Lg-bd 570

Milo

New member
Tak, wpisałem tylko klucz zabezpieczenia netu i to wszystko. Odtwarzacz jak włączę ikonkę Łącze domowe wyświetla moja nazwę komputera i sieci.

Ja mam tak samo.

hassan napisał:
Czy widzisz napisy w menu odtwarzacza? LG twierdzi, że napisy są niewidoczne, ale powinny być odtwarzane jeśli nazwa i format będą OK
Plik srt sciagam ze strony daje taka samą nazwe jak ma film i wszystko działa.
 

irzi

Member
Witam wszystkich użytkowników LG-bd 570. Przymierzam się do jego zakupu bo wiele dobrego o nim słyszalem.

jedna rzecz mnie nurtuje - mam w domu na pietrze router podpięty do sieci Netia i bezprzewodowo mam internet w komputerze na 2 piętrze piętrze. LG bedzie też na 1 piętrze ale 2 pokoje od routera. Rozumiem że LG będzie go widział i bedzie internet w tym odtwrzaczu Blyray. Ale co zrobic by ten LG widział mój komputer i bezprzewodowo się z nim łączył i żebym mógł z poziomu LG przegladać dysk komputera i na nim je ogladać by nie chodzic z pendrivem czy dyskiem twardym !
Pozdrawiam
 

Milo

New member
Witam wszystkich użytkowników LG-bd 570. Przymierzam się do jego zakupu bo wiele dobrego o nim słyszalem.

jedna rzecz mnie nurtuje - mam w domu na pietrze router podpięty do sieci Netia i bezprzewodowo mam internet w komputerze na 2 piętrze piętrze. LG bedzie też na 1 piętrze ale 2 pokoje od routera. Rozumiem że LG będzie go widział i bedzie internet w tym odtwrzaczu Blyray. Ale co zrobic by ten LG widział mój komputer i bezprzewodowo się z nim łączył i żebym mógł z poziomu LG przegladać dysk komputera i na nim je ogladać by nie chodzic z pendrivem czy dyskiem twardym !
Pozdrawiam

Udostepnic cały dysk.
 

korbennn

New member
Prośba o wyjaśnienie...

1] jak to jest z tym upscalingiem? samoczynnie się włancza? gdzie operujemy tą funkcją?

2] czy zawsze dokonujecie aktualizacji playera? mamy jakieś info na temat przewagi najnowszego softu nad starszym lub eventualnymi zgrzytami skutecznie zniechęcającymi przed instalacją?

bo zapewne powrotu do wcześniejszej wersji już nie będzie...
 
Ostatnia edycja:

Masta

New member
Mam pytanko
Posiadam już od jakiegoś czasu BD570 jest on połączony z netem przez WIFI
Router stoi jakieś 10/12m od odtwarzacza i jak włączam youtube i chcę zapodać jakiś film to zazwyczaj wyskakuje że jest przeciążony net czy coś w tym stylu.
Router to D-Link DIR-655 ma on 3 antenki.. i jest mocny. W tym samym pokoju mam komputer i w nim nie ma żadnego problemu z wifi.
Internet mam szybki.. 24mb i zazwyczaj włączone dwa komputery w domu.

pozdro

P.S czemu muszę wszystkie wypowiedzi czytać od tyłu??!
 
Ostatnia edycja:

kruczy6

New member
nieprawidłowy format zdjęć...

Jako że pierwszy raz się pojawiam na forum - witam wszystkich.
Od niedawna jestem właścicielem tytułowego odtwarzacza i chcę się dowiedzieć jak ten odtwarzacz wyświetla zdjęcia. U mnie problem tkwi w tym że zdjęcia są ściśnięte tzn z obu stron tv są czarne pasy i żadne zmiany formatu nie mają na to wpływu (niezależnie czy z płyty, USB czy przez sieć). Dodam że mam podłączony z wyjścia VIDEO OUT do telewizora (tv jeszcze stary kineskop, ale już niedługo). Nie wiem dlaczego tak się dzieje, czy ma na to wpływ wyjście z jakiego oglądamy obrazy bo ustawienia próbowałem już chyba wszystkie. Proszę o pomoc bo może z moim egzemplarzem coś nie tak, jakby ktoś z użytkowników sprawdził jak jego odtwarzacz wyświetla zdjęcia z VIDEO OUT byłbym wdzięczny.
 

joshua

New member
Witam,

Od paru dni używam tego cuda - i mam już kilka pytań:
- jak wygląda obsługa plików M2TS? Niby odtwarza, ale nie da się przewijać - czy to normalne? Nie ma jakiegoś sposobu na to - dodanie jakichś indeksów w plikach lub coś w tym rodzaju?
- bardzo mnie wkurzyło to, że wprowadzanie tekstów jest rozwiązane koszmarną klawiaturką ekranową - myślałem że literki przy klawiszach numerycznych są po to by wprowadzać teksty jak w telefonie... Czy nie ma innej możliwości wprowadzania tekstów? W zasadzie jedyną rzeczą która sprawiała że się wahałem między BD570 a playstation to możliwość podłączenia klawiatury BT do tego drugiego...

Pozdrawiam,
--
Jacek
 

kruczy6

New member
Ależ właśnie te literki przy klawiszach numerycznych są po to by wprowadzać teksty jak w telefonie..., i jak najbardziej to działa.
 

kruczy6

New member
No panowie a instrukcja to gdzie ?
Aby zmienić tryb wprowadzania tekstu trzeba nacisnąć ŻÓŁTY PRZYCISK (Y), zmienia on tryb wirtualnej klawiatury na tryb bloku klawiszy i odwrotnie.
 
Do góry