LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

Pioterwar

New member
Dzieki za to info o profilach bo walczylem juz kilka godzin z KungFu Panda, a po convercie do 4.1 wszystko dziala:)! W sumie prawie wszystko - niektórych plików mkv nie da sie przewijać - od czego to zależy- jak temu zaradzić?
 

l5s5d6

New member
Jeszcze raz ponawiam pytanie: jak Waszym zdaniem model 32lw570s sprawowałby się jako centrum multimedialne (monitor do pc + tv) w małym pokoju?
 

decklen

New member
No to zapytam kolejny raz używa ktoś tunera sat wbudowanego i modułu ci z jakiejś platformy ?
czy da się jakoś zewnętrznie edytować listy kanałów ?

jaki odtwarzacz model dostaje się do tego TV od LG ?
 

dafiro

New member
Witam
Kupiłem dziś telewizor Lg 47LW570S.
I mam prośbę, potrzebuję pomocy przy konfiguracji 3D. Przy przełączeniu obrazu na 3D i po założeniu okularów nie widać żadnych zmian w porównaniu do 2D.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Najbardziej irytuje mnie brak 'wychodzenia' elementów z ekranu. Głębia w .mkv sbs tych 12GBowych jest naprawdę fajna, ale czy to pręt czy szabla, gdy jest wyciągana do widza - mimo, że bardzo chce wyjść z ekranu, to nie może. Czy to wina ustawień 3D? Bardzo denerwujące. Szczególnie, że widzę jak w tym momencie się efekt rozmywa i wiem jak powinno to wyglądać. I dlaczego mam opcję 'efekt 3D' zablokowaną, gdy oglądam sbs?

Wrażenia 3D przestaw max. w prawo, wtedy zobacz, warto też manipulować Prawo/Lewo Lewo/Prawo.
Ja mam Lewo/Prawo (zależnie od filmów, większość ma lewo/prawo) i wrażenia +7 i słynna scena z latającymi "omaticaya" z Avatara wyglądała miażdżąco.

profil niczego nie przesądza.

dokładnie, większość ripowanych filmów 5.1 jest odtwarzanych, chodzi bardziej o l. klatek referencyjnych.

: jak Waszym zdaniem model 32lw570s sprawowałby się jako centrum multimedialne (monitor do pc + tv) w małym pokoju?

sprawował by się dobrze, pamiętaj jednak że podczas oglądania 3D nie będziesz mógł siedzieć przed nim jak przed monitorem (50-70cm) - obraz się rozwarstwi, przez polaryzatory. Gdybyś jednak chciał, są też monitory LG z pasywnym 3D dostępne na A.....o.pl za ok 1000zł, niestety nie pamiętam cali.

No to zapytam kolejny raz używa ktoś tunera sat wbudowanego i modułu ci z jakiejś platformy ?
czy da się jakoś zewnętrznie edytować listy kanałów ?

używają, choć z tego co można przeczytać, przełączanie kanałów trwa długo, a "obsługa" jest dość niewygodna.

jaki odtwarzacz model dostaje się do tego TV od LG ?

LG BD660

Przy przełączeniu obrazu na 3D i po założeniu okularów nie widać żadnych zmian w porównaniu do 2D.

Sprawdź czy odtwarzasz materiał filmowy w 3D (np. Side-by-side - włącz w tv funkcję 3D SBS)
Gdy chcesz zwykły obraz oglądać w 3D, włącz konwersję.
Sprawdź też czy TV sam nie włącza trybu 3D a ty wybierając go manualnie, wyłączasz go, mi się czasem też tak udawało zrobić. :smile:
 

l5s5d6

New member
sprawował by się dobrze, pamiętaj jednak że podczas oglądania 3D nie będziesz mógł siedzieć przed nim jak przed monitorem (50-70cm) - obraz się rozwarstwi, przez polaryzatory. Gdybyś jednak chciał, są też monitory LG z pasywnym 3D dostępne na A.....o.pl za ok 1000zł, niestety nie pamiętam cali.

Nie no oczywiście. Jak oglądam filmy to jestem jakieś 1.5~1.8m od monitora więc nie ma problemu. wiem, że są też takie monitory. np dm-2780pz (1700zł) ale uznałem, że przesiadka z 22 na 27 to trochę mało :p a na 32 to już odpowiednia różnica widoczna :)

Dzięki za odpowiedź :smile:
 

pawi595

New member
W 7 słownie s i e d e m dni od rejestracji w ,,Zrób kino w domu" kurier przywiózł BD 660 i kupony do Ipla.Wielkie uznanie dla LG.Przyznam,że nie spodziewałem się tak błyskawicznej reakcji.
 
Do góry