LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

lukaszzz

New member
Mam go już rok, spisuje się rewelacyjnie, obejrzałem już na nim sporo filmów, więc nie ma lekko mój LG.

Filmy w formacie AVI z kodekiem XviD 720p czyta świetnie, to samo z formatem MKV z kodekiem x264, jak dotąd nie miałem problemu z MKV z rozdzielczością 720p, obraz super, bez artefaktów, a jedynie trafiały się w 1080p, więc tych ostatnich raczej unikam.

Pisałem w marcu 2010 roku, że potaniały BD370, a ja dałem w styczniu 2010 roku 650 zł.
Teraz patrze na ceneo, a tam przedział cenowy od 721 zł do 1035 zł, podobnie na skąpcu od 723 zł do 1035 zł. Skąd taka wygórowana cena po roku ?, wydawało mi się rok temu, że będą kosztować w 2011 około 400 - 500 zł. Czyżby było ich tak mało i taka wysoka cena.
 
Ostatnia edycja:

adam6150

New member
Mam go już rok, spisuje się rewelacyjnie, obejrzałem już na nim sporo filmów, więc nie ma lekko mój LG.

Filmy w formacie AVI z kodekiem XviD 720p czyta świetnie, to samo z formatem MKV z kodekiem x264, jak dotąd nie miałem problemu z MKV z rozdzielczością 720p, obraz super, bez artefaktów, a jedynie trafiały się w 1080p, więc tych ostatnich raczej unikam.

Pisałem w marcu 2010 roku, że potaniały BD370, a ja dałem w styczniu 2010 roku 650 zł.
Teraz patrze na ceneo, a tam przedział cenowy od 721 zł do 1035 zł, podobnie na skąpcu od 723 zł do 1035 zł. Skąd taka wygórowana cena po roku ?, wydawało mi się rok temu, że będą kosztować w 2011 około 400 - 500 zł. Czyżby było ich tak mało i taka wysoka cena.


To dobry player. LG na stronie pisze,że zakończył produkcje 370-tki. Stąd tak wysoka cena.
 

marconek

New member
A ja powiem tak. Odtwarzanie w ostatnim czasie mkv stało się delikatnie mówiąc irytujące, co nie włożę pendrive czy płyty ze świeżo ściągniętym materiałem wszystko się sypie mimo że format 4.1 itd.
Dzwoniłem nawet do lg z zapytaniem dlaczego tak się dzieje- odpowiedź była krótka: problem sprzętowy- hmm nie wiem co mam już myślec, może jakiś wirus wkradł się do mojej 370
 

marconek

New member
no wlasnie czytalem i za wiele z tego nie wynika, zwłaszcza ze przerabialem filmy na wiele sposobow, a aktualizacje mam najnowszą więc może podziel się z twoim sposobem na 370-tkę
 

adam6150

New member
Spróbuj mp4 + napisy w formacie mpl2. U mnie hula jak zloto. Mam wiele plików w formacie Xvid HD w rozdziałce 720. Obraz i dzwięk super. Tym bardziej,że nasz player gra pliki do 4 GB z dysku w formacie Fat32. takich w sieci jest dużo. np.Unstoppable.2010.720p.BRRip.XviD.AC3-ViSiON na thepiratebay.org
 

marconek

New member
Dzieki za podpowiedz, ale dzis udało mi się znalezc nowy soft v7.181.00 na stronie producenta no i problem z głowy)) nie sprawdzalem jeszcze 1080i,p ale reszta chodzi bez problemu
 

destructor

New member
Bez reklam
Tylko z zewnątrz. Przeczytaj 2-gi i 4-ty post w podlinkowanym przeze mnie tamacie :)
Na AVS Forum również są porównania z 370-tka :)
Po otwarciu prawego panelu w 370 również mamy podobną konstrukcję ;) Ale tu chodzi raczej o wnętrze, menu i pilota.
 
Ostatnia edycja:

prezesczwa

New member
Ten JVC i nasza 370-tka sa na tyle takie same ze sofy z jvc jak zmienisz nazwe to moznaa go zaktualizowac na lg hihihi, testowalem na wlasnym
 

derik

New member
Dzieki za podpowiedz, ale dzis udało mi się znalezc nowy soft v7.181.00 na stronie producenta no i problem z głowy)) nie sprawdzalem jeszcze 1080i,p ale reszta chodzi bez problemu

Nic ta aktualizacja nie dała artefakty jak były tak są dalej na niektórych 720p :( nie wspomnę już o 1080p.
 
Do góry