LG 42PJ350, Panasonic TX-P42X20E czy LG42PJ550

mike127

New member
Odtwarzanie filmów z karty sd

Witam, czy na plazmie TX-P42X20E da się odtwarzyć z karty sd filmy przekonwertowane z avi na mpeg2?
 

brio11

New member
Podłącze się pod temat. Również zastanawiam się nad zakupem któregoś z tych TV. Byłem już w sumie nastawiony na panasa, ale przeczytałem wątek o nim na forum i mam mieszane uczucia. Oba LG są chwalone, nie wiem już co zrobić. Do tv będzie podłączone kino domowe, ps3, sygnał analogowy(będę korzystał z DVB-t, łapie 13 programów)
 

pinok

New member
Kupiłem 50PK350 i jestem bardzo zadowolony.
Po miesiącu użytkowania powidoków nie ma żadnych mimo zostawiania na kilka godzin jednego programu.
Przy idealnej ciszy w nocy słychać bzyczenie, im jaśniejszy obraz tym głośniejsze.
Ale co mnie najbardziej dziwi to że kanały SD wyglądają rewelacyjnie mimo tak dużego ekranu.
 

Petru23

Banned
Najlepsze z tego wszystkiego jest fakt że mój bliski znajomy ,kupił miesiąc temu Panasonika TX-P42X20E w cenie promocyjnej :hihi:dlatego również brałem go pod uwagę, gdyż mgłę go nieźle przetestować. Więc jak był wczoraj u mnie to mu szczęka opadła , jak można wyciągnąć piękny obraz z plazmy . Dobrze że jest szczery i nie trwał przy opinii że panas jest jednie słusznym wyborem , ze gdyby nie mineło tyle dni to by w te pędy leciał go wymieniać, wszystko jedno na co byle nie na Panasonika.

a kolega ustawiał obraz czy właczył i tak pozostawił? Ja nad x20 musialem spędzić kilka dni na zabawach z ustawieniami obrazu... ale teraz kto nie przyjdzie to mu szczena opada. A przychodza właściciele różnych TV, tańszych, droższych, mniej lub bardziej markowych... także, jak sobie ustawisz tak będziesz miał :razz:
Zapraszam do mnie, zobaczysz jak możne wyglądać obraz w innym TV niż masz Ty. A nuż się zdziwisz

także spokojnie, bez podniety. I uwierz, nie masz najlepszej plazmy na świecie ;)
 
Ostatnia edycja:

alowy

New member
Dzien dobry.
mam pytanie czym rozni sie Lg42pj350 od Lg42pj550 czy oba mają odswiezanie po 600hzi czy ktorys z nich ma tuner dvb do telewizji naziemnej.ktorego wybrac z tych dwoch ewentualnie cos podobnego.
z gory dziekuje i pozdrawiam
 
Do góry