LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

piotr10

New member
Bez reklam
Raczej zastanawiam się nad sharpem 830, a o tym lg muszę tez pomysleć jak ma lepszą płynność i brak widocznych linii to może to być alternatywa.
 

piotr10

New member
Bez reklam
Mnie te sharpy quattrony zbrzydly.
Tak samo pod względem wyglądu ja i tego 4 koloru.
Po kiego grzyba ten czwarty kolor jak i tak trzeba zrobić kalibrację bo inaczej kolory sa tak przesadzone ze nie da się tego oglądać.

Nie wiem, nie widziałem - muszę obejrzeć:)
Ja raczej zamówię prezentacje u kikiego i będę miał problem z głowy.
 

barteknowack

New member
Bez reklam
A ten update, skalujący 3D do "1080i" jest tylko w LW650 ? Miał być także w innych modelach, LW570 , LW5500 itp. Ktoś wie jak to wygląda, może gdzieś to też porównał w praktyce ?
 

simont

New member
Mi pomimo wgrania najnowszego softu do 47LW570S, obraz na niektórych filmach, reklamach oraz na kanale z planszą informacyjną kablówki drga (na planszy na górze ekranu). Czy też Macie takie problemy ? Może ktoś ma rade jak się tego pozbyć, może jakieś ustawienia pomogą. Dodam tylo, że mam LCD Samsunga i tego nie ma, a źródło sygnału to kablówka analogowa i cyfrowa sd. Z góry dziękuje za pomoc.
 

bblleennoo

New member
Witam moze mi ktos odpowiedziec dlaczego gdy ogladam przez plex to filmy xvid smigaja normalnie a Hd zajmujace po pare GB zatrzymuje musza sie ladowac
cos w ustawieniach plexa trzeba zmienic czy moze wina routera z jedna antena czy cos innego
 

barteknowack

New member
Bez reklam
I to jest dobra wiadomość. Cena pewnie spadnie do 4,5tys za 47", ale ten model ma również słabiutki kontrast coś ledwo ponad 1100.
Z tego wynika ze te firmy sprzedaja towar nie z polskiej dystrybucji
LG 47LW650S - Ceneo.pl

Mnie interesuje wersja 42 cale, czyli obecnie koło 3900zł, ciekawe po ile będą go wyceniać za miesiąc, pewnie nie stanieje tak bardzo, żebym zmienił zdanie z obecnie wybranego już LW5500 8)
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
LUDZIE... nie słuchajcie TYCH którzy piszą o jakiś poziomych pasach w tym TV czy słabej rozdzielczości... mam ten TV od kilku tygodni ,obejrzałem kilka filmów w 3D i nic takiego nie zauważyłem (ze wzrokiem jest u mnie na pewno OK.) widziałem te fotki z tymi pasami na forum z filmu Potwory kontra Obcy no i oczywiście oglądałem ten film i żadnych pasów nie zauważyłem czy to z metra czy trzech???
 

akwidzynski

New member
Bez reklam
Pasy widać to fakt, ale z normalnej czyt. 3metrow nie zauwazymy tego, wiec jest spoko luz. Mnie bardziej niz pasy zmartwil slaby kontrast co spowodowalo ze nie zakupilem tego modelu.
 

ovner

New member
Mam cyfrową kablówkę z modułem CAM i jak narazie minusem jest już opisywane długie myślenie po zmianie kanału, czasami pisze kanał kodowany w lewym górnym rogu i po kilku sekundach wskakuje obraz.
Spotkał się ktoś z taką przypadłością, iż przy oglądaniu jakiegokolwiek materiału poprzez DLNA, po zakończeniu oglądania i wyjściu do trybu TV na ekranie jest czarne tło i w prawym dolnym rogu kostka LG i napis Kanał Kodowany. Pomaga zmiana kanału, ale to chyba nie tak powinno wyglądać; wychodze i jest obraz, a nie czarna plansza.
 
Do góry