LG C9 vs CX

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Z tego co wiem , to czytają.
Sprawdzę ale w poniedziałek.
Jeśli macie jakieś pytania - to poproszę . W środę jest konferencja to postaram się o wszystkie odpowiedzi.
 

Terfi

New member
Również poproszę info z tą wyceną dla niebieskich.
Planuje kupić TV 55 cali i zastanawiam się nad 55C9 albo 55CX.
 

johnybubu

Member
Jak dobrze wszystko pójdzie to mogę kupić lg c9 po 6600 ale info dopiero na początku czerwca. Tylko nie wiem czy chce czekać tyle to raz. Dwa to nie wiadomo czy znajomemu uda się wyrwać promocje z LG.
Cześć,
JazzyJones, to zapytaj kolegę, czy nie może dwóch załatwić w tej cenie :p Też chętnie kupię 65c9 za takie pieniądze:p
W takiej cenie to kolejka się ustawi ;)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
LG CX masz w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę cały program.
 

Witek86

New member
Cześć, jestem tu nowy,
Planuję zakup TV LG 65CX oraz soundbar SL10Y, jaka była by cena takiego zestawu?
 

czullo

New member

Attachments

  • Screenshot_2020-05-20 LG CX OLED Review (OLED48CXPUB, OLED55CXPUA, OLED65CXPUA, OLED77CXPUA).jpg
    Screenshot_2020-05-20 LG CX OLED Review (OLED48CXPUB, OLED55CXPUA, OLED65CXPUA, OLED77CXPUA).jpg
    10,2 KB · Wyś: 185

Szejk

New member
Bez przesady, Dolby Digital działa i wystarczy :) Za tą jakość obrazu byłem gotów poświęcić DTSa.
 

misiaczekmarek

Member
Bez reklam
Ale po co DTS w TV a szerzej jakikolwiek dźwięk przestrzenny? Przecież nie ma on wzmacniacza o co najmniej 5.1 kanałach?
Chyba, że jeśli nie mamy kina domowego to bez dekodera będzie całkiem niemy.
 

ataman76

New member
A po to ze na soundbarze dwiek dts brzmi ok a pcm jest plaski. Mam sporo filmow o jednej tylko sciezce wlasnie w dts
 

65AF8

New member
Hej ty karolek 1976 masz coś z baniakiem, chopak chce wydać na TV ponad 20 tys. PLN , więc co ty piszesz jakieś bzdury i farmazony.Za te pieniądze TV powieniem mieć wszystko.Podziwiam że Matka Ziemia nosi takich gamoni.
 
Do góry