LG 50PQ3000 mod na 50PQ6000

kan32

New member
Witam wszystkich,jestem nowy na tym forum.Kupiłem LG 42 PQ 3000 oczywiście jestem zainteresowany odblokowaniem usb.U mnie jest brak możliwości wejścia w menu serwisowe,przetestowałem wszystkie kombinacje z pilotem i nic.Noki nie posiadam program w moim lg to v3.40.0,czytałem że jest możliwość wgrania innego softu przez pena,czy ktoś wie skąd go ściągnąć lub w jaki inny sposób dostać się do tego menu serwisowego.Szwagier ma 50 PS lub Sp3000 i bez problemu odblokowaliśmy.Dzięki za odpowiedzi .....
 

manius11

New member
Niestety nie można przez pena ani usb. Jest tam port serwisowy z tyłu ale radził bym tam nie grzebać. Proponuje pożyczyć noki od kogoś bo to operacja na jeden raz nie musi to być taka jak moja N95 może to być inny model aby tylko był 3 generacji albo poszukać Psilocka dla LG w necie ale raczej wątpię żeby był. Mój sposób jest na 100% działający mi działało juniorowi działa inni pobierają tzn też chyba działa warto spróbować od kogoś fona pożyczyć
 

kan32

New member
ok.będe próbował dalej, dzieki za info-na allegro ktoś wystawił piloty serwisowe do lg;co otm myślicie?
 

manius11

New member
Masz tą samą wersję softu co ja. Nokią na pewno da radę. Co do pilotów z allegro to jest pewne bo nie wiadomo czy one pracują na takiej częstotliwości co LG telefon jest uniwersalny bo jak nie działa na takiej to dajemy inną i prędzej czy później trafimy że zadziała.
Poza tym jak już wspominałem to operacja na jeden raz także nie warto kupować pilota specjalnie.

A i przypominam że grzebanie tam wiąże się z utratą gwarancji!!!
Wygląda to w ten sposób że jak odblokujemy tam np USB to tam jest jako włączone a jak nam np wysiądzie matyrca to mamy ten problem żeby w ciemno przełączyć ustawienia na takie jak były to wtedy nikt się nie kapnie. Należy o tym pamiętać.

A już tak poza tematem to do swojego LG mam podpięty dysk sieciowy. Bobrze dobrze działa wreszcie LG pomyślało o tym:popcorn:
 

pij

New member
Od ponad roku oglądam na LG PQ3000 divxy z dysku USB. Ostatnio jednak pojawił się problem. Odtwarzając niektóre filmy po kilku minutach wywala do menu wyboru pliku do odtwarzania ( po ponownej próbie odtworzenia wywala dokładnie w tym samym miejscu). Ktoś się spotkał z takim problemem??
Na kompie jest wszystko ok.
Dzieje się tak zarówno na pełnometrażowych filmach, jak i na krótszych (seriale). Czy ma to coś wspólnego z jakimś kodekiem, kompresją? Ale wtedy nie odtwarzałby chyba w ogóle?
 
Do góry