LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Jerzy62

New member
bogiman
Kolego bogiman musisz się cofnąć kilka stron wcześniej tam było opisane jak z kalibrować ten TV zastosuj się do opisu a będziesz miał obraz żyleta, napewno lepszy niż w plazmie
 

banker_2

New member
Witam
Moim problemem jest ustawienie optymalnych parametrów obrazu. Do tej pory miałem kilka telewizorów w różnych technologiach i nigdy nie miałem takich problemów jak z tym TV. Sprzedałem plazme Samsunga 50b550 i lcd 32b450 i tam niezależnie od pory dnia oraz kanału obraz nawet na ustawieniach standardowych był jak najbardziej do zaakceptowania. A z tym TV zonk...,.
Łączę się w bólu bo odniosłem te same wrażenie po zakupie - miałem wczesniej SONY z serii EX500 i stwierdziłem z przerażeniem że za fanaberię 3D poświęciłem doskonałą jakość 2D dla jakiejś pstrej kaszanki... Na dzien dobry wyłaczyłem działanie EKO i zmieniłem barwy na zimne bo te ciepłe strasznie trąciły żółciami i brązami. Teraz rzekłbym "jest akceptowalnie", ale jak ciebie dziwi mnie ten rozrzut: niby zastosowane te same ustawienia a zależnie od kanału i programu jest albo doskonale, albo nasycone zielenią, albo za agresywnie nasycone kolorami (to na dziecięcych animacjach). Z kolei jesli puszczam coś z PLEX to zawsze jest OK?!:-( Czy tu jest jakiś czujnik światła regulowany poza ECO? bo odnoszę wrażenie,ze tu tkwi przyczyna. na razie odpusciłem, ale te propozycje ustawień na tym wątku ktore przywołano są chyba naprawdę najlepszą opcją...
http://www.hdtv.com.pl/forum/lg/66693-lg-cinema-3d-telewizor-lg-lw570s-wszystko-o-serii-lw-570s-24.html

Jerzy62 - nie ryzykowałbym teży, że w 570s jest lepiej jak na plaźmie... :)
 
Ostatnia edycja:

Limak74

New member
Dostałem dzis Bd660 ale nie mam kodów ?! Czy powinny być w przesylce ? Jest tylko kartka ze gwarancja ważna bez paragonu i tyle To gdzie są te kody?
 

Rych33

New member
Ja dziś też dostałem i w pudełku w kopercie były kody do ipla 90 dni i filmbox 30 dni.
Benito. Ale to nie jest link do tego filmu z tyczką.
 
Ostatnia edycja:

malyr

New member
po ponad miesiącu i ja dostałem przesyłkę :)
napęd rewelacja, wd tv live i dvd na allegro, idealnie czyta mkv po sieci, w końcu mam dts-hd

mam pytanie gdzie ten kod na filmbox powinno się wpisać? w tv żadnej takiej zakładki nie mam
 

sebba

New member
po ponad miesiącu i ja dostałem przesyłkę :)
napęd rewelacja, wd tv live i dvd na allegro, idealnie czyta mkv po sieci, w końcu mam dts-hd

mam pytanie gdzie ten kod na filmbox powinno się wpisać? w tv żadnej takiej zakładki nie mam


A ja czekam juz ponad 2 miesiące i nic :x
Cały czas odpisują że mam być cierpliwy :fool:
 

malyr

New member
A ja czekam juz ponad 2 miesiące i nic :x
Cały czas odpisują że mam być cierpliwy :fool:
koszmar z przyznawaniem tej nagrody
dostałeś już może jakiegoś obrazkowego mejla, że nagroda została przyznana?
u mnie po takim "obrazku" kolejne 2 tyg i email z obrazkiem, nagroda zostanie wysłana w ciągu 10 dni i tak się stało
 

sebba

New member
koszmar z przyznawaniem tej nagrody
dostałeś już może jakiegoś obrazkowego mejla, że nagroda została przyznana?
u mnie po takim "obrazku" kolejne 2 tyg i email z obrazkiem, nagroda zostanie wysłana w ciągu 10 dni i tak się stało

Dostałem ponad półtorej miesiąca temu maila obrazkowego że nagroda przyjdzie w ciągu 10 dni roboczych i nawet się nie odezwali po upływie tego terminu :x

Jak zacząłem pisać to po jakimś czasie zaczęli wysyłać z automaty cyt.
"nagrody przyznajemy regulaminowo do końca grudnia, uprzejmie prosimy o trochę cierpliwości. Jak tylko zakończymy przetwarzanie Pani/Pana danych, otrzyma Pani/Pan wiadomość o przyznaniu nagrody."

a ostatnio odpisali cyt.
"Bardzo przepraszamy za opóźnienia, są one spowodowane dużym zainteresowaniem naszą promocją. Prosimy o trochę cierpliwości."


Dziś się wściekłem bo osoba której poleciłem kupno po światach tego TV dostała nagrodę niespełna 2 tyg. od kupna i rejestracji. :x:x:x
 

robsonw1

New member
Panowie, a może i mi pomożecie... Nie wiem czy to standard w tych TV (47LW570S) czy kwestia jakiegos ustawienia. Jak oglądam czy to film full HD z dysku, czy TVN HD to przy gwałtownych ruchach głową lub ręką aktora obraz jak by sie klatkuje, lekko "zarywa" w tym miejscu. Czy Wy tez tak macie? Jest na to jakieś rozwiązanie? Soft mam najnowszy. A moze to poprostu slaby kabel hdmi?
 
Ostatnia edycja:

ziqex

New member
Witam !!!
Jak wygląda sprawa z Input lagiem .Czy problem jest nadal obecny i uciążliwy.Jak go można zniwelować.Oraz ile wynosi input lag przy włączonym trybie GAME i przy najnowszej aktualizacji.

pozdrawiam i czekam na odpowiedz z góry dziękuje
 
Do góry