LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

zbyniu4

New member
Zastanawiam się nad zakupem tv LCD LED z 3D . Obecnie oglądam tv na toshibie lcd 37"R3500 z 2008 roku.
Mam jednak małe obawy czy nie będę miał gorszej jakości obrazu ( dekoder N-ki ) w tym tv w porównaniu do mojego starego lcd-ka. Muszę przyznać że stara tosia jeszcze daje radę ale chciałbym zakupić drugi tv . Tylko czy no właśnie, cała reszta tj odbiór będzie lepszy czy może chociaż porównywalny. Czy ktoś już może ma-robił porównanie w warunkach domowych.Generalnie zależy mi bardzo na kątach i jakości obrazu ( żeby nie był gorszy ) 3D znośne jako bajer przydać się może no i multimedia ( ogólnie dostępne ) z przeglądarką.
Przymiarki robiłem do:
Samsunga D6500/7000
Sharpa 830
LG570
Jaki tv byście polecili. Proszę o rady, może Kiki by się wypowiedział. Kiedyś posłuchałem Jego rad i nie żałowałem.
 

memeczyslaw

New member
Z polskiej strony LG mozna sciagnac wersje 04.04.11 soft wgrywa sie przez usb.Wgrałem i testuję


masz moze xboxa? po zaktualizowaniu jak wygląda sprawa input laga? mógłby ktoś zaktualizować ten telewizor i przetestować go pod kątem gier na xboxie 360? moglby ktoś zmierzyć ile wynosi input lag? to raz na zawsze rozwiało by wątpliwości i wiele ludzi wiedziało by czy ten telewizor wart jest kupna, bo kwestia przeznaczenia go do gier przewija sie bardzo często, sam zastanawiam sie powaznie nad zakupem ale jeśli nie da sie na nim grać to sie wstrzymuje ;/ a więc mógłby ktoś sie poświęcić i wykonać ten test? bardzo prosze i dziękuje! pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

joe11

New member
masz moze xboxa? po zaktualizowaniu jak wygląda sprawa input laga? mógłby ktoś zaktualizować ten telewizor i przetestować go pod kątem gier na xboxie 360? moglby ktoś zmierzyć ile wynosi input lag? to raz na zawsze rozwiało by wątpliwości i wiele ludzi wiedziało by czy ten telewizor wart jest kupna, bo kwestia przeznaczenia go do gier przewija sie bardzo często, sam zastanawiam sie powaznie nad zakupem ale jeśli nie da sie na nim grać to sie wstrzymuje ;/ a więc mógłby ktoś sie poświęcić i wykonać ten test? bardzo prosze i dziękuje! pozdrawiam
Witam! Niestety ja nie mam xboxa i nie gram na TV tak że nie mogę się wypowiedzieć na temat tego "nieszczęsnego Input laga"
 
Ostatnia edycja:

tomsi_tj

New member
Witam. Kupiłem wwym model w 47 calach (3799 pln + siedem patrzałek). Jak na razie ogólnie rewelacja nawet ps 3 chodzi przyzwoicie choć nie aktualizowałem jeszcze softu bo nie chce mi się wlec kilometrów kabla od routera a tak na marginesie czy ktoś wie gdzie kupić wifi adapter do tego modelu ? Bo w mm gdzie kupiłem tv kolesie robili rybie oczy jak pytałem o wifi i nie potrafili mi odpowiedzieć. Mam tylko jeden problem tv stoi mi krzywo na podstawie . Jest dość duży i na tym centralnym słupku trochę się buja próbowałem już ustawiać na różne sposoby , skręcać i rozkręcać wkręty i nic .różnica między lewą i prawą stroną w odległości do blatu stolika wynosi ok 1 cm i jak się siedzi to rzuca się w oczy. Czy może ktoś miał podobny problem?
 

michald211

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam. Kupiłem wwym model w 47 calach (3799 pln + siedem patrzałek). Jak na razie ogólnie rewelacja nawet ps 3 chodzi przyzwoicie choć nie aktualizowałem jeszcze softu bo nie chce mi się wlec kilometrów kabla od routera a tak na marginesie czy ktoś wie gdzie kupić wifi adapter do tego modelu ? Bo w mm gdzie kupiłem tv kolesie robili rybie oczy jak pytałem o wifi i nie potrafili mi odpowiedzieć. Mam tylko jeden problem tv stoi mi krzywo na podstawie . Jest dość duży i na tym centralnym słupku trochę się buja próbowałem już ustawiać na różne sposoby , skręcać i rozkręcać wkręty i nic .różnica między lewą i prawą stroną w odległości do blatu stolika wynosi ok 1 cm i jak się siedzi to rzuca się w oczy. Czy może ktoś miał podobny problem?
adapter WIFI An-wf100 - Ceneo.pl
 

bblleennoo

New member
Witam,
Mam pytanie do uzytkownikow plexa:
czy u was tez filmy w hd zajmujace po pare GB zatrzymuja sie na chwile tv je laduje po czym startuja na pare sek. i potem znow tak jak np. w youtube jak sie ma slaby transfer filmy musza sie buforowac
filmy xvid divix smigaja normalnie
gdzie moze byc przyczyna?
druga sprawa dotyczy zdjec, tv widzi pliki jednak po powiekszeniu pojawia sie krzyzyk X
 

RolphusX

New member
Witam! Niestety ja nie mam xboxa i nie gram na TV tak że nie mogę się wypowiedzieć na temat tego "nieszczęsnego Input laga"

Nie trzeba mieć xboxa i grać na TV aby zrobić test jak to nazywasz "nieszczęsnego Input laga".
Wystarczy tylko trochę chęci i czasu.

A tak a pro po dziwi mnie kompletny brak filmików ukazujący "input lag" tego telewizora. Albo jest tak duży albo tak mały.
 
Ostatnia edycja:

memeczyslaw

New member
Nie trzeba mieć xboxa i grać na TV aby zrobić test jak to nazywasz "nieszczęsnego Input laga".
Wystarczy tylko trochę chęci i czasu.

A tak a pro po dziwi mnie kompletny brak filmików ukazujący "input lag" tego telewizora. Albo jest tak duży albo tak mały.


no własnie dlatego ponawiam prozbe o wykonanie takiego testu pomoglo by to nie tylko mi ale wielu osobom zastanawiającymi sie nad zakupem tego telewizora, dzięki!
 

elliotek

New member
masz moze xboxa? po zaktualizowaniu jak wygląda sprawa input laga? mógłby ktoś zaktualizować ten telewizor i przetestować go pod kątem gier na xboxie 360? moglby ktoś zmierzyć ile wynosi input lag? to raz na zawsze rozwiało by wątpliwości i wiele ludzi wiedziało by czy ten telewizor wart jest kupna, bo kwestia przeznaczenia go do gier przewija sie bardzo często, sam zastanawiam sie powaznie nad zakupem ale jeśli nie da sie na nim grać to sie wstrzymuje ;/ a więc mógłby ktoś sie poświęcić i wykonać ten test? bardzo prosze i dziękuje! pozdrawiam

Mam wrażenie, że niektórzy nie czytają ze zrozumieniem! Bije tu np. do Ciebie, między innymi nawet ja napisałem, że nie ma problemu z input lagiem!! Ile razy trzeba będzie to napisać?????

TV LG LW570S NIE MA PROBLEMU Z INPUT LAGIEM!

Wystarczy włączyć AV MODE i wybrać GRA!
 

RolphusX

New member
Do Elliotka

Człowieku! Coś Ty taki nerwowy.
Na jakiej podstawie stwierdzasz brak "input laga"?
Możesz załączyć jakieś fotki dokumentujące to? Może jakiś link do testu.

Nie dziw się, że ludzie pytają. Nigdzie nie ma żadnych materiałów. Wydając parę tysięcy złotych każdy chce kupić telewizor z którego będzie zadowolony.

Jeśli masz chwilę czasu to zrób ten test i będzie po sprawie.
 

memeczyslaw

New member
Człowieku! Coś Ty taki nerwowy.
Na jakiej podstawie stwierdzasz brak "input laga"?
Możesz załączyć jakieś fotki dokumentujące to? Może jakiś link do testu.

Nie dziw się, że ludzie pytają. Nigdzie nie ma żadnych materiałów. Wydając parę tysięcy złotych każdy chce kupić telewizor z którego będzie zadowolony.

Jeśli masz chwilę czasu to zrób ten test i będzie po sprawie.


całkowicie to popieram wydatek rzedu 3000 zł to nie jest mało, a telewizor głownie chce kupić pod xboxa 360, elliotek mówi ze nie ma problemu z input lagiem skąd to wiesz? jakiś dowód? bo przeczytalem kilka recenzji i komentarzy na temat tego telewizora i za każdym razem było powiedziane, ze ten telewizor nie nadaje sie do gier! i szukam potwierdzenia na forum u użytkowników jak jest naprawde, bo testy są z maja może po najnowszym sofcie coś sie zmieniło...
 
Ostatnia edycja:

elliotek

New member
Człowieku! Coś Ty taki nerwowy.
Na jakiej podstawie stwierdzasz brak "input laga"?
Możesz załączyć jakieś fotki dokumentujące to? Może jakiś link do testu.

Nie dziw się, że ludzie pytają. Nigdzie nie ma żadnych materiałów. Wydając parę tysięcy złotych każdy chce kupić telewizor z którego będzie zadowolony.

Jeśli masz chwilę czasu to zrób ten test i będzie po sprawie.

całkowicie to popieram wydatek rzedu 3000 zł to nie jest mało, a telewizor głownie chce kupić pod xboxa 360, elliotek mówi ze nie ma problemu z input lagiem skąd to wiesz? jakiś dowód? bo przeczytalem kilka recenzji i komentarzy na temat tego telewizora i za każdym razem było powiedziane, ze ten telewizor nie nadaje sie do gier! i szukam potwierdzenia na forum u użytkowników jak jest naprawde, bo testy są z maja może po najnowszym sofcie coś sie zmieniło...

Bo sam gram na XBOX-ie i w starym firmware był problem którego teraz nie ma i wiele osób o tym napisało!

Tak w niektórych testach wyszło że TV nie nadaje się do grania ale to był stary firmware, a że nikt już testów nie robił to niestety tak bywa. I nie można się sugerować testami z maja 2011. Kilka osób napisało, że nie nie ma problemu, jak nie wierzycie to Wasz problem. Kupicie inny TV i po sprawie! Ja mam LW 570s i ja nie mam problemu z input lagiem!
 
Do góry