LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

jasperus

New member
Tonio napisał:
Witam!! Pytanko num.1
Czy cosik wiadomo na temat awarii BD370?
pytanko num.2
Nie kminie jak sciąga się pliki mkv.,które póżniej idą na BD i za pomocą jakiego programu się je ściąga?
Pytanko num .3
Czy naprawdę "władca Pierścieni " wychodzi na BD?...to byłby dla mnie przełom...taki jak np. Star Wars na BD:mrgreen:

Na temat awari nie slyszalem.
Gdzies czytalem ze wychodzi w listopadzie, z tym ze wersja teatralna. Fani pewnie beda niezadowoleni bo woleliby Extended ale jak dla mnie styknie.
 

adam6150

New member
Tonio napisał:
Witam!! Pytanko num.1
Czy cosik wiadomo na temat awarii BD370?
pytanko num.2
Nie kminie jak sciąga się pliki mkv.,które póżniej idą na BD i za pomocą jakiego programu się je ściąga?
Pytanko num .3
Czy naprawdę "władca Pierścieni " wychodzi na BD?...to byłby dla mnie przełom...taki jak np. Star Wars na BD:mrgreen:

A ciągłeś kiedyś Divxa? To tak samo, nawet napisy nieraz pasują od Divxa. Na dodatek tak samo jak w Divxie plik z napisami musi mieć tę samą nazwe co plik filmowy, banał. Bitcomet radzi sobie b. dobrze.
 

adam6150

New member
Tonio napisał:
Dzięki Panowie!!! Załapałem...Divixy ciągałem.Torenta i Bitcometa okazało sie że uzywa syn...:eek:k:


Tonio, odwiedz stronkę thepiratebay.org i ciągnij swojego "Władce". Od dawna tam na Ciebie czeka. Sam widziałem
 

maruco

New member
jasperus napisał:
Na temat awari nie slyszalem.
Gdzies czytalem ze wychodzi w listopadzie, z tym ze wersja teatralna. Fani pewnie beda niezadowoleni bo woleliby Extended ale jak dla mnie styknie.

też nie słuszałem i sam nie zaznałem awari BD370 :)
 

pirometr

New member
Jak często są dawane uaktualnienia kodeków do BD370. Bo zuważyłem że pare filmów o formacie mkv nie otwiera mi BD i pisze że nie obsługuje.

Pozdrowienia
Pirometr
 

Tonio

New member
Teściowa i Piękny!!!

Rany...Władca w HD..kopara mi opadła...,dzieki za info...ale jak sciągnąć napisy w języku Mickiewicza?...bo tam jezyk kraju tulipanów..Holenderski.
Mkv...myśle że LD da sobie z nim rade.Narazie leci do mnie ekran grey matt HD do x10tki.Sprzedam flaszki to będzie i LG BD370:grin:
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Panie i Panowie, to, że odtwarzacz radzi sobie z plikami mkv to świetna sprawa, bez dwóch zdań.

Ale uważajcie z tym chwaleniem się jak to łatwo można ściągnąć takie pliki z sieci i ile ich macie. I nie piszczcie zaraz, że macie same wersje demo i trailery...

Forum może czytać każdy....:D
 

adam6150

New member
pirometr napisał:
Jak często są dawane uaktualnienia kodeków do BD370. Bo zuważyłem że pare filmów o formacie mkv nie otwiera mi BD i pisze że nie obsługuje.

Pozdrowienia
Pirometr


U mnie też niektórych nie czyta. To wina pliku lub zbyt szybkiego wypalania. Polecam wypalać z predkością nie większą niż x4. W ten sposób "uratowalem" kilka filmów. Jeśli plik jest "zdrowy" najlepiej ok 4,5 BG lub 8 GB to wszystko idzie jak po maśle.
 

kosmi

New member
Witam, od tygodnia mam BD370. Wybrałem ten model ponieważ posiadam LG7000 i stwierdziłem, że oprócz możliwości tego odtwarzacza jest jeszcze jeden plus - brak następnego pilota :D. Odtwarza filmy z płyt jak dla mnie ekstra, dodatkowo podczepiłem sobie zewnętrzny dysk 320GB i jadę z filmami divi'x bez żadnych problemów. Czytałem wcześniej o problemach z aktualizacją i byłem mile zaskoczony jak sam wszystko zrobił bez problemów i zaciągnął sobie najnowsze sterowniki. Jak coś mi wpadnie jeszcze w oko to napiszę parę słów o tym modelu. Pozdr
 

walt

New member
Witam
czy może mi ktoś powiedzieć dlaczego przez USB mój BD370 w napisach czyta tzw.krzaczki? Sprzęt mam od soboty a więc soft raczej aktualny.Czekam na radę fachowców:rolleyes:
 

adam6150

New member
kosmi napisał:
Witam, od tygodnia mam BD370. Wybrałem ten model ponieważ posiadam LG7000 i stwierdziłem, że oprócz możliwości tego odtwarzacza jest jeszcze jeden plus - brak następnego pilota :D. Odtwarza filmy z płyt jak dla mnie ekstra, dodatkowo podczepiłem sobie zewnętrzny dysk 320GB i jadę z filmami divi'x bez żadnych problemów. Czytałem wcześniej o problemach z aktualizacją i byłem mile zaskoczony jak sam wszystko zrobił bez problemów i zaciągnął sobie najnowsze sterowniki. Jak coś mi wpadnie jeszcze w oko to napiszę parę słów o tym modelu. Pozdr

jaki to dysk? ja podpiołem dysk toshiby (sąsiada) i w ogóle go nie widział. Jak to sie robi napisz wiecej. Chodzą mi tylko filmy z pena.
 

kosmi

New member
adam6150 napisał:
jaki to dysk? ja podpiołem dysk toshiby (sąsiada) i w ogóle go nie widział. Jak to sie robi napisz wiecej. Chodzą mi tylko filmy z pena.
Dysk Sygate 320 GB tak jak pisałem. Problem moze polegać na tym, że sasiada dysk jest w standardzie NTFS a BD370 widzi tylko FAT-y ( w takim chodzi zapewne Twoj pen ). Trzeba wiec sformatowac do tego standardu i problem bedzie rozwiazany.
 

tobas

New member
kosmi napisał:
Dysk Sygate 320 GB tak jak pisałem. Problem moze polegać na tym, że sasiada dysk jest w standardzie NTFS a BD370 widzi tylko FAT-y (...)

W takim razie o odtworzeniu filmu w formacie mkv jakości HD z HDD można zapomnieć? Takie filmy mają średnio 8GB a czasami nawet więcej, a FAT obsługuje pliki max. 4GB.
Rozumiem że zostaje wypalenie na płytkę?
 

brodziu

New member
Bd370

itam serdecznie.

Szukam odtwarzacza BD do mojego 42 lg7000. Sprzet bedzie sluzyl do ogladania glownie koncertow na bd, divx z pendrive lub dysku oraz plikow mkv (pendrive lub dysk)


Przeczytalem caly watek o bd370 i chcialem wyjasnic pewne watpliwosci:

1.Czy bd 370 czyta tylko peny i dyski w formacie fat i czy rzeczywiscie przez to nie da sie odczytac pliku wiekszego niz 4 giga z pena lub dysku? ktos podlaczl dyski ntfs?
2. Ktos w watku wspomina o limicie 2gb dla divx. Czego dotyczy ten limit? Jednej plyty? Calego dysku? Pendrive? Jednego pliku czy calej zawartosci? Nie bardzo rozumiem...
3. Czy bd390 cokolwik zmienia w powyzszym zakresie?
4. Czy istnieja jakies alternatywy innych firm obecnie na rynku?
 
Ostatnia edycja:

S_Mac

New member
Witam,

Kupiłem odtwarzacz LG BD 370, niestety radość trwała krótko - do wrzucenia pierwszej płyty blu-ray.
Po obejrzeniu około 40 min. filmu, obraz zaczął się szatkować i przycinać. Z czasem robiło się już tylko gorzej, w końcu nawet nie dawało się uruchomić płyty.
Dopiero po wyłączeniu odtwarzacza i odczekaniu jakiegoś czasu, znów można było obejrzeć trochę filmu, a potem znów się zaczynało przycinać.
Dziś sprawdziłem na kolejnej płycie i efekt jest ten sam, więc jest to kwestia odtwarzacza. Zachowuje się tak, jak by coś się w nim przegrzewało i przestawało działać. Po wyłączeniu i powiedzmy "wychłodzeniu", przez parę minut działa dobrze (tym dłużej, im dłużej był wyłączony), potem stopniowo robi się katastrofa.
Odtwarzacz nie jest niczym obstawiony, ma dobrą wentylację i efekt ten występuje tylko przy płytach blu-ray. Wszystkie dvd, divx, cd, mp3 śmigają bez problemu.
Jutro zaczynam procedurę reklamacyjną i zobaczymy co dalej.

Ciekawe czy tylko z moim egzemplarzem tak się dzieje, czy ktoś już miał takie problemy i co może być powodem takiego zacinania.
Jak ktoś miał już takie problemy, to może tu dopisze swoje doświadczenia.
Ja, jak tylko się czegoś dowiem, to też opiszę to na forum.

Pozdrawiam wszystkich HD maniaków
S_Mac
 

wiatrak

Active member
Bez reklam
1. Tak. Większe .mkv czyta z płyt DVD R DL
3. 390 ma działać z NTFS, czyli powinien odtwarzać większe pliki .mkv.

Jedna alternatywa jest, HDI Dune BD Prime. Po ostatniej aktualizacji firmware jest już całkiem przyzwoitą maszynką, jako odtwarzacz sieciowy i plików znacznie góruje nad LG. Do kupienia w PL za 1699 PLN (HomeHD).

No i niedługo na rynku zagości nowy PopcornHour C-200, będzie chyba najlepszy w tej dziedzinie...
 

adam6150

New member
S_Mac napisał:
Witam,

Kupiłem odtwarzacz LG BD 370, niestety radość trwała krótko - do wrzucenia pierwszej płyty blu-ray.
Po obejrzeniu około 40 min. filmu, obraz zaczął się szatkować i przycinać. Z czasem robiło się już tylko gorzej, w końcu nawet nie dawało się uruchomić płyty.
Dopiero po wyłączeniu odtwarzacza i odczekaniu jakiegoś czasu, znów można było obejrzeć trochę filmu, a potem znów się zaczynało przycinać.
Dziś sprawdziłem na kolejnej płycie i efekt jest ten sam, więc jest to kwestia odtwarzacza. Zachowuje się tak, jak by coś się w nim przegrzewało i przestawało działać. Po wyłączeniu i powiedzmy "wychłodzeniu", przez parę minut działa dobrze (tym dłużej, im dłużej był wyłączony), potem stopniowo robi się katastrofa.
Odtwarzacz nie jest niczym obstawiony, ma dobrą wentylację i efekt ten występuje tylko przy płytach blu-ray. Wszystkie dvd, divx, cd, mp3 śmigają bez problemu.
Jutro zaczynam procedurę reklamacyjną i zobaczymy co dalej.

Ciekawe czy tylko z moim egzemplarzem tak się dzieje, czy ktoś już miał takie problemy i co może być powodem takiego zacinania.
Jak ktoś miał już takie problemy, to może tu dopisze swoje doświadczenia.
Ja, jak tylko się czegoś dowiem, to też opiszę to na forum.

Pozdrawiam wszystkich HD maniaków
S_Mac


To smutne, szkoda, bo to dobry sprzęt. Chyba miałeś pecha , zamienią ci na nowy . Nie rezygnuj z LG. Ja mam ten model juz chyba ponad pól roku i wszystko działa OK
 
Do góry