LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

szaron

New member
Właśnie chciałem zarejestrować i przy próbie wsadzenia zdjęcia paragonu mam taki komunikat:
Ten format pliku nie jest akceptowany. Wgraj plik w formacie .jpg lub .png
Zdjęcie mam w formacie jpg, zmieniałem na png i też nic. Jaki ma być rozmiar zdjęcia?
Ok poradziłem sobie poszło z firefoxa, z IE nie szło.

witam
prosze napiszcie jakie zdjęcie tego paragonu ( faktury VAT ) robicie ?
czy fotografujecie całą stronę A4 czy tylko sam nr paragonu , sklep w ktorym kupiliścuie i model TV ?
Co musi się znajdowac na tym zdjeciu ?
przepraszam , ze w takich blachych sprawach pisze ale dwa razy miaklem już od nich zwrotkę , że "paragon jest nieczytelny "
Albo ja cos żle im pzresyłam albo oni nie umieją odczytywać zdjec :hihi:
 

Jerzy62

New member
szaron
ja zrobiłem zdjęcie telefonem zgrałem na komputer puzniej jak masz okienko wklej zdjęcie klikaj przeglądaj znajdz to i kliknij 2razy zatwierdz OK i wklei ci się odnośnik do zdjęcia ja zrobiłem całą fakturę
 

malyr

New member
Czy gral ktos na nim w gry PC ? Jak z input lagiem da sie normalnie grac ?
jeżeli nie ma na xbox360/ps3 to dlaczego na PC ma być?

pogrywam na PC i nic takiego nie zauważyłem, a gram w FPS itp. gry

Osobiście mam inny problem z TV
telewizor mam podłączony do amplitunera onkyo przez port HDMI, reszta urządzeń przesyła obraz przez HDMI do amplitunera, ten dalej na TV, wszystko pięknie działa
ale nie mam dźwięku z samego tv (oglądanie YT, mkv, ipla itp.)
Włączenie ARC nic nie pomaga, ma ktoś pomysł w czym problem?
Wcześniej miałem inny amplituner (podłączenie z tv kablem optycznym i wszystko śmigało)
 
Ostatnia edycja:

malyr

New member
Sygnał z amplitunera masz podłączony do gniazda HDMI ARC w telewizorze?
tak, już znalazłem odpowiedź, coś nie załączał ARC
zrobiłem to wg sposobu z angielskiego forum
-włączyłem ARC w TV
-odłączyłem wszystkie urządzenie podłączone przez HDMI (tylko kabelek do TV, oczywiście pod wejście ARC)
-reset amplitunera
-włączenie opcji RIHD w amplitunerze
-w TV wybranie INPUT, później SIMPLINK i głośniki z opcji TV na HT

i mam dźwięk z TV (youtube itp.)
 

DJcOOkieee

New member
Witam.

Zakupiłem wczoraj swojego LG 42lw570s. Ustawiłem na nodze, podpiąłem do dekodera i na pierwszy rzut oka wszystko pięknie. Jednak przy braku sygnału (obracające się logo LG) zauważyłem, że TV jest nierównomiernie podświetlony do tego stopnia, że w dolnej części ekranu zamiast czerni mam efekt jakby ktoś spod ramki ekranu świecił latarką. Jakby tego było mało, na dole, w połowie telewizora jest zanik tej poświaty, tak jakby nie było tam podświetlania i ten brak podświetlania rozciąga się do góry ekranu co w efekcie końcowym wygląda tak jakby połowa telewizora była podświetlona, a połowa nie. Telewizor spakowany, czeka na wysłanie na gwarancje :(
 

DJcOOkieee

New member
A długo trwał u Ciebie proces wymiany?? Korzystałeś z możliwości oddania sprzętu w 10 dni bez podania przyczyny?? Gwarancja czy rękojmia? To chyba wszystkie pytania. Będę wdzięczny za odpowiedź, gdyż chciałbym wiedzieć co mnie może czekać :)
 

malyr

New member
używa ktoś funkcji SIMPLINK ?
u mnie działa jedynie jak jest podłączony tv kablem hdmi z amplitunerem, podłączenie kolejnych urządzeń do amplitunera "zabija" funkcję SIMPLINK w tv, nie jest aktywna
 

decklen

New member
Czy Panowie macie problem z odtworzeniem filmów mkv zrobionych jako m1080.
Takie 720p i 1080p idą bez problemu ale pobrałem z wiadomych serwisów kopie zapasowe w m1080 i mi kwadraty ciągnie po ekranie :(
jak jest u Was.
 

malyr

New member
Czy Panowie macie problem z odtworzeniem filmów mkv zrobionych jako m1080.
Takie 720p i 1080p idą bez problemu ale pobrałem z wiadomych serwisów kopie zapasowe w m1080 i mi kwadraty ciągnie po ekranie :(
jak jest u Was.
jedyne problemy miałem z plikami 1080p mkv DTS, wiadomo nie dekoduje audio w DTS, tak nie ma żadnych problemów
może to wina nośnika? zbyt wolny pendrive czy coś takiego?

dziś będę testował nowy zakup, zestaw okularów do LG (LG AG-F216)

http://www.ebay.pl/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110782191869&ssPageName=ADME:L:OC:PL:1123

niesamowita sprawa,nie mówiąc już o ceniem, zakupu dokonałem 8 grudnia i dziś doszła paczka (trójmiasto)

wykonanie okularów niebo a ziemia, "szkła" nie są jakby z foli ciemnej tylko plastikowe, każda para w pokrowcu ze szmatką, rewelacja
 
Ostatnia edycja:

erzlot

New member
Witam! Słuchajcie - proste pytanie dla Was zapewne. Mam Cyfrę +. Teraz chce kupić ten tv. Wiem, że ma w sobie wbudowany tuner satelitarny? Czy muszę kupować tuner HD z cyfry? Czy jest w tym TV wejście na kartę C+? Zależy mi oczywiście na Cyfrze + HD.

Pozdrawiam!
Michał
Ma wejście na moduł C+ a do niego wkładasz kartę. U mnie chodzi, ale dosyć długo przełącza kanały (szczeg. HD) i czasami na kanałach HD wychodzi pikseloza. Zaś edycja listy kanałów to prawdziwa katorga-szukanie też. Absolutnie nie polecam. W porównaniu do tunera tvsat to olbrzymia różnica na niekorzyść. Ja stosuję z musu, bo nawalił mi tuner -ale czekam na niego z utesknieniem.
 

MiFune

New member
Drodzy użytkownicy, dzisiaj kupiłem sobie LG 47LW570S, wszystko świetnie działa jak na razie, tylko mam jeden problem, otóż, nie moge połączyć swojego komputera z tv po przez nero media home, plex działa, jednak po coś tą płyte dostałem wiec raczej powinno to działać, zależy mi na tym ponieważ komputer z filmami itp. ma cieżko z uciągnięciem plex a nero działa bez najmniejszych problemów, szukałem na google i trafiłem tutaj. Może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym nero ? tv podlaczony jest do routera (LAN), a laptop dziala na wi-fi. Dodam jeszcze ze nero widzi tv, a tv nie widzi serwera nero.
 
Ostatnia edycja:

Jerzy62

New member
Ja wczoraj otrzymałem maila od zróbkino piszą że zgłoszenie zostało zaakceptowane i możemy już przesłać nagrodę gwarantowaną, w kolejnym mailu poinformujemy o terminie wysyłki, super sprawa.
 

tom4sz

Member
Witam
Ja dostałem takiego:
obrazek-2_rhxpxsx.gif
 
Do góry