LG 60PK950 vs 60PX950 czy czekać 60PZ950

TouaregPaweł

New member
Zamówiłem 01.04. po starej cenie, mam nadzieję, że cena mojego zamówienia nie ulegnie zmianie. Też mam Status zamówienia: Zamówienie jest przygotowywane do wysy?ki.
 
Ostatnia edycja:

TouaregPaweł

New member
Numer przesyłki jest, planowana data dostarczenia 06.04.:( Potwierdzono też kwotę pobrania ok. 7450 :-D

Teraz na stronie przewoźnika (firma Raben) jest komunikat: "Zmiana daty dostawy." ?
 
Ostatnia edycja:

krzych4212

New member
ja dostałem takie info:
Szanowni Państwo, w dniu 11-04-06 18:00, firma redcoon Polska Sp. z o.o. nadała do Państwa przesyłkę/i o nr:

na rabenie też mam komunikat zmiana daty dostawy
 

krzych4212

New member
w rabenie dostałem info że oni jeszcze nie mają przesyłki do mnie, ale że redcon jest ich dużym klientem i sam nadaje nr listów przewozowych. W redcon nadają nr przesyłki i wysyłają mail średnio 1-2 dni wczesniej niż dostarczają towar do rabena w celu rozwiezienia.

Bądźcie czujni - wróg czuwa :)

PS.
Dobrze że do swojej wysłużonej plazmy nie strzelałem jeszcze z dubeltówki :)
 

maciekmm

Member
Na to wyglada ze niestety nikt jeszcze fizycznie nie otrzymal przesylki... Z moim zamowieniem wogole nie wiadomo co sie dzieje. Caly czas jest "przygotowywane" ...
 

maciekmm

Member
W koncu dostalem nr listu przewozowego. Moj TV zostanie wyslany firma UPS. Planowana data doreczenia to 11.04.2011. Mam nadzieje ze towar dojedzie "caly i zdrowy"...
 

Geezer

New member
W koncu dostalem nr listu przewozowego. Moj TV zostanie wyslany firma UPS. Planowana data doreczenia to 11.04.2011. Mam nadzieje ze towar dojedzie "caly i zdrowy"...

Zmienili jednak RABENa na UPS ?! W przeszłości wszystko wysyłali UPS...
TV jakie jedyni (albo nieliczni) w PL sami pakują na palety (karton w pionie) i wówczas przekazują kurierowi co gwarantuje bezpieczeństwo przesyłki.

A z tym długim procesem "przygotowywania do wysyłki" i "przekazywania kurierowi" to redcoon już tak ma. Sami wystawiają nr listu przewozowego w systemie UPS/RABEN i często mija 3-4 dni zanim paczka wyjeżdża z Bydgoszczy.
 

TouaregPaweł

New member
Telewizor zamówiłem w zestawie z wieszakiem, telewizor wysłali przez Raben, a wieszak osobno przez UPS (wysłano przed chwilą bez dodatkowych kosztów wysyłki).
Mam do was pytanie jaki odtwarzacz blu ray polecacie do 3D, czy może wystarczy mi posiadane już Ps3 (Fat)?
 
Ostatnia edycja:

maciekmm

Member
Nie mam pojecia dlaczego moj TV jedzie UPSem a innych Rabenem. Moze z powodu rozmiaru (50 a nie 60' ) ? Teraz pozostaje czekac do poniedzialku... :)

Ja tez zamowilem TV z wieszakiem. Wieszak rowniez jedzie UPSem ...
 
Do góry