LG 50pg6000, 42pg6000 - wszystko o serii pg6000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nie załapałem ? Rozumiem że coś sugerujesz .
Zwróć uwagę że wybór zależy od środków finansowych którymi dysponuje kupujący. To jest jest dla jednego słabe np - Skoda auto dla właściciela Murcielago , dla innego jest spełnieniem marzenia.
 

ulysse

New member
Panowie kiki na tym forum robi ogromną robotę. Porady testy itd. a, że sprzedaje telewizory to tylko z korzyscią dla forum bo mam je cały czas przed oczami i nie są to recenzje typu przyjechał TV na 3 dni i musieli go przetestować. Zreszta ja sam nie widzę wpływu, żadnych siły wyższych na jego porady. W sklepie audioviedo można kupić telewizory kilku producentów i wśród nich są LG więc czegoś tu nie rozumiem czego się czepiacie ? Poczekajcie chwilkę, sam się niecierpliwię ale skoro Kiki powiedział, że recenzja będzie to będzię. PG6000 jest nowym telewizorem więc przez pierwszy tydzien czy dwa będą problemy z jego dostępnościa. A wy już doszukujecie się "układów".
 

pruszków

New member
Kiki, bez urazy nic nie sugeruje. Ciężko testuje sie sprzet którym sie obraca.
A jeżeli Skoda jest słaba to napisz tak ,jak jest. To klient niech juz wybiera czy bedzie zadowolony lub nie. Jeśli cos jest słabe to trzeba to wyraźnie powiedzieć. Tutaj ludziska chcą się konkretnie dowiedziec czy zawracać sobie czymś głowe czy nie.
Poza tym test panas pv8 do py85 to chyba mała wpadka. Po tym zestawieniu dobry zakup dla forumowiczów bedzie pv80 i py85. Chyba o to chodziło testującemu. Wiem,wiem masz zamiar zrobic teraz to co powinno byc na poczatku, czyli pv80 z py85. Tylko ze teraz jest po herbacie,fama poszła...,a interes sie kręci. Tylko nie odpisuj ze nie załapałeś.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
pruszków - testy są ciężkie same w sobie. Ale problem nie jest z test / tu potrzeba jest dużo czasu wolnego/ problem jest dostępnością produktów.
Poprostu musisz je kupić sam . Jeśli są na rynku to się da załatwić. ALe sklepy sprzedające powietrze piszą że mają - a nie mają - to jest problem.
Więc muszę czekać na dostawę ot i cała sensacja.
Pozatym nie znam firmy na świecie która miałaby w sprzedaży wszystko - takiego supermarketu jeszcze nie wybudowano.
Każdy zaś chciałby mieć test i informację zaraz - mimo że towar nie jest dostępny.
Pokazana było tylko różnica PY 85 i PV 8 - bo ludzie się pytają czy wogóle warto dopłacać . Twierdzą że w marketach informują że tanie niczym się nie różnią od drogich .
Porównanie zaś PY 85, PV 80 , Kuro dopiero nas czeka :D
 
Ostatnia edycja:

pruszków

New member
Ok. jeżeli w marketach pie..ą takie głupoty to rzeczywiście potrzebny jest dla ludzi taki test:)
Swoją drogą na zdjęciach LG dla mnie rewelacja.
 

ulysse

New member
Czytałem tą recenzję wczoraj. I jestem jeszcze bardziej pozytywnie nastawiony do tego LG. Piszą, że poziom czerni jest bliski Pioneerowi:D
narzekają na to, że matryca jest HDReady a nie FullHD ale z mojej odległości to i tak nie ma znaczenia.
 

polls

Member
Dziś przywieźli tv do Saturna CH Arkadia miałem okazje sie nim pobawić
Kilka spostrzeżeń
HD
szczegółowość reprodukcji ok, płynność ok,Paleta kolorów robi wrażenie,tv gra bardzo ostro,Czerń :)
Sygnal SD to niestety już nie taka rewelacja słabo radził sobie z szybkimi scenami raczej skokowo to samo sie tyczy paska informacyjnego na tvp info
w porownaniu z 42Q91H kiepsko to wyglądało.
Czerń tak jak piszą koledzy prawie pioneer naprawdę czarny jest czarny
Kolory raczej plastyczne niż naturalne
Design jak dla mnie rewelacja obudowa i ekran to jednolita tafla, wygląda to naprawdę super
 

czytelnik

New member
50 PG 6000 jest jużna ceneo za 5290, ciekawe czy to początek poważnego zjazdu ceny w dół czy będzie stabilizacj ana tym poziomie ?????

Pomimo bardzo dobrych recenzji z uwagi na to, że to jednak LG oczekiwałbym jednak ceny niższej tym bardziej, że Panasonic zastępuje stare modele nowymi w identycznej lub niższej cenie. Tymczasem poprzednik LG Pc51 jest poniżej 4 tyś, panasonicki PV70 i PV 7 tez coś koło tego, Samsung 50 Q91 też zjechał na 4500 (z 5300 w marcu, a 42 poniżej 3000 zł.


A testu jak nie było tak nie ma

Portoone podaje, że ma 50 PG 6000 na stanie i ma najniższą cenę.
 

ulysse

New member
A widzisz kolego jakaś alternatywę w tym momencie dla tego LG ?
Do przyszłego tyg czekam i zamawiam go. Bo na 50PV8 się chyba nie doczekam a innej alternatywy nie widzę. Rozglądałem się za jakimiś nowymi samsungami ale też jeszcze nic nie słychać o nich. Chyba, że macie jakieś inne pomysły ??

Przeczytałem do tej pory 3 zagraniczne recenzje i każda była pozytywna więc raczej jest to dobry TV... Tylko zastanawiam się czemu w pixmani jest model PG6500 i jest tańszy a obsługuje już MPEG-4.
 

ulysse

New member
Maj to już za długo od lutego czekam :D Myślę, że LG nie będzie takim złym wyborem. Zobaczę czy pojawi się Panas 50PV8 i jakie będzie miał recenzje. Cene też powinien mieć mniejsza sporo około 4500 zł a w takim wypadku miałbym jeszcze na amplituner... :) Tak więc czekam do 22 Kwietnia i wtedy jeśli nie będzie PV8 to kupuję LG :)
 

szbr

New member
Dzisiaj wieczorem włączam 50pg6000:)

Witam, widzę że macie problemy z tym 50pg6000, sam czekałem na niego 3tyg. kupiłem na allegro u buyer100 (obecnie chyba najtaniej 5250zł do tego rabaty za zwłokę:-D Dopiero wieczorem będę miał czas na podłączenie sprzętu to jutro napiszę conieco ale jestem laikiem w tej materii więc będą to tylko odczucia amatora:p Jeśli ktoś będzie miał pytania w miarę możliwości odpowiem...8)
 

ulysse

New member
Coś więcej kolego na ten temat możesz powiedzieć ? Bo z tego co czytałem to porównywalna jest czerń. Może coś więcej wiesz na temat tego telewizora ? Widziałeś go w akcji ?
 
Do góry