LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Limak74

New member
niestety LG Polska twierdzi ze model 47LW659S nie pochodzi z polskiej dystrybucji i nie moze wziac udzialu w promocji zrobkino.pl :(
Zaznaczam ze TV kupilem w Polsce ! Uwazam ze to skandal biorac pod uwage ze klient nie wie z jakiej dystrybucji pochodzi sprzet Powinno wystarczac ze kupiony w sklepie na terenie PL
 

decklen

New member
jaki wam pokazuje firmwear w tv bo mi 5.01.10 czy tak też macie po aktualizacji z usb

no i dlaczego nie chce mi pobrać po lanie z netu tego nowego oprogramowania
ciekawe czy jest gdzieś opisane czym różnią się kolejne wersje ?
 

enter1

New member
ja tez mam problem z zarejestrowaniem 47LW570S na stronie zrobkino.pl po wpisaniu numeru seryjnego wyswietla napis ze ten numer seryjny nie bierze udzialu w promocji wiec napisalem do nich
otrzymalem informacje zeby podac im ten numer seryjny to wyjasnia wiec czekam a promocja do 25.12 ciekaw jestem czy cos z tego bedzie?
 

Jerzy62

New member
jaki wam pokazuje firmwear w tv bo mi 5.01.10 czy tak też macie po aktualizacji z usb

no i dlaczego nie chce mi pobrać po lanie z netu tego nowego oprogramowania
ciekawe czy jest gdzieś opisane czym różnią się kolejne wersje ?
ja pobrałem ze strony LG 5.01.02 i zainstalowałem z pendrive ale nie zauważyłem żadnych zmian:niewiem:
 

tom4sz

Member
ja tez mam problem z zarejestrowaniem 47LW570S na stronie zrobkino.pl po wpisaniu numeru seryjnego wyswietla napis ze ten numer seryjny nie bierze udzialu w promocji wiec napisalem do nich
otrzymalem informacje zeby podac im ten numer seryjny to wyjasnia wiec czekam a promocja do 25.12 ciekaw jestem czy cos z tego bedzie?

Też tak miałem gdy robiłem kopiuj wklej .
Gdy wpisałem ręcznie wyskoczyło ok.
 

zbyniu4

New member
Panowie czy przy zakupie TV LG 42LW 570S dostaliście w sklepie kody dostępu do portalu IPLA.
W załączonych dok. z zakupu doczytałem, że powinny być a ja ich nie dostałem. Jak to jest w rzeczywistości? Czy jest sens jechać do sklepu po te kody?
 

lukwlkp

New member
Dostałem Blu Ray po dwóch tygodniach od zakupu i zarejestrowaniu się do tego kody 30 dni Film box i 90 dni ipla Sport. Rejestracja zalezy tak mi się wydaje od przeglądarki jaką używasz ja na jednej też nie mogłem sie zarejestrować to wrzuciłem przez IE.
 

zbyniu4

New member
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Kody otrzymałeś po zalogowaniu i zarejestrowaniu produktu- przesłali Ci na emaila czy jak. Jak możesz uściślij jak i co.
 

krgisz

New member
Voice Read

Witam,
w trybie ez_adjust znalazłem opcję voice read jak myślicie do czego służy?:)
nawiązuje do artykułu:
techtrendy.pl/title,Telewizory-obslugiwane-glosem-LG-staje-do-walki-z-Apple,wid,14102527,wiadomosc.html?ticaid=5d9a0]Telewizory obsługiwane głosem - LG staje do walki z Apple - TechTrendy.pl

Czy da się jakoś wydawać polecenia do TV lw570s za pomocą głosu??
 

BaRiBaL

Member
Sposobów jest kilka, musisz poszukać w tym wątku, było już wielokrotnie o tym. Ja wykorzystałem do tego pilota Harmony One przyporządkowując sobie jeden przycisk do wejścia do menu ez_adjust.
BTW nagrywanie działa jedynie z DVB-C, DVB-T.
 

Limak74

New member
Mam pytanie dotyczace polaczenia z serwerem NAS nie po DLNA tylko po SMB/CIFS
Mam LG DP1WBC (odtwarzacz sieciowy od LG) i tak dziala bez problemu zmiana audio czy napisow
niestety w zakupionym wczoraj 47LW659S dziala mi tylko DNLA a tam nie moge zmienic nawet sciezki dzwiekowej juz nie wspomne o napisach (z zewnetrznych plikow) - mowie o plikach MKV (domyslnie jest np DTS - ktorego TV nie obsluguje ale jest tez DD5.1 tylko nie wiem jak przelaczyc w DLNA)
idealem byloby podlaczenie bo samba/CIFS wtedy dzialalby jak z lokalnego USB tylko nie wiem jak
Jest jeszcze cos jak PLEX ale nie moge tego zainstalowacna NASie :(
Czy komus z Was udalo sie podlaczyc ten lub podobny TV np LW570S po smb/CIFS ?? Jak to zrobic?
Pozdrawiam
 
Do góry