Lg 42lm640s

melinek11

New member
Wypisze ktoś różnice pomiędzy 620s a 640s- to jakaś ulepszona wersja 620s?? bo niby jest w promocji za 3tys. choć w RTVAGD jest za 4700 na zachodzie w przeliczeniu tez kosztuje koło 4600-4800 a 620s jest za 3500.. wiec troche to podejrzane.. niby model wyższy ale cena nielogiczna wręcz!
 

Stanley

Member
Bez reklam
camcoo.com/?p=lg_42lm620_s
camcoo.com/?p=lg_42lm640_s

Z tego opisu wynika że 640 ma HDMI 1.3, a 620ma 1.4,
hmm dziwne

Jakaś bzdura**. Skoro telewizor jest 3D, czyli powinien odtwarzać 3D także ze źródeł zewnętrznych (np. z BD 3D), a do tego jest potrzebny port 1.4. Patrz specyfikacje HDMI:
HDMI

Przed chwilą, po paru minutach poszukiwań metodą chybił-trafił na oficjalnych stronach LG, znalazłem specyfikację LM640 we Francji. Jak byk jest v1.4:

Cinema 3D Smart TV LG 42LM640S - Découvrir la Cinema 3D Smart TV LG 42LM640S


Pozdrawiam -

Stanley

P.S. ** strony sklepów, testów, newsów, recenzji, itp., często zawierają mniej lub bardziej świadome błędy. Dlatego szukając danych technicznych, zawsze staram się dotrzeć do materiałów producentów, chociaż i tam pomyłki są niewykluczone, lecz zwykle rzadsze.
 
Ostatnia edycja:

melinek11

New member
po krótce można powiedzieć że "kiki" w tescie ujął że wszystko jest super prócz płynności bocznej.. płynność pionowa i skośna jest super a boczna do du... nazwany ze byłby jest mistrzem gdyby nie to... tylko czy ta kwestia rzeczywiscie tak znacząco wpływa na obraz.. czy w ogóle jest ktokolwiek to zobaczyć bez gruntownych testów??
bardzo mnie ciekawi wypowiedz "normalnego" uzytkownika :)
 

kasia1989

New member
Posiadam LG47 670 i nie mam zadnych zastrzeżen.Telewizorek swieci bardzo ladnie i opcje multimedialne super.Filmy 3 D tez.Porównywalem z innymi tv i ten moimzdaniem swiecil najlepiej.Myslę,ze duzo zalezy od subiektywnych opinii i osobistych przekonań
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko zależy jakie miałeś do tej pory telewizory i jaką masz wrażliwość na różne elementy.
Jutro zrobię film z tej płynności z LG i np z Philipsa.
 

melinek11

New member
Wszystko zależy jakie miałeś do tej pory telewizory i jaką masz wrażliwość na różne elementy.
Jutro zrobię film z tej płynności z LG i np z Philipsa.
jesli juz sie fatygujesz to zrob test płynności LG LM640S i Panasonica ET5E.. jak juz porównywać to podobne modele.. z pass 3D.. a dodatkowo w Panasonicu siedzi matryca IPS LED od LG wiec ciekawe czy bedzie różnica..
Philips to moim zdaniem inna bajka..
 

azn3

New member
Witam

Nie mogę znaleźć nigdzie w specyfikacjach, czy da radę podłączyć Cyfrę+ bezpośrednio z talerza? Widzę, że Common Interface posiada. :)

Pozdrawiam
 

wesyr

Member
Czy ktoś próbował firmware V04.01.63 ?
Widzę, że jest datowany na 24.08.2012 (po rozpakowaniu), więc może coś poprawili ?

Pytam, bo zamierzam zakupić ten TV :)
 

Perw

New member
Potrzebuje zewnętrznego modułu, wbudowane są od 660 wzwyż.

Właśnie nie byłem pewny więc oprócz postu na forum postanowiłem że napiszę bezpośredni do Działu Obsługi Klienta firmy LG Electronics, i piskus:grin: gdyż ostrzymałem następjącą odpowiedz "Uprzejmie informujemy, iż telewizor LM640S nie wymaga dodatkowego odbiornika RF do obsługi pilota Magic Motion." także kto ma rację ?:roll:

P.S Czy ktoś może mi wyjaśnić jak włączyć tryb pokazowy/sklepowy ?

Pozdrawiam
 

rychu

New member
Przecież do tego modelu nie jest dołączony pilot RM. Skoro nie jest dołączony, to trzeba go kupić, a jak go kupisz to w pudełku dostaniesz pilot i odbiornik RF, więc w czym problem?

Tryb sklepowy się włącza: Settings->Opcje->Ustawienia trybu: w sklepie/demo
 
Do góry