewnie niedługo status się zmieni na w rodzaju "zapytaj o dostepność" :)
 
Ostatnia edycja:

banker_2

New member
problem z PLEX - zauważyłem,zę są sytuacje gdzie włączam udostępniony przez PLEX film mkv i leci audio w wersji oryginalnej. Ale ten sam film puszczany na komputerze ma dzwięk z lektorem! Czyli są dwie ścieżki audio, ale po stronie TV wszystkie opcje dla dzwięku w menu odtwarzania wideo są nieaktywne, w samym plexie też nie znalazłem funkcji które pozwalałyby wymusić konkretną ścieżkę audio. Patowa sytuacja - jak zmusić PLEX by odtworzył taki film z lektorem? Ktoś miał coś takiego? Jeszcze muszę spróbować jak zachowa się ten film puszczany z USB, ale tego rozwiązania unikam, bo PLEX b. ładnie rozciąga film na cały ekran, a z USB często ten sam film ma pasy na dole i górze i nie można tego zmienić
 
Do góry