LG CINEMA 3D – telewizor LG LW570S - wszystko o serii LW 570S

RAMZES72

New member
LG 42LW570S można już kupić za cenę poniżej 4.000 pln - ale czy warto, może lepiej poczekać na LW7700 i LW9500 ?
 

amelia25

New member
można i poczekać, ale z drugiej strony LW9500 na bank będzie dużo droższy - w końcu to ma być najwyższy z modeli na rok 2011
 

radas

New member
No i weź coś kup ja już sie zamotałem .... Wpierw chciałem samsunga plazme 51'' d7000 ale nie ma wiec postanowiłem kupić samsunga 51'' d8000 ale w zestawie nie ma choć jednej pary okularów wiec... dylemat kolejny.... teraz ten LG LW570s kołomyja totalna....
 

amelia25

New member
no rozumiem, że troche się już zamotałeś, w sumie sama bym nie wiedziała co wybrać, zwłaszcza że te Cinema 3D zapowiada się nieźle i daje ponoć możliwość oglądania 3D przez kilka osób,
dalej czekamy na test :/
 

mileju

New member
Witam forumowiczów, prosiłbym o poradę, ponieważ przymierzam się do zakupu LED TV. Do zeszłego tygodnia myślałem o Samsungu UE55D8000. A od tego weekendu waham się właśnie LG 3d Smart 55LW570S. Co sądzicie o tym TV ? TV przede wszystkim służyć będzie do oglądania 2D.
 

Kolina

Member
A planujesz oglądać też divxy poprzez usb czy też nie. Jesli tak to kup Samsunga gdyz LG maja problem z przycinaniem/klatkowaniem divxow w SD. Miało to być poprawione ale jak dotąd nie zostało.
 

mileju

New member
A planujesz oglądać też divxy poprzez usb czy też nie. Jesli tak to kup Samsunga gdyz LG maja problem z przycinaniem/klatkowaniem divxow w SD. Miało to być poprawione ale jak dotąd nie zostało.

No właśnie raczej nie będę oglądać, jedynie n-ka, HD programy no i czasami coś na blurayu. A jeśli chodzi o samą matrycę, bo niby LG ma strefowy LED a nie krawędziówkę ?
 

mileju

New member
Witam,mam jestem posiadaczem tego TV LG 55LW570S wszystko jest super prócz 1 rzeczy: na programach HD (n-ka) obraz lekko zacina, szczególnie w dynamicznych scenach,co może być tego przyczyną ? P.S kwestie z anteną odpadają.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Nie wykluczaj do końca anteny, konwertera czy wreszcie dekodera n-ki. Musisz wszystko sprawdzić. Czy masz odtwarzacz BLUE RAY? Jeśli z odtwarzacza filmy się nie przycinają to wina nie leży po stronie TV.

U mnie / mam SONY 40EX711/ np. przy słabszym sygnale z kablówki TVN HD przycina się strasznie. Obecnie wzmocnili sygnał i nie ma problemu. BLUE RAY chodzi bajka. Czasami filmy puszczane w niektórych programach potrafią się zacinać a inne nie.

Pozdrawiam
 

MJ MARTINO

New member
Widziałem w akcji 47LW570S EURO RTV i powiem że jestem bardzo mile zaskoczony. Materiał był demo i mogę powiedzieć że to póki co najlepsze 3D jakie widziałem w salonach. Zero przycięć zero rozwarstwień, po prostu aż się chciało oglądać zmęczenie oczu nie występuje. (opinia moja i kumpla)
Pamiętam jak jeszcze jakieś czas temu oglądałem też LG pokazówkę z aktywnymi okularami to była taka kaszana ze po chwili aż głowa bolała od oglądania.
Przydałby się test obiektywny tegoż modelu na łamach forum.

Im większy rozmiar TV tym większa frajda z 3D ;) szkoda że na polskie warunki model 47 / 55 jest jeszcze bardzo drogi..

Co dodatkowo cieszy to ze otrzymujemy w zestawie
Typ okularów 3D Polaryzacyjne CINEMA 3D, 2 pary w zestawie :)))
 
Ostatnia edycja:

atomer

New member
Witam,mam jestem posiadaczem tego TV LG 55LW570S wszystko jest super prócz 1 rzeczy: na programach HD (n-ka) obraz lekko zacina, szczególnie w dynamicznych scenach,co może być tego przyczyną ? P.S kwestie z anteną odpadają.

Na dekoderze n-ki sprawdź w "setup", "diagnostyka" jaką masz siłę i jakość sygnału. Ważny też jest wskaźnik "BER" - powinien być zero. Jak jest więcej to znaczy - o ile się nie mylę - że występują błędy i wtedy może się zacinać. U mnie na CRT to też się zdarza. Zależne to jest od ustawienia i jakości wykonania samej anteny ale też od pogody.
A tak przy okazji to jak się prezentują programy nie-HD z n-ki na tym LG? Bo HD pewnie nieźle. I jeszcze jak z dźwiękiem z wbudowanych głośników? Da się tego słuchać?
 
Do góry