Lg-bd 570

toroznik

New member
~joshua
plik M2TS aby móc przewijać nie korzystaszz funkcji scan bo faktycznie nie działa tylko na pilocie funkcja display i wjazd na zegarek i tam sobie przewijaj :cool:
~sluuurp
Wifi faktycznie coś siadło po ostatniej aktualizacji
Aktualnie max transfer u mnie 9000-10000 kbit/s router oddalony 3m + 2 sciany żelbeton
Przed aktualizacją szło pełne 18000-19000 kbit/s czyli tyle ile można max wycisnąć z routera 54MB
Testuje to na routerze Linksys z najnowszym Tomato (linux)
Aktualnie musiałem podłaczyć kabel bo filmy gdzie jest wysoki bitrate 15-20mb po wifi strasznie cieło.

Teraz moje pytanko mam plik M2TS z dzwiękiem DTS HD7.1 i pisze że nie obsługiwany format dzwięku :confused:
Przecież ten BD ma wbudowane wszystkie dekodery dzwięku niech ktoś sprawdzi jak jest
Z normalną ścieżką DD2.0 DTS odtwarza
 

Milo

New member
Witam zmieniłem laptopa i mam teraz problem z połączeniem się LG do komputera.Przedtem gdy utworzyłem 2 konto w windowsie bez problemu mogłem sie logowac na udostepniony dysk i ogladac wszystko z niego na LG. Teraz gdy wpisuje login i hasło nic sie nie dzieje nawet nie pokazuje ze jest zły login czy kod. Wszystko jest ustawione tak jak na poprzednim komputerze. Chodzi mi o podłączenie bezprzewodowe. Co sie może dziać ??
 

d_omin

New member
Witam,
Czy w tym playerku jest dostępna Ipla? Jak wygląda ten sprzęt w konfrontacji np. z Samsungiem C5500?
Pozdrawiam
 

IrD

New member
Przy próbie otwarcia udostępnionego katalogu w sieci domowej pojawia mi się okienko logowania. Trzeba wpisać ID i hasło. Wie ktoś może o co chodzi z ID. Czy chodzi o nazwę użytkownika, czy sieci, itp.
 

magda89

New member
Czy wie ktoś jak w plikach m2ts uruchomić ścieżkę dzwiękową z ploskim lektorem, na komputerze idzie dźwięk poprawnie a na odtwarzaczu nie, niby pokazuje że jest druga ścieżka dzwiękowa oprócz oryginalnej ale nie można na nią przełączyć. Pozdrawiam Magda89
 

korbennn

New member
Czy ma ktoś podobnie?
Od ostatniego update'u softu /jakoś grudzień 2011?/ w DVD wydanych przez Warner/Galapagos szczególnie zauważalne skoki podczas przejścia z jednego rozdziału w kolejny, zaczynam mieć tego serdecznie dość - czy spróbować wrzucić soft tym razem z pendrive'a czy może lepiej wrócić do starszego? Czy w ogóle dostępne są wcześniejsze wersje?
 

Kiluk

New member
Witajcie. mam od jakiegoś czasu tego BD wszystko niby działa, ale czy da sie zmienić rozdzielczość filmów z youtube?
Wiem że film jest w 1080p a mi odtwarza w najgorszej jakości.

kiluk
 
Do góry