LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

elliotek

New member
U mnie aktualizacja zainstalowała się sama nawet ją o to nie prosiłem ale przez kabel internet najprostszy sposób

A nie zrobiła Ci sie aktualizacja smartTV? Bo jak robi aktualizację tv to pyta czy ja zrobic, i wtedy pobiera dopiero ja. A chyba jeszcze sie nie da zrobic przez internet z poziomu TV
 

malyr

New member
z tym update przez TV jest różnie
u mnie na 3 aktualizacje:
- 2 pobrał sam, po włączeniu TV wyświetlił komunikat, że jest nowy soft, sam go ściągnął i zainstalował
- ostatnia aktualizacja, wyświetlał komunikat, że nie ma nic nowego, musiałem przeprowadzić update przez USB
ruletka :)
 

Redrun

New member
Witam,

Czy mógłby ktoś pomóc?

Nie wiem czy to jest normalne czy nie więc pytam. Mianowicie przy włączonym trumotion i oglądaniu filmów wszystko fajnie i pięknie, duża ilość klatek itp, obraz plynny, niezaleznie od sygnału (HDMI, DLNA, zwykła antena) oraz niezaleznie od jakości filmu, to całe trumotion raz działa raz nie. Tzn podczas oglądania materiału raz jest super płynnie, za chwile jakby się wyłącza (ewidentnie widać utrate płynności), po czym znowu jest płynnie i tak na zmiane. Nie ma tej ciągłości płynności że tak to nazwę. Czy ktoś też tak ma czy tylko ja? Telewizor 47LW570S
 

elliotek

New member
u mnie czegoś takiego nie ma. może spróbuj wyłączyć całkowicie truemotion, i sprawdź czy wszytko jest ok, a później włącz i zobacz czy dalej się to robi. Możesz też spróbować skalibrować TV przez program ustawienie obrazu w menu TV.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
przy scenach statycznych lub z niewielkim ruchem - mruganie oka, "oddychanie" czy zbliżenia na twarz gdzie ciało się delikatnie porusza, TruMotion wydaje się być chwilowo wyłączany - też tak mam, nie wiem, może to jakiś algorytm oszczędności...
 

zbyniu4

New member
Panowie mam problem z zapisaniem ustawień telewizora w pilocie uniwersalnym Harmony 300. Głównie to jedna rzecz mnie rozwala. Nie mogę w żaden sposób ustawić Tv na wyłącz/włącz przez Watch TV. Przy konfiguracji tej opcji mam jakieś dziwne zaawansowane opcje w których cokolwiek wybiorę to i tak jest coś nie tak. Dane które podaję do przypisania urządzenia to LG 42LW570S-może powinny być inne. Proszę o pomoc.
 

ovner

New member
Czekam na potwierdzenie, jak jest podłączony dysk do nagrywarki i włączony TimeShift to reakcja tv na zmianę kilku kanałów w górę/dół pod rząd (np 3x szybko P+ przeskakuje tylko o 1kanał dioda w tv miga 3 razy) z pilota jest sporo opóźniona + opóźnienie w wyświetlaniu obrazu i masz ok 4-5s black screena . Przy wyłączonym dysku klikam i przeskakuje kanał po 2s pojawia sie obraz, kilka razy to kilka kanałów. Jak jest u was ?
 

srcp

New member
Oglądam programy satelitarne z astry i HB , naziemne DVBT i jest tego sporo sortowanie ,usuwanie jest potwornie czasochłonne i dodatkowo nie potrafie ustawic w jednej liście sat i DVBT.Zauważyłem że ustawienie przed wyszukiwaniem programów satelitarnych opcji tylko FTA niestety nie działa zapisuje również kanały kodowane.
Jak rozwiązaliście ten problem?
 

tom4sz

Member
Nie mogę zalogować się na moje lg , ma ktoś tak jeszcze?
Wyskakuje taki komunikat.

<wws.lg.com>

[ERR001] on devon.xSync
===========================================
Server commnuication failed.
===========================================
XMLHttpRequest information
status : 500
readyState :4
headers:
Date: Mon, 05 Dec 2011 17:19:45 GMT
Server: Apache
X-Powered-By: Servlet 2.4; JBoss-4.3.0.GA_CP03 (build: SVNTag=JBPAPP_4_3_0_GA_CP03 date=200810241616)/JBossWeb-2.0
Content-Encoding: gzip
Content-Length: 178
Connection: close
Content-Type: application/xml;charset=UTF-8


===========================================
Please consult site manager!
 

elliotek

New member
Też się z tym męczyłem...po prostu w ustawieniach zaawansowanych wyłącz Redukcje szumu... u mnie pomogło w 100%...

:grin: dzięki!!!! to było to!!!!! przynajmniej na meczu w c+ sport tego nie ma:) co prawda na eurosport 2 hd leci teraz mecz i tam trochę rozlewa się, ale to wina raczej kiepskiej jakości.

Lecę Ci piwo!
 

luckd

Member
Działa wam prawidłowo funkcja odłączania usb bo u mnie po odłączeniu dysk nadal działa, pendriva natomiast prawidłowo usuwa?
 

malyr

New member
:grin: dzięki!!!! to było to!!!!! przynajmniej na meczu w c+ sport tego nie ma:) co prawda na eurosport 2 hd leci teraz mecz i tam trochę rozlewa się, ale to wina raczej kiepskiej jakości.

Lecę Ci piwo!
u mnie to samo, ale tylko na EUROSPORT 2 HD, szczególnie w poniedziałki jak pokazują mecze ekstraklasy, momentami rozpacz, na innych kanałach nie zauważyłem tego zjawiska
 

sebabix

New member
witam , mam pytanie dotyczące modułu CI (55lw579s), kupiłem Matrix Cam Reborn pod TNK SD . Podłączyłem antenę z konwerterem monoblock twin na satelity astra i hotbird , kanały ustawione, karta opłacona na dwa lata i działa bez problemu w ariva 120 , chciałem się pozbyć tunera sat i używać wbudowanego w tv , ale jest problem , modul CI nie wykrywa kary ,jest info "error card" wyłączyłem multicasa zostawiłem tylko włączony conax i nic .Gdy zrestartuje tv z CI to nawet nie ma sygnału tak jakby nie była podłączona antena , nie mam już pomysłu co z tym zrobić , jeśli ktoś ma tnk na CI to proszę modelu modułu . pozdrawiam
 

dune2

New member
Bez reklam
Bo sam gram na XBOX-ie i w starym firmware był problem którego teraz nie ma i wiele osób o tym napisało!

Tak w niektórych testach wyszło że TV nie nadaje się do grania ale to był stary firmware, a że nikt już testów nie robił to niestety tak bywa. I nie można się sugerować testami z maja 2011. Kilka osób napisało, że nie nie ma problemu, jak nie wierzycie to Wasz problem. Kupicie inny TV i po sprawie! Ja mam LW 570s i ja nie mam problemu z input lagiem!

Czyli obecne w sklepach sztuki nie maja juz peoblemu z input lagiem ?
Ogolnie jak sie sprawuje tv jesli chodzi o jakosc filmow i sportu 3d ?
 

malyr

New member
Czyli obecne w sklepach sztuki nie maja juz peoblemu z input lagiem ?
Ogolnie jak sie sprawuje tv jesli chodzi o jakosc filmow i sportu 3d ?
chodzi o soft, nie tv,obecny soft nie ma problemów z input lagiem itp. cudami
u mnie śmiga ps3/xbox 360 pierwsza klasa

niestety obecnej klasy TV potrzebują update tak jak każde inne urządzenie
jak ktoś kupi w sklepie TV i myśli, że wystarczy podłączyć go do prądu i tyle to się grubo myli
 
Ostatnia edycja:
Do góry