LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

molpol

New member
może być warto przeczytać instrukcję, następnie ten wątek :)

W instrukcji nie znalazłem opisu na czym polega efekt 3 d 1 i 2 i 3 opcja i kiedy można to zastosować. Demo też nie dołączono na płycie a zciagniete z neta jako lg demo LG 3D Demo 1*********p Half-SBS AC3 w formacie mkv po włączeniu na usb pisze że błąd pliku. Na laptopie odtwara normalnie ale tak jak napisałem po włączniu do tv wyłącza mi opcję 3d 2 i 3 zostaje tylko 2d na 3 d i na ekranie widze dwa przedzielone obrazy i nie wiem co z tym zrobić
 

neo292

Member
Polecam wzięcie udziału w promocji LG ,,zrób kino w domu,, Kupilem swoj tv 47lw570s w połowie lipca, a więc przed rozpoczęciem promocji, ale zgłosiłem swoj tv(przesłałem skan paragonu i zarejestrowałem się w LG) i dzisiaj kurier przywiózł odtwarzacz :) Od zgłoszenia nie mineły nawet dwa tygodnie.

Dołaczam się do pytania poprzednika - na paragonie zakupu miałeś datę z lipca i uznali ći tę promocję? gzie dokonałeś zakupu tego tv?
 

sebba

New member
Gratuluję Wszystkim którzy dostali już playerki! :popcorn:

Bo ja to mam zawsze pecha :(

TV zarejestrowałem 26.10.2011 i dalej czekam na nagrodę :twisted:
16.11.2011 przysłali mi ze w ciągu 10 dni roboczych wyślą i dalej cisza
Pisałem wczoraj do Nich i nie odpisują :niewiem: Dziś tez jeszcze napisałem - zobaczymy co dalej

W miedzy czasie te Blu-ray-e podrożały w sklepach jak to na święta :(
 

malyr

New member
Gratuluję Wszystkim którzy dostali już playerki! :popcorn:

Bo ja to mam zawsze pecha :(

TV zarejestrowałem 26.10.2011 i dalej czekam na nagrodę :twisted:
16.11.2011 przysłali mi ze w ciągu 10 dni roboczych wyślą i dalej cisza
Pisałem wczoraj do Nich i nie odpisują :niewiem: Dziś tez jeszcze napisałem - zobaczymy co dalej

W miedzy czasie te Blu-ray-e podrożały w sklepach jak to na święta :(
ja też czekam na napędzik i mam nadzieję, że się przed świętami doczekam
w Media Markt od dziś jest spora promocja, ceny BR całkiem całkiem
 

Jerzy62

New member
WITAM. Na wstepie chciałem się przywitać to mój pierwszy post.Od miesiaca jestem posiadaczem TV LG47LW570S i z tego forum dowiedziałem się o promocji nie wiem tylko jak zamieścić fotkę faktury na tej stronie rejestracji nie jestem biegły w te klocki jeśli by mi ktoś łopatologicznie wytłumaczył bende wdzięczny.
 

neo292

Member
Odpowiedź na pytanie o nowy udpdate z LG:

"dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Informujemy, iż aktualizacja nie wprowadza zmian w specyfikacji urządzeniu a jedynie usuwa usterki wykryte w etapie dystrybucji."

Odpowiedż dot opcji full ekran z USB HDD

"dziękujemy za kontakt z naszym działem.

Informuejmy, że telewizor odtwarza taki obraz jaki jest nadawany z pamięci USB, nie ma możliwości powiększenia tego obrazu gdyż nie jest to zależne od telewizora a od źródła z jakiego film jest nadawany."
 
Ostatnia edycja:

uberman

New member
WITAM. Na wstepie chciałem się przywitać to mój pierwszy post.Od miesiaca jestem posiadaczem TV LG47LW570S i z tego forum dowiedziałem się o promocji nie wiem tylko jak zamieścić fotkę faktury na tej stronie rejestracji nie jestem biegły w te klocki jeśli by mi ktoś łopatologicznie wytłumaczył bende wdzięczny.

Tak do końca nie wiem, czy sobie nie robisz żartów ale zaryzykuję:
1.Robisz fotkę aparatem cyfrowym
2.zrzucasz fotkę z aparatu do komputera na pulpit, do moich dokumentów lub gdziekolwiek, byle byś pamiętał gdzie zrzucasz i pamiętał jak się fotka nazywa :)
3.Po wejściu na stronę "zrób kino" klikasz prostokąt "przeglądaj" i szukasz swojego zdjęcia (to co się pokaże to katalogi i pliki Twojego komputera). Pulpit jest osobno, więc może najlepiej go użyć.
4. Jak znajdziesz klikasz dwukrotnie i to wszystko.

Dalej już jasne - wypełniasz, wysyłasz i czekasz.
Przyjemności życzę
 

Jerzy62

New member
UBERMAN. Dzięki za odpowiedz już sobie poradziłem w podobny sposób jak radziłeś nie żartowałem nigdy takich rzeczy nie robiłem a chciałem żeby to dobrze wyszło Pozdrawiam
 

akwedukt76

New member
Mam pytanie dla posiadaczy BlueRay.( stacjonarnych)

Jak zachowuje sie TV po odczytaniu filmu w 3D, tzn czy sam się przełącza w tryb 3D czy robicie to z pilota:).
Jak wygląda obraz i napisy bez okularów. Czy ten obraz jest zamazany czy nie.

Ja niestety mam BlueRay w kompie i dlatego pytam, bo nie moge sobie z tym poradzić.

Z góry dzięki za odpowiedzi.
 
Ostatnia edycja:

erzlot

New member
Musisz przełączyć tv na tryb 3D i to odpowiedni (SBS, UaD itd) zaleznie od rodzaju 3D. Najczęściej jest to SBS (Side By Side), tak też nadaje Cyfra+.
Obraz po przełączeniu jest zamazany/podwójny-dopiero jak założysz okulary masz super efekt. Ale to mogłeś wyczytac w instrukcji telewizora!!
 

akwedukt76

New member
Musisz przełączyć tv na tryb 3D i to odpowiedni (SBS, UaD itd) zaleznie od rodzaju 3D. Najczęściej jest to SBS (Side By Side), tak też nadaje Cyfra+.
Obraz po przełączeniu jest zamazany/podwójny-dopiero jak założysz okulary masz super efekt. Ale to mogłeś wyczytac w instrukcji telewizora!!

No nie przeginaj, ja nie pytam o SBS tylko Blue- ray z oryginalnej plyty. :fool:Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli!
Ja nie wiem, czy ty kiedykolwiek oglaglądałes film 3d z BR. Ja jeszcze nie spotkałem sie z filmem BR na płycie w SBS -e.

Moje pytanie dotyczy. Jak zachowuje sie TV po włozeniu filmu do stajonarnego odtwarzacza BR.
 

Nutek

New member
Nie zapomnijcie zarejestrować się na lge. pl w celu odebrania Blue-Ray 3d przy zakupie telwizora LG. Jest też szansa na wygranie Audi A3 w konkursie.
 
Do góry