Lg 42pj350

krzysiek_kluczn

New member
Na początek pozdrawiam wszystkich.
Wlaśnie 3 godziny temu kupiłem 42pj350 w MM za 1649zł. Powiem wam tak że za tą cenę super TV. Oglądam na razie na fabrycznych ustawieniach. Sygnał kablówka analogowa UPC, a o to chodziło mi najbardziej jest bardzo dobry. Cyfrowa UPC jest jeszcze lepiej. Oglądałem przez chwilkę divx oczywiście z dvd bo pj350 nie odtwarza filmów, obraz bardzo dobry. Wygląd TV po prostu super.
A teraz to na co narzekają niekturzy, tafla szkła odbija wszystko ale mi osobiscie to nie przeszkadza, a telewizor stoi na przeciwko lustrzanej szafy. Przez tyle lat miałem 29cali CRT SAMSUNG SLIM i było tak samo.
Obsługa TV dziecinnie prosta.

Od samego początku byłem nastawiony na plazmę 42' panasa hd-redy, jakiś miesiąc temu przestawiłem się na model panasa g20, zacząłem zbierać kasą i o żadnym LG nawet nie myślałem. Powiem tak, za taką kasę naprawdę super TV.
Miałem okazję bawić się w warunkach domowych plazmą panasonica 42 PZ??? i mogę powiedzieć że obraz w pj350 jest znacznie lepszy.

polecam wszystkim niezdecydowanym.
Więcej o tym tv napiszę jak troszkę więcej potestuję.
 

krzysiek_kluczn

New member
Dodam jeszcze że TV oglądam z odległości 1,5m do max 2,3m.
Jeszcze jedno, nie rozumiem dlaczego nie robią srebrnych ramek tylko same czarne. Razem z moją żoną byliśmy nastawieni na srebrną plazmę Panasonic 42G20es, ale jest masakra z jej dostępnością. Gdyby ten PJ350 był srebrny to telewizorek dostał by odemnie ocenę 6/6.;-)
 

krzysiek_kluczn

New member
jakość obrazu

Wczoraj regulowałem troszkę kolorki dla DVD, korzystałem z plansz testowych. Po krótkiej zabawie z kolorami, wieczorkiem razem z żoną oglądneliśmy sobie AVATARa DVD, powiem wam że było cudnie. Muszę pobawić się jeszcze z kolorkami na sygnale z kablówki UPC, ale jest bardzo trudno bo co program to inne kolory.
 

vortexx

Member
Krzysiek kluczn zastanawiam się nad kupnem plazmy 42 pj 550 i będę oglądał z takiej odległości co Ty to jest max 2,3m z sygnałem analogowym z UPC i zastanawiam się czy przy tym sygnale i tej odległości nie widać za bardzo wad takiego sygnału.Napisz jakie ty masz wrażenia i czy mógłbyś wstawić kilka fotek z widokiem najgorszej jakości kanałów.Oglądałem ten tv w sklepie także z analoga UPC oraz przez usb z pena oraz z hdd i jak dla mnie obraz był na analogu w miarę ok a z pena i hdd to obraz był świetny.
Miałem tylko jeden problem przy odtwarzaniu przez usb-głośność musiała być ustawiona na max i tak musiałem się wsłuchiwać by coś zrozumieć,natomias przy oglądaniu analoga UPC dzwięk był normalny.Ponoć można to wyregulować w ustawieniach.Przy odtważaniu tego samego materiału z pena jak i hdd na stacjonarnej nagrywarce LG dzwięk był ok.Wiem że Twój tv nie ma wejścia usb ale może miałeś okazję sprawdzić to na innym tv tj.pj550.Pozdrawiam vortexx
 
Do góry