LG BD370 wszystko o odtwarzaczu.

derik

New member
Nie wiem czy panom w LG się nudzi, ale dzisiaj odtwarzacz znalazł kolejną aktualizację?
Obecnie mam wersję oprogramowania 7.202.00.26
Nadal nie wiem co dają nowe wersje oprogramowania, ktoś wie?

I dlaczego po prawie każdym poście, swój post wstawia użytkowniczka Nasza Gwiazdka z reklamami? :mrgreen:


Napisałem do do działu obsługi klienta LG właśnie w tej sprawie i oto co mi odpisali:

Informujemy, iż nie posiadamy informacji jakie poprawki wnosza kolejne aktualizacje oprogramowania.
Aktualizacja nie służy poprawie specyfikacji, lecz usunięciu usterek. Nie ma możliwości dodania nowych funkcji do Pana sprzętu.

Także np. z czytania NTFS klapa.
 

aloha

New member
Witam, posiadam lg db370 lecz gdy podziele pliki mkv programem mkvmerge GUI to po przesłaniu ich na pendrive'a są bezużyteczne moj blu-ray icz nie odczytuje tylko robi zwieche i się wyłącza. Robi tak niezależnie od wielkości plików 1000MB czy też 3899MB - na co zwrócić uwagę aby to ruszyło
pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
Najlepiej zwrócić uwage na fakt że to jest totalny nonsens.
Każdy film będziesz sciągał, przerabiał , dopasowywał i pewnie to samo z napisami jeszcze ?
Nie prościej wydać ~300zł na HD Player który pozwoli tego uniknąć i rozwiąże wszystkie problemy ?
 

andre1305

New member
Najlepiej zwrócić uwage na fakt że to jest totalny nonsens.
Każdy film będziesz sciągał, przerabiał , dopasowywał i pewnie to samo z napisami jeszcze ?
Nie prościej wydać ~300zł na HD Player który pozwoli tego uniknąć i rozwiąże wszystkie problemy ?

Popieram w całej rozciągłości. I piszę to bazując na własnym doświadczeniu. ładnych kilka miesięcy straciłem by się o tym przekonać. Już nie wspomnę o przerabianiu mkv na bluraya, wypalaniu płyt itd. itp. To samo z odtwarzaniem plików przez TV.
A używanego dobrego playera da się i za 200 kupić.
Do dzisiaj nie mogę się nadziwić, jakie to może być proste.
 

twister1

New member
Witam,

a czy ktos mial problem z oryginalnym pilotem do tego odtwarzacza?
Po wlaczeniu opcjo simplink przestal mi dzialac oryginalny pilot.
tzn po nacisnieciu guzika na pilocie widze pojawiajaca sie kropke na wyswietlaczu odtwarzacza ale nic sie nie dzieje. zadna funkcja nie dziala.

dziala tylko pilot od telewizora ale tam sa tylko podstawowe funkcje :(

czy ktos spotkal sie z czyms podobnym?

pozdrawiam!
 

frantic6

New member
dzisiaj zaktualizowałem go, firmware ze strolnki lg, ktoś juz podał wcześniej linka, narazie brak widocznych zmian, ale mam pytanko, bo nie wyświetla mi sięw napisach literka ś, wiecie co może być nie tak, albo co trzeba przestawić??
 

balekk

New member
witam a ja mam pytanie dotyczące napisów
otóż na płytach BR jest wszystko ok,
ale przy odtwarzaniu napisów z filmu w formacie matroska (zarówno txt jak i srt) nie wyświetla się kursywa, tj tekst który jest zawarty w nawiasach (we właściwej komendzie), żeby pokazać się ukosem...
na tym odtwarzaczu zamiast ukosem, napisy wyświetlają się razem z komendą na początku i na końcu (tzn. <i>), tak jakby odtwarzacz nie rozpoznawał tych komend
 

Kristobal

New member
No i jak tam koledzy, jak się sprawuje sprzęt po latach? U mnie wkrótce stuknie 3 latka i jak na razie wszystko super:) Szkoda, że nie wprowadzono NTFS, ale specjalnie mi to nie przeszkadza, bo rzadko oglądam pliki mkv większe niż 4GB ( a jeśli tak, to zwykle po ściągnięciu od razu dziele na mniejsze części). Ciekawe czy dałoby się coś wycisnąć z wbudowanego złącza ethernet, aniżeli tylko aktualizacje. Ponoć w USA działa na tym ichniejszy VOD - Netflix. Fajnie by było, gdyby dało się odpalić IPLA czy TVN Player:)
 

andre1305

New member
Sprzęt rzeczywiście dość niezawodny, faktycznie jednak dość ubogi jeśli chodzi o wszelkie dodatki multimedialne. U mnie już dawno służy wyłącznie jako odtwarzacz płyt i nic więcej.
 

leszek2m

New member
Czy odtwarza on oryginalne bluraye z wersjami 3D i 2D na 1 płycie?.
Pojawia mi się napis: 3d experience requires 3d enabled tv and player.
2D odtwarza mi normalnie.Płyty,kopie z 3D także odtwarza.
 

Martin78

New member
YouTube - nie mogę się zalogować

Witam,

YouTube działa, ale od kilku dni nie mogę zalogować się na swoim koncie. Wpisuję na pewno poprawne dane, przy pomocy których bez problemu loguję się na komputerze. Ponowne wgranie firmware'u nie pomogło.

Przy wpisaniu błędnych danych pojawia się komunikat, że login lub hasło są nieprawidłowe. Po wpisaniu właściwych danych pojawia się obracające się kółeczko (jak podczas ładowania), po ok. 2,5 obrotach zatrzymuje się, a następnie po ok. 30-40 sekundach odtwarzacz wyłącza się. Znalazłem w sieci identyczny przypadek na jakimś zagranicznym forum, niestety bez odpowiedzi. Wcześniej byłem zalogowany na swoim koncie i to działało przez jakieś 2 miesiące. Ostatnio na moich oczach nastąpiło samoistne wylogowanie i od tego momentu nie mogę się zalogować ani na swoje konto, ani na inne konto znajomego, który też próbował.

Czy ktoś z Was miał podobny przypadek i wie jak temu zaradzić?
 

saxophonic

New member
Problem z softem

Witajcie, od tygodnia mam problem z odtwarzaczem, po ostatniej aktualizacji (automatyczna,przez sieć ) przestał czytać płyty DVD (oryginalne) jak rownież niektóre Blu-ray ( zwłaszcza te z dodatkami, nie wiem dlaczego akurat te).Zeby było zabawniej płyty DVD-r , czy pliki mkv czyta bez problemu.
Czasami po kilku próbach płytę uda się odczytać. Zauważyłem, ze wraz z oprogramowaniem zmienił się także sterownik, może to on jest winny całego zamieszania ?
Wgrywalem także softy dostępny na stronie LG, ale tez nie pomogło, generalnie odtwarzacz zachowuje się dziwnie, czasami nie działa funkcja "power off" i nie można go wyłączyć, czasami "please wait" trwa bez końca,podobnie jest z funkcją "open/close".
Przed aktualizacja nie było żadnych problemów , czytał wszystko idealnie.
Czy miał ktoś z Was podobne problemy?

Aktualne wersje Softu:
BD370-P
Sterownik H42301
Soft V7.202.00.26

Wgrywalem oprogramowanie:

FIRMWARE UPDATE FOR BD360/BD370 (VER:7.202.00/DATE:2011.10.04)

Special_firmware_for_V3[1][1].886.00.zip 06/10/2011 24,754K
LG_BD_370M.zip 06/10/2011 26,195K


BD370 FIRMWARE UPDATE

Special_firmware_for_V3.886.00.zip 19/02/2010 24,754K
LG_BD_370M_UPG_LG_V7163.zip
 
Ostatnia edycja:

andre1305

New member
Witajcie, od tygodnia mam problem z odtwarzaczem, po ostatniej aktualizacji (automatyczna,przez sieć ) przestał czytać płyty DVD (oryginalne) jak rownież niektóre Blu-ray ( zwłaszcza te z dodatkami, nie wiem dlaczego akurat te).Zeby było zabawniej płyty DVD-r , czy pliki mkv czyta bez problemu.

To dziwne, puszczałem też aktualizację i kompletnie nic nie zauważyłem. Spróbuj zadać pytanie LG, może ktoś się zlituje.
 

balekk

New member
użyj mkvtolnix mkvmarge GUI v3.0.0 musi chodzić

witam, od paru lat używałem tej właśnie wersji oprogramowania i było wszystko ok

od kilku tygodni, większość wstawek filmów jakie ukazują się w sieci, nawet po przepuszczeniu przez ten program (i tą wersję) po prostu nie działa
zwiecha i koniec!
o co chodzi???
wcześniej takie numery zdarzały się w jednym powiedzmy na 50 czy 100 releasów
a teraz dzieje się tak przy większości filmów!?!
 

mar1994

New member
Czy komuś udało się rozwiązać problem niedziałającego od jakiegoś czasu Youtube w BD 370 -P. Sprzęt stoi nieużywany LG mówi że jest po gwarancji a więc go to nie interesuje. Na dodatek nie wiem dlaczego przestał odtwarzać płyty po wgraniu nowego softu.
Co robić , proszę o pomoc.
Odpowiedź w sytylu idź do sklepu i kup następny badziew mnie nie intersuje
 

archie39

New member
W moim BD370 po 6 latach też przestał działać you tube, wygląda to na celową zagrywkę lg. Zmiana softów na starsze nic nie daje. Nie jest to awaria sprzętu tylko odcięcie programowe od you tube (wyświetla się info mogło nastąpić przeciążenie sieci). Stwierdzili, że już pora aby ludzie wymienili sprzęty, ale od tych dziadów już więcej nic nie kupię. Znajomi co mają BD390 mają to samo, porażka. Odnośnie odtwarzania płyt to spróbuj wgrać starszy soft. Na oryginalnym starym sofcie jest możliwość odblokowania regionów.
 

Azael

New member
Hmm bardziej wszelkie problemy z YouTube obwiniałbym Google a nie LG. Owszem Lg mogłoby spróbować nowy soft na którym chodziło by YouTube, ale wskaż mi choć jednego producenta który to robi dla 6 letniego sprzętu

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka
 

afflux

New member
Ktoś próbował wgrać firmware ze strony USA? Zastanawiam się nad tym, ale boję się że mogą być problemy z regionem. U nas jest ver7, a u nich ver8 z 2012
 
Do góry