Lg 42lm640s

rychu

New member
Przed rozpoczęciem ceremonii zakończenia Igrzysk, zobaczyłem reklamę tego modelu w sieci Neonet - cena 2999zł. W pierwszej chwili myślałem, ze to reklama mojego 620S ale na ostatniej stronie ich gazetki znalazłem informację, że to nowość i odczytałem numerki.
Ma wbudowanie Wi-Fi i cienką ramkę jak 660/670.
Czy różni się jeszcze czymś w stosunku do 620S? Bo na stronie LG go jeszcze nie ma :)
 

Stanley

Member
Bez reklam
Napisz na PW dostaniesz info.

Czy to taka wielka tajemnica? Nie można wrzucić dla wszystkich na forum?
Też jestem zainteresowany tym modelem, oraz różnic/podobieństw z 620 i 660/670. Wnioskuję, że jest to coś pośredniego. W ostatniej gazetce Neonetu mają go za 2849-, plus pilot Magic z 1zł.

Co do stron LG: odnoszę wrażenie, że nie bardzo nadążają z wiedzą o tym, co produkuje ich firma ;-) Np. bodaj w kwietniu w "moim" MM pojawił się 47LM860V, a na stronach (przynajmniej polskich) chyba z dobry miesiąc później.
 
Ostatnia edycja:

sh4rkyq

New member
Również się zastanawiam nad zakupem 42LM640S w neonet. Przeanalizowałem instrukcje obsługi (montażu) tiny. pl/h48dq i w tym modelu brakuje modułu Bluetooth (BM-LDS302) 3.0

Do czego w modelach 660 wzwyż bluetooth jest wykorzystywany ?
 

PLANETA

New member
Też jakoś patrzę na ten model ,i też się zastanawiam nad zakupem ,jakieś opinie by się zdały dane co ma, a czego mu brak ewentualne wady.
 

salek21

New member
czyli co nie da się teoretycznie używać tego pilota?

ps. rozglądam się za lm660s ale model 640s wydaje się różnić tym że ma niby częstotliwość odświeżania 400Hz? czy to jest w ogóle prawda? a może to jest cyfrowa częstotliwość odświeżania akurat podana?
 
Ostatnia edycja:

Adamson_PL_

New member
czyli co nie da się teoretycznie używać tego pilota?

ps. rozglądam się za lm660s ale model 640s wydaje się różnić tym że ma niby częstotliwość odświeżania 400Hz? czy to jest w ogóle prawda? a może to jest cyfrowa częstotliwość odświeżania akurat podana?

Pewnie do 640s za złotówkę dodają pilota z nadajnikiem na USB (zajmie na stałe jeden port).

Te 400Hz odnosi się nie do prędkości fizycznego odświeżania matrycy, ale do Motion Clarity Index (czyli tak zwane skanowanie).
 

Karpaj

New member
Bez reklam
LG serii LM6xx ma 100hz matrycę, reszta to sztuczne podbijanie.
LM640 ma Upscaler Plus, a LM620 na Upscaler Basic
620 ma też minimalnie mniejsze zużycie energii. 640 za to am wbudowane Wi-Fi. No i w 640 macie tego pilota za 1zł. Więcej różnic nie ma :)
 

enceladus

Banned
Nie rozumiem fenomenu LCD-ków firmy LG.
Słaba czerń, słaby kontrast, słaba rozdzielczość obrazu ruchomego.
Nawet TruMotion tego nie zmienia.
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
620 ma też minimalnie mniejsze zużycie energii. 640 za to am wbudowane Wi-Fi. No i w 640 macie tego pilota za 1zł. Więcej różnic nie ma

Model LM640S ma deko grubszą ramkę (i całą z plastiku niestety) od modeli LM660S/LM670S (1-milimetrowa ramka aluminiowa).
Dokładnie to oblukałem w sklepie stacjonarnym.
Aczkolwiek ta ramka (w LM640S) jest sporo cieńsza niż w LM620S.

No i w LM640S nie ma dodanej 1 pary nakładek 3D typu "Clip On" (na okulary korekcyjne), która powinna być w LM670S.

 
Ostatnia edycja:

PLANETA

New member
To widać że po za pilotem i ramką, żadnych większych zmian tu nie widać w tym modelu. Trza by się tylko zastanowić ,który model wybrać.
 

sh4rkyq

New member
Tak się zastanawiałem i zastanawiałem i zamówiłem dziś na mediaexpert. pl za 3499 zł 42lm670s+8 par okularów (razem 12 par) zawsze można odsprzedać :) promocja (w zestawie taniej) ponoć do końca dnia.

Wysyłane z mojego LT26i za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry