LG 50pg6000, 42pg6000 - wszystko o serii pg6000

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
napisałem do sklepów internetowych które ponoć mają. Chcemy kupić - ale dostałem na razie same odmowne odpowiedzi. Nie mają i będą mieli za kilka tygodni.
Proszę wskazać sprawdzone źródło . Kupimy i staną do porównań.
 

przemo007

New member
Przede wszystkim Witam ! Widzę , że nie jestem sam z problemem. Już byłem nastawiony na PV80, a tu ktos zasiał ziarno niepewności zwane "LG" Mam nadzieję , że KIKI rozwieje pewne wątpliwości.
 

ar2

Wsparcie
Członek Załogi
HD Squad
StaniB napisał:
Witam,
no i nie zapominajmy ze to model z THX !!

Niestety logo THX zaczęło sprzedawać się za kasę i dzisiaj praktycznie nic nie znaczy.

Pomiary kontrastu - oczywiście marketing, aczkolwiek sam telewizor na dobrym sygnale gra dobrze.
 

MarcusGawin

New member
Fajnie byloby zobaczyć test 42-ki z PV80(Panas),chłopaki pośpieszcie się troche,chyba mieszkamy w Europie :hmm:,Niemcy już sobie oglądają a u nas cichutko:(
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
tu też mi napisali że nie ma i że za dwa tygdnie. Mam to na piśmie.
Może uda mi się wcześniej gdzie indziej.
 

czytelnik

New member
http://www.rtvmedia.pl/produkt-p-LG 50PG6000,0.html

powyżej 50 cali ze wskazanym przez sklep czasem dostawy 1-3 dni

42 cale były w linku do aukcji na allegro, sklepu, który faktycznie ma obcenie najtaniej te TV (jak wystawia na aukcji to znaczy, że z pewnością są dostępne) - sprzedaje jakiś sklep więce pewnie bez pośrednictwa allegro też.

Swoją drogą dokąd TV nie są dostępne na stanach magazynowych sklepu ceny są chyba zawyżone o kilkaset złotych (tak było niedawno z panasonikiem pv80).

No ale my czekamy na test, na zagranicznych forach piszą, że tym razem jest to nowa jakość w telewizorach LG. Testy pokażą jak jest naprawdę.
 

WilkuWroclaw

New member
.

Widziałem ta plazme LG50PG6000 w mediamarkt -wrocław bielany, w poniedzialek juz tam byla, nie pamietam ceny niestety, ale grala bardzo ladnie, chyba lepeij niz panas 37pv80 ktory stal troche dalej i niemozliwe bylo bezposrednie porownanie. plazmy mialy tez zapuszczone inne materialy HD a w HD wszystko wyglada ladnie
 

jacbl

New member
W EURO AGD w Kielcach stoją obok siebie 42pg6000 i 42pv80. Obraz jest puszczony ten sam (jakis program muzyczny z satelity, SD) i na LG wydaje się być znacznie ładniejszy: znacznie ostrzejszy (najlepiej widac to na animowanym logo stacji oraz przesuwających sie napisach) poziom czerni też wydaje się być głębszy i bardziej plastyczna kolorystyka. Ceny obu modeli w tym sklepie podobne ok. 4700 pln. MOim zdaniem przy podobnych cenach LG górą.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
dziś nie miałem czasu sprawdzić dostępności , ale Ci u których zamawiałem też nie napisali że są !! . Ale jutro sprawdzę jeśli są - za cztery / bo jest weekend/ dni na forum będzie i test i porównanie z plazmą Panasonica .
 

masloww

New member
Bez reklam
a czemu kiki nie masz tego tv w swoim sklepie i kupujesz go u konkurecji?
obawiam się że w takim przypadku to z góry wiemy kto będzie zwycięzcą
 

jtd

New member
Bez reklam
A ja zrobilem sobie porownie 42PG6000 z samsungiem Q91 w EURO RTVAGD. Roznica klas! Czern, jasnosc, wyrazistosc rewelacja. Jakosc LG w takiej cenie musi podbic rynek!
 

pruszków

New member
kiki napisał:
Nie bądź Pytją i nie przesadzaj :hmm:
.
Myślę że masloww jednak ma troche, a może i troche wiecej racji. Nikt nie robi nic bezinteresownie. Twoje testy Kiki są zawsze tak opisane,ze dany TV jest gorszy (lepszy) w tym lub innym parametrze. A na koncu konkluzja jest jedna -generalnie niezły TV, mozna brać.
pzdr
 
Do góry